• پژمان‌فر: مجلس می‌توانست از افزایش ۱۵درصدی حقوق نمایندگان صرف نظر کند

  پژمان‌فر: مجلس می‌توانست از افزایش ۱۵درصدی حقوق نمایندگان صرف نظر کند

  گروه سیاسی الف، 

  نماینده مشهد در مجلس گفت: با توجه به شرایطی که اکنون به دلیل شیوع و گسترش کرونا و بیکاری در جامعه وجود دارد به نظر بنده مجلس امسال هم باید از خودش می‌گذشت و افزایش حقوقی صورت نمی داد.

 • رئیس قوه قضاییه از "شکارفروشی فرصت‌طلبان" جلوگیری کند!

  رئیس قوه قضاییه از "شکارفروشی فرصت‌طلبان" جلوگیری کند!

  گروه اجتماعی الف، 

  در پی انتشار خبر برنامه‌ریزی سازمان محیط زیست برای صدور مجوز شکار ۴۴۷ چهارپا در ۱۲ استان، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از حجت‌الاسلام رئیسی و دادستان کل خواست به پرونده فرصت‌طلبانی که از ورود شکارچیان خارجی به کشور سود کلان می‌برند ورود ویژه داشته باشند.

 •  حجت‌الاسلام پژمان‌فر: محرومیت در انتظار هنرمندان انصرافی است

   حجت‌الاسلام پژمان‌فر: محرومیت در انتظار هنرمندان انصرافی است

  گروه فرهنگی الف، 

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در هفته آینده طرحی را به مجلس می‌بریم که در آن طرح برای هنرمندانی که قرار است با مردم نباشند و از فعالیت‌های هنری انصراف می‌دهند، محرومیت پایداری از فعالیت‌های هنری در جمهوری اسلامی ایجاد شود.

 • توضیحات سازمان برنامه و بودجه درباره اظهارات پژمانفر

  توضیحات سازمان برنامه و بودجه درباره اظهارات پژمانفر

  گروه اقتصادی الف، 

  سازمان برنامه و بودجه کشور در پی مصاحبه نصرالله پژمان‌فر مبنی بر اینکه «پایان بررسی درآمدهای بودجه/ دولت درآمد گرانی بنزین را جزء منابع لحاظ نکرده است» واکنش نشان داد.

 • درگیری لفظی شدید رئیس مجلس و نماینده مشهد

  درگیری لفظی شدید رئیس مجلس و نماینده مشهد

  گروه ویدئو الف، 

  پژمانفر نماینده مردم مشهد در اعتراض به بی توجهی رئیس مجلس به تذکرات او گفت: آقای لاریجانی شما دیکتاتور هستید! ۱۲ سال مملکت دست شماست؛ بازار سیداسماعیل هم می‌دانند شما و روحانی هم‌نظر هستید. علی لاریجانی نیز در پاسخ به صحبت‌های او بیان کرد: ما هیچی نمی‌گوییم شما هرچه می‌خواهید می‌گویید؛ مملکت را امثال شما به این روز انداختند.