• روحانی: اعلام می‌کنم که تحریم شکسته شد/ اقدامات دولت در سال ۹۹ در تاریخ کشور بی نظیر است

  روحانی: اعلام می‌کنم که تحریم شکسته شد/ اقدامات دولت در سال ۹۹ در تاریخ کشور بی نظیر است

  سیاسی،

  رئیس‌جمهور گفت: به‌عنوان رئیس دولت به مردم می‌گویم که تحریم شکسته شده است و اگر همه با هم و متحد باشیم، به‌زودی تحریم‌ها برداشته می‌شود و طرف ما می‌داند که راهی جز انجام تعهدات و موافقتنامه برجام نیست.

 • وعده‌های برجامی دولت روحانی «یادتان هست»؟

  وعده‌های برجامی دولت روحانی «یادتان هست»؟

  اقتصادی،

  دولت روحانی که در ایام مذاکرات برجام، این توافق را کلید حل همه مشکلات اقتصادی نشان می داد، بعد از حصول توافق به این فکر افتاد که توقعات مردم را تعدیل نماید و بعد از مدتی هم به انکار اقتصادی بودن برجام پرداخت و حتی رسما اعلام کرد که هدف عمده برجام، رفع تحریم‌ها نبوده است!

 • لطیفه‌های اقتصادی در ۸ سال/ کارنامه روحانی در حل مشکل مسکن، بیکاری و تورم

  لطیفه‌های اقتصادی در ۸ سال/ کارنامه روحانی در حل مشکل مسکن، بیکاری و تورم

  سیاسی،

  اظهاراتی مکررا از سوی دولتی‌ها مطرح می‌شود که آمارها و ارقام نشان می‌دهد در اغلب شاخص‌های اقتصاد کلان دولت روحانی نه‌تنها ضعیف‌ترین عملکرد را داشته، بلکه اغلب وعده‌های رئیس‌جمهور نیز محقق نشده است. مسکن، ارز، اشتغال، تورم، نفت‌زدایی از اقتصاد و بودجه، رشد اقتصادی، سرمایه‌گذاری و... مواردی هستند که در این گزارش بررسی ‌شده‌اند.

 • روزنامه اصلاح‌طلب: آقای روحانی به کدام وعده عمل کردید؟!

  روزنامه اصلاح‌طلب: آقای روحانی به کدام وعده عمل کردید؟!

  سیاسی،

  یک روزنامه اصلاح‌طلب ضمن خداحافظی با روحانی می‌گوید پرسش‌ها درباره خلاف واقع از آب درآمدن وعده‌های آقای روحانی و دولت فزونی‌ گرفته اما کسی پاسخگوی این پرسش‌ها نیست.

 • دلار چند، آقای روحانی؟!

  دلار چند، آقای روحانی؟!

  سیاسی،
 • به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

  به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

  گروه سیاسی الف،

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده تهران در مجلس، در توئیتی نوشت: خاطرمان هست آقای روحانی سال ۹۲ میگفت: تحریمها را لغو میکنم و آنچنان رونق اقتصادی ایجاد میشود که مردم اصلا به این ۴۵هزار تومن احتیاج نداشته باشند. به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟