• ۲۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی

  ۲۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی

  گروه حوادث الف، 

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:۲۰ شهرستان از ۲۸ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز انتشار کرونا قرار دارند.

 • وضعیت قرمز کرونایی در اهواز

  وضعیت قرمز کرونایی در اهواز

  گروه عکس الف، 

  در پی افزایش آمار ابتلا به کرونا در خوزستان، به دلیل افزایش بیماریابی و همچنین عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استان خوزستان اکنون در وضعیت قرمز قرار دارد. این تصاویر در روز‌های ۳۱ اردیبهشت، اول و دوم خرداد از شهر اهواز تهیه شده است.

 • اعلام وضعیت قرمز شیوع کرونا در ایرانشهر و چابهار

  اعلام وضعیت قرمز شیوع کرونا در ایرانشهر و چابهار

  گروه سلامت الف، 

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: به دنبال افزایش آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های ایرانشهر و چابهار، این دو شهر در ردیف شهرهای «وضعیت قرمز» قرار گرفتند.

 • آژیر وضعیت قرمز کرونا در لرستان به صدا درآمد

  آژیر وضعیت قرمز کرونا در لرستان به صدا درآمد

  گروه اجتماعی الف، 

  فرماندار خرم‌آباد با اشاره به افزایش مبتلایان به کرونا در لرستان و اعلام وضعیت قرمز برخی شهرستان‌های استان گفت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز در خرم‌آباد محدودیت‌های جهت مقابله با کرونا تا سفید شدن وضعیت شهر اعمال می‌شود.

 • پیش‌بینی ادامه روند نزولی کرونا در کشور / ۷۲ شهرستان در وضعیت قرمز کرونا

  پیش‌بینی ادامه روند نزولی کرونا در کشور / ۷۲ شهرستان در وضعیت قرمز کرونا

  گروه اجتماعی الف، 

  معاون کل وزارت بهداشت گفت: پیش‌بینی این است که با روند کنونی تدریج و احتیاط در بازگشایی ها، رعایت موارد بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی توسط مردم و بیماریابی فعال و انجام تست بیشتر، روند نزولی و ثبات نسبی ادامه یابد.

 • تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!

  تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!

  گروه سیاسی الف، 

  هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

 • وضعیت قرمز کرونا در خراسان رضوی/ استاندار: مردم در خانه بمانند

  وضعیت قرمز کرونا در خراسان رضوی/ استاندار: مردم در خانه بمانند

  گروه اجتماعی الف، 

  استاندار خراسان رضوی نسبت به وضعیت قرمز کرونا در خراسان رضوی هشدار داد و گفت: طی چند روز گذشته شیوع این ویروس در مشهد سرعت گرفته است، بنابراین از مردم تقاضا داریم تا جایی که برایشان مقدور است در منزل بمانند و ضمن رعایت بهداشت پیشگیری‌های لازم را انجام دهند.