• سفر ارزان چه شد؟

  سفر ارزان چه شد؟

  گروه فرهنگی الف،

  عزت‌الله ضرغامی درباره سرانجام وعده‌هایی که درباره سفر ارزان داده است، توضیحاتی داد و از مذاکره و توافق اولیه با کشورهای فارسی‌زبان و مسلمان، از جمله ترکمنستان، ازبکستان و عراق برای برقراری سفرهای ارزان‌قیمت زمینی خبر داد.

 • گزارش وزارتخانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بسیار امیدوار کننده است

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:گزارش وزارتخانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بسیار امیدوار کننده است

  گروه فرهنگی الف،

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود ارائه کرد که بسیار امیدوارکننده بود.»

 • ستاد هماهنگی سفر بعد از ایام نوروز هم فعال است/ بیش از ۲هزار عنوان برنامه متنوع در حال اجراست

  قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی:ستاد هماهنگی سفر بعد از ایام نوروز هم فعال است/ بیش از ۲هزار عنوان برنامه متنوع در حال اجراست

  گروه فرهنگی الف،

  قائم مقام وزیر میراث‌فرهنگی در نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: «بیش از ۲هزار برنامه متنوع در پایگاه‌ها و بناهای تاریخی ما برگزار شده است. برای راهنمایان از دانشجویان، استادان و معلمان استفاده کردیم؛ به طور مثال در ایام نوروز ۱۵۰ راهنما در تخت جمشید مستقر هستند.»

 • ضرغامی: گردشگری حق همه مردم دنیاست

  ضرغامی: گردشگری حق همه مردم دنیاست

  گروه اجتماعی الف،

  وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: گردشگری حق همه مردم دنیا است و هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد، این صنعت متعلق به همه مردم دنیا است و یک دیپلماسی فعال، موثر و پایدار به حساب می‌آید.

 • ضرغامی: میراث‌ ۲ هزار ساله ما محل تجمع معتادان شده است/تشکیل کمیته های تخصصی برای رفع مشکلات

  ضرغامی: میراث‌ ۲ هزار ساله ما محل تجمع معتادان شده است/تشکیل کمیته های تخصصی برای رفع مشکلات

  گروه فرهنگی الف،

  وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: میراث‌فرهنگی ما در حال نابودی است. در سه ماه گذشته جلسات مختلفی تشکیل دادم و در این مدت به مکان‌های مختلفی رفتم و دیدم کسی به فکر میراث‌فرهنگی نیست.

 • اظهارات ضرغامی درباره نابودی آثار تاریخی

  اظهارات ضرغامی درباره نابودی آثار تاریخی

  گروه فرهنگی الف،

  عزت‌الله ضرغامی پس از دیدن چند خانه تاریخی در شهر تهران گفت: به تدریج در بازدیدهایی که از ابنیه تاریخی مرمت‌نشده دارم، به این نتیجه می‌رسم که بخش قابل توجهی از میراث ارزشمند ما درحال نابودی کامل است.