• نظر وزیر ارشاد درباره پوشش برخی از بازیگران

  نظر وزیر ارشاد درباره پوشش برخی از بازیگران

  گروه فرهنگی الف، 

  وزیر فرهنگ در واکنش به حواشی ایجاد شده پیرامون موضوع پوشش تعدادی از بازیگران سینما در مراسم آغاز اکران یکی از فیلم‌های سینمایی گفت که این افراد از کسانی هستند که در برنامه‌های تلویزیونی نیز حضور دارند و همچنین فضای آن مراسم رسمی نبوده که آنها بخواهند برای حضور از ما اجازه بگیرند.

 • وزیر فرهنگ و ارشاد: شورای فرهنگ عمومی جای دعوا‌ نیست

  وزیر فرهنگ و ارشاد: شورای فرهنگ عمومی جای دعوا‌ نیست

  گروه فرهنگی الف، 

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شورای فرهنگ عمومی جای دعوا‌ و اختلاف نیست.

 • توضیحات معاون مطبوعاتی درباره یارانه رسانه‌ها

  توضیحات معاون مطبوعاتی درباره یارانه رسانه‌ها

  گروه فرهنگی الف، 

  معاون امور مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: دنبال این هستیم که در ازای پرداخت یارانه توضیح داده شود که این پول برای چه چیزی هزینه شده است. ما دیگر به اسم رسانه یارانه نمی‌دهیم و به محتوای تولید شده در آن رسانه و اثری که روی مردم می‌گذارد یارانه می‌دهیم؛ البته این یک سیاست اعلامی است و هنوز به مرحله اقدام نرسیده است؛ در واقع می‌خواهیم این شفافیتی که رسانه‌ها از دیگران طلب می‌کنند را خودشان هم داشته باشند.

 • توضیحات وزیر ارشاد درباره حواشی پیرامون «مست عشق»

  توضیحات وزیر ارشاد درباره حواشی پیرامون «مست عشق»

  گروه فرهنگی الف، 

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به برخی حواشی ایجاد شده پیرامون تولید و نمایش فیلم سینمایی «مست عشق» که درباره بخش‌هایی از زندگی شمس و مولانا است، گفت: به طور طبیعی مسیر استفتاء از مراجع تقلید مسیر کسب نظر آن‌هاست و طبعا این نظرات نیز قابل احترام است، اما قوانین کشور مسیر خود را طی می‌کند.

 • واکنش وزیر ارشاد به درخواست کارگردان رستاخیز

  واکنش وزیر ارشاد به درخواست کارگردان رستاخیز

  گروه فرهنگی الف، 

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به درخواست احمدرضا درویش کارگردان فیلم رستاخیز برای ارائه این فیلم در شبکه نمایش خانگی، گفت: برای رفع موانع ارائه رستاخیز در شبکه نمایش خانگی گفت‌وگوهایی انجام شده است.

 • وزیر ارشاد: سینمای کودک باید تقویت شود/اکران ۱۵ فیلم کودک در سال ۹۷

  وزیر ارشاد: سینمای کودک باید تقویت شود/اکران ۱۵ فیلم کودک در سال ۹۷

  گروه فرهنگی الف، 

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سینمای کودک باید تقویت شود، گفت: در سال گذشته ۱۵ فیلم کودک و نوجوان در سینماهای کشور اکران شد و این روند در سال جاری باید ادامه داشته باشد.