• سرلشکر سلامی: شاهد اجرای تمرین قدرتمندانه‌ای از نیروی هوافضای سپاه هستیم

  سرلشکر سلامی: شاهد اجرای تمرین قدرتمندانه‌ای از نیروی هوافضای سپاه هستیم

  سیاسی، 

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استفاده از موشک‌های بالستیک دوربرد علیه اهداف متحرک در اقیانوس در مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۵ را دستاورد بزرگ دفاعی توصیف کرد.

 • نگاهی به تیربار موشکی، جدیدترین دستاورد سپاه + تصاویر

  نگاهی به تیربار موشکی، جدیدترین دستاورد سپاه + تصاویر

  هنگامی که واژه تیربار به گوش ما برخورد می‌کند ناخودآگاه این معنا به ذهن ما خطور می‌کند که سرعت شلیک و آتش سنگین به سوی هدف، یعنی همانند آنچه در مسلسل‌ها و تیربار‌هایی نظیر دوشکا مشاهده می‌کنیم. تیربار موشکی سپاه نیز به نظر می‌رسد با چنین اهدافی طراحی و ساخته شده باشد که از دستاوردهای بی‌نظیر نیروی هوافضای سپاه در جهان است.

 • فرمانده نیروی هوافضای سپاه: ایران جزو ۱۰ کشور رادار ساز جهان است

  فرمانده نیروی هوافضای سپاه: ایران جزو ۱۰ کشور رادار ساز جهان است

  گروه سیاسی الف، 

  فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ظرفیت نیروهای نخبه سپاه، گفت: ایران اسلامی جزو ۱۰ کشور رادار ساز جهان است.

 • فرمانده نیروی هوافضای سپاه: ترامپ نمی‌تواند غلطی کند

  فرمانده نیروی هوافضای سپاه: ترامپ نمی‌تواند غلطی کند

  گروه سیاسی الف، 

  سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در خصوص تهدیدات ترامپ و پاسخ ایران به این تهدیدات گفت: ترامپ در گذشته امتحان خود را در مقابله با ایران پس داده است؛ آن‌ها این حرف‌های بی معنی را بار‌ها بیان کرده‌اند، مانند گذشته که اعلام کرده بودند قرار است ۵٢ نقطه ایران را بزنند و ما هم دیدیم که چگونه این کار را انجام دادند؛ آن‌ها مانند گذشته، نمی‌توانند هیچ غلطی کنند.

 • دستاوردهای هوانیروز سپاه

  دستاوردهای هوانیروز سپاه

  گروه عکس الف، 

  سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه به همراه سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ از پایگاه فتح هوانیروز سپاه و نمایشگاه دستاوردهای این پایگاه بازدید کردند. فرمانده کل سپاه در بازدید از این پایگاه و در جمع فرماندهان، کارکنان و افسران با اشاره به توانمندی هوانیروز سپاه در زمینه انجام پروازهای عملیاتی، گفت: هوانیروز سپاه در نهضت قطعه سازی، مدرن سازی و اورهال به خودکفایی رسیده است.

 • سردار شبان: پدافند هوایی سپاه در سراسر کشور حضور دارد/ تست موفق سامانه سوم خرداد در دریا و اصابت به هدف

  سردار شبان: پدافند هوایی سپاه در سراسر کشور حضور دارد/ تست موفق سامانه سوم خرداد در دریا و اصابت به هدف

  گروه سیاسی الف، 

  فرمانده پدافند هوایی نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سپاه وارد عرصه پدافند هوایی برد بلند می‌شود گفت: دشمنان باید نگاهشان به جمهوری اسلامی ایران متفاوت باشد.