• صرافان از نوسانات روزهای اخیر می‌گویند

  صرافان از نوسانات روزهای اخیر می‌گویند

  گروه اقتصادی الف، 

  نوسانات بازار ارز طی روزهای گذشته اگرچه سودای افزایش قیمت ارز را همچون سال گذشته در سر برخی سوداگران می‌پروراند؛اما صرافان می‌گویند که بانک مرکزی به عنوان بازارساز، در بازار حضور پررنگ دارد.

 • آخرین قیمت ارز در بازار + جدول

  آخرین قیمت ارز در بازار + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت یورو ۱۵ هزار و ۲۶۶ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳هزار و ۳۲۳ تومان و قیمت پوند ۱۵ هزار و ۲۶۶ تومان تعیین شده است.

 • دلار آزاد ۳۲۰ تومان ارزانتر از دلار بانکی

  دلار آزاد ۳۲۰ تومان ارزانتر از دلار بانکی

  گروه اقتصادی الف، 

  همزمان با ریزش شدید قیمتی در بازار ارز، فروشنده های دلار بیشتر از روزهای قبل شده اند؛ هم اکنون قیمت دلار آزاد ۳۲۰ تومان ارزانتر از قیمت دلار صرافی های بانکی است.

 • دلایل اصلی کاهش نرخ ارز در بازار چیست؟/ حباب در حال تخلیه است

  دلایل اصلی کاهش نرخ ارز در بازار چیست؟/ حباب در حال تخلیه است

  گروه اقتصادی الف، 

  کاهش نرخ ارز در روزهای اخیر سبب شده تا بسیاری از خریدارانی که در ماههای گذشته،وارد بازار شده بودند، اکنون فروشنده شوند.این امر در کنار سایر فاکتورهای اقتصادی،روند کاهشی قیمت را رقم زده‌ است.

 • واعظی: نرخ ارز بالاست و دولت به تلاش برای کاهش ادامه می‌دهد/ باید بتوانیم نفت بفروشیم

  واعظی: نرخ ارز بالاست و دولت به تلاش برای کاهش ادامه می‌دهد/ باید بتوانیم نفت بفروشیم

  گروه سیاسی الف، 

  رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره نقش دولت در کاهش نرخ ارز و ادامه این روند گفت: دولت از ابتدا معتقد بود که افزایش قیمت ارز حباب است و قیمت واقعی بسیار پایین‌تر است. سال گذشته شاهد بسیاری از التهابات در جامعه بودیم و قیمت ارز هم مقداری تحت تاثیر فضای تبلیغاتی و روانی و پمپاژ یاس و ناامیدی که از خارج به داخل صورت می گرفت قرار گرفت.