• نقشه بورس دوشنبه سوم آبان/ شاخص بورس بر مدار نزول

  نقشه بورس دوشنبه سوم آبان/ شاخص بورس بر مدار نزول

  گروه بورس الف،

  شاخص کل بازار بورس امروز (دوشنبه، ۳ آبان ماه) با ۲۳ هزار و ۶۳۹ واحد کاهش در جایگاه یک ‌میلیون و ۳۸۴ هزار واحدی قرار گرفت.

 • نقشه بورس/ پایان هفته ی بورس با چراغ قرمز

  نقشه بورس/ پایان هفته ی بورس با چراغ قرمز

  گروه بورس الف،

  روند حرکت بازار سرمایه دوباره نزولی شد و شاخص کل بورس بیش از ۱۳ هزار واحد کاهش یافت.

 • نقشه بورس امروز یکشنبه ۲۵ مهر

  نقشه بورس امروز یکشنبه ۲۵ مهر

  گروه بورس الف،

  شاخص کل بازار بورس امروز (یکشنبه‌، ۲۵ مهرماه) با یک ‌هزار و ۳۹۸ واحد کاهش در جایگاه یک ‌میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی قرار گرفت.

 • نقشه بورس امروز یکشنبه/ بورس قرمز شد

  نقشه بورس امروز یکشنبه/ بورس قرمز شد

  گروه بورس الف،

  شاخص کل بازار بورس امروز (یکشنبه، ۱۸ مهرماه) با ۱۰ ‌هزار و ۴۲۰ واحد کاهش در جایگاه یک‌میلیون و ۴۵۵ هزار واحدی قرار گرفت.

 • نقشه بورس امروز شنبه / افت ۶۶۰۰ واحدی شاخص

  نقشه بورس امروز شنبه / افت ۶۶۰۰ واحدی شاخص

  گروه بورس الف،

  شاخص کل بورس با افت ۶۶۰۰ واحدی در ابتدای معاملات امروز، ۱۷ مهرماه به یک میلیون و ۴۸۱ هزار واحد کاهش یافت.

 • روند صعودی بورس / نقشه بورس یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

  روند صعودی بورس / نقشه بورس یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

  گروه اقتصادی الف،

  شاخص کل بازار بورس امروز (یکشنبه، چهارم مهرماه) با ۲ هزار و ۶۰۱ واحد افزایش در جایگاه یک‌میلیون و ۴۲۴ هزار واحدی قرار گرفت.

 • نقشه بورس شنبه سوم مهرماه

  نقشه بورس شنبه سوم مهرماه

  گروه اقتصادی الف،

  شاخص کل بازار بورس امروز (شنبه، سوم مهرماه) با ۳۵ هزار و ۶۵۲ واحد افزایش در جایگاه یک‌میلیون و ۴۲۲ هزار واحدی قرار گرفت.

 • نقشه بورس شنبه ۲۷ شهریور/ افت شاخص بورس در نخستین روز معاملاتی هفته

  نقشه بورس شنبه ۲۷ شهریور/ افت شاخص بورس در نخستین روز معاملاتی هفته

  گروه اقتصادی الف،

  شاخص کل بازار بورس امروز (شنبه، ۲۷ شهریورماه) با ۳۷ هزار و ۹۹۱ واحد کاهش در جایگاه یک میلیون و ۴۵۰ هزار واحدی قرار گرفت.

 • نقشه بازار بورس شنبه ۱۳ شهریور/ حرکت صعودی بورس در نخستین روز هفته

  نقشه بازار بورس شنبه ۱۳ شهریور/ حرکت صعودی بورس در نخستین روز هفته

  شاخص کل بورس امروز شنبه توانست با ۱.۳۴ درصد افزایش ۲۰ هزار و ۴۲۸ واحد صعود و رقم یک میلیون و ۵۴۱ هزار واحد را ثبت کند. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۹۵۰۴ واحد افزایش بر رقم ۴۶۴ هزار و ۴۲۷ واحد ایستاد. معامله گران این بازار، یک میلیون معامله به ارزش ۸۷ هزار و ۹۹۱ میلیارد ریال انجام دادند.

 • نقشه بورس امروز سه شنبه ۹ شهریور/ برگشت شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد

  نقشه بورس امروز سه شنبه ۹ شهریور/ برگشت شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد

  در معاملات امروز بیش از ۱۴ میلیارد و ۲۲۷ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۲۰ هزار و ۷۵۱ میلیارد ریال داد و ستد شد. شاخص کل (هم‌وزن) با هفت هزار و ۴۶۶ واحد کاهش به ۴۴۶ هزار و ۸۹۲ واحد و شاخص قیمت (هم‌وزن) با چهار ‌هزار و ۷۱۱ واحد افت به ۲۸۱ هزار و ۹۹۱ واحد رسید.شاخص بازار اول ۲۰ هزار و ۹۹۷ واحد و شاخص بازار دوم ۵۴ هزار و ۷۱ واحد کاهش داشتند.

 • نقشه بورس امروز دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰/ بورس قرمز شد

  نقشه بورس امروز دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰/ بورس قرمز شد

  در معاملات امروز بیش از ۱۲ میلیارد و ۸۶۶ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۱۱هزار و ۶۶۷ میلیارد ریال داد و ستد شد. شاخص کل هم‌وزن با ۱۳هزار و ۱۴۱ واحد کاهش به ۴۵۴هزار و ۳۶۸ واحد و شاخص قیمت هم‌وزن با هشت‌هزار و ۲۹۲ واحد افت به ۲۸۶ هزار و ۷۰۹ واحد رسید. شاخص بازار اول ۳۸ هزار و ۹۱۷ واحد و شاخص بازار دوم ۹۱ هزار و ۲۲ واحد کاهش داشتند.

 • نقشه بورس امروز یکشنبه ۷ شهریور / بورس قرمز شد

  نقشه بورس امروز یکشنبه ۷ شهریور / بورس قرمز شد

  بورس امروز در پایان معاملات با افت ۲۳۵۵ واحد نسبت به روز گذشته به رقم یک‌میلیون و ۵۷۳ هزار و ۴۰۶ واحد رسید.شاخص کل هم‌وزن ۹ واحد رشد کرده و به رقم ۴۶۷ هزار و ۵۱۵ واحد رسید. ارزش بازار در بورس تهران به بیش از ۶ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۳۵۳ میلیارد تومان رسید.ارزش معاملات فرابورس هم بیش از ۱۱ هزار و ۴۰۴ میلیارد تومان شد که با این حساب ارزش روزانه معاملات بورس و فرابورس به بیش از ۲۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید.

 • نقشه بورس شنبه ۶ شهریور/ صعود چشمگیر بورس در نخستین روز هفته

  نقشه بورس شنبه ۶ شهریور/ صعود چشمگیر بورس در نخستین روز هفته

  امروز شنبه شاخص کل بورس در معاملات توانست با ۱.۶۵ درصد رشد ۲۵ هزار و ۵۵۵ واحد افزایش یابد و تا رقم یک میلیون و ۵۷۵ هزار واحد صعود کند. شاخص کل یا معیار هم وزن هم ۱۱ هزار و ۱۴۹ واحد افزایش یافت و به رقم ۴۶۷ هزار و ۵۰۷ واحد رسید. در این بازار، یک میلیون معامله به ارزش ۱۱۴ هزار و ۴۰۷ میلیارد ریال انجام شد. شاخص کل فرابورس هم توانست با ۱.۸۴ درصد رشد ۴۱۰ واحد افزایش یابد و به رقم ۲۲ هزار و ۷۲۸ واحد برسد.

 • نقشه بورس چهارشنبه ۳ شهریور/ بورس نزولی آغاز شد، صعودی به پایان رسید

  نقشه بورس چهارشنبه ۳ شهریور/ بورس نزولی آغاز شد، صعودی به پایان رسید

  در معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل بورس توانست با ۱۰۴۳ درصد افزایش نسبت به روز گذشته ۶۶۷۲ واحد صعود و رقم یک میلیون و ۵۵۰ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز ۵۰۷۸ واحد افزایش یافت و به رقم ۴۵۶ هزار و ۲۹۸ واحد رسید. معامله گران این بازار یک میلیون معامله به ارزش ۱۱۰ هزار و ۲۶۴ میلیارد ریال انجام دادند.

 • نقشه بورس سه شنبه ۲ شهریور

  نقشه بورس سه شنبه ۲ شهریور

  امروز شاخص کل بورس با افزایش ۲۷ هزار و ۵۵۳ واحدی به یک میلیون و ۵۴۳ هزار واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) نیز مثبت بود و با ۱۱ هزار و ۸۱ واحد افزایش به ۴۵۱ هزار و ۲۱۹ واحد رسید. معامله‌گران امروز در بازار سرمایه یک میلیون و ۱۳۸ هزار معامله به ارزش ۹۲۷۷ میلیارد تومان انجام دادند.

 • بورس سبز ماند/ نقشه بورس امروز اول شهریورماه ۱۴۰۰

  بورس سبز ماند/ نقشه بورس امروز اول شهریورماه ۱۴۰۰

  امروز دوشنبه شاخص کل بورس با افزایش ۳۳۷ واحدی به یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) نیز مثبت بود و با ۴ هزار و ۱۰۰ واحد افزایش به ۴۴۰ هزار و ۱۳۱ واحد رسید. معامله‌گران امروز در بازار سرمایه یک میلیون و ۱۲۹ هزار معامله به ارزش ۹۵۶۳ میلیارد تومان انجام دادند.

 • نقشه بورس امروز یکشنبه ۳۱ مردادماه ۱۴۰۰

  نقشه بورس امروز یکشنبه ۳۱ مردادماه ۱۴۰۰

  امروز شاخص کل بورس در محدوده ۱ میلیون و ۵۱۵ هزار واحد قرار گرفت. در معاملات امروز ارزش معاملات خرد بورس در سال جاری شکسته شد و به بیش از ۹ هزار میلیارد تومان رسید. شاخص کل هم‌وزن با ۷ هزار واحد مثبت در محدوده ۴۳۶ هزار واحد قرار گرفت. در پایان بازار نوری، شتران و شپدیس با تاثیر مثبت در شاخص کل بودند. همچنین بیشترین تراکنش هم برای سپید، شستا و شپنا ثبت شد.

 • سبزپوشی بورس در روز تنفیذ هشتمین رییس جمهوری/ نقشه بورس سه شنبه ۱۲ مرداد

  سبزپوشی بورس در روز تنفیذ هشتمین رییس جمهوری/ نقشه بورس سه شنبه ۱۲ مرداد

  در معاملات امروز سه شنبه بیش از ۶ میلیارد و ۹۶۶ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۴۷ هزار و ۲۹۶ میلیارد ریال داد و ستد شد. همچنین شاخص کل (هم‌وزن) با ۲۳۰ واحد کاهش به ۴۰۰ هزار و ۶۹۰ واحد و شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۱۴۵ واحد افت به ۲۵۳ هزار و ۲۱۸ واحد رسید. شاخص بازار اول ۹ هزار و ۷۲۵ واحد و شاخص بازار دوم ۴۵ هزار و ۸۴۴ واحد رشد داشتند.

 • نقشه بورس امروز ۲۶ تیر / بورس به یک میلیون و ۱۳۱ هزار واحد رسید

  در پایان معاملات نقشه بورس امروز ۲۶ تیر / بورس به یک میلیون و ۱۳۱ هزار واحد رسید

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ با رشد ۵۷۲۴ واحدی به یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۲۲۰ واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز ۹۷۱ واحد رشد کرد و به ۴۰۲ هزار و ۵۸۳ واحد رسید. نمادهای میدکو، شپنا، پارسان، شتران، تاپیکو و شبریز بیشترین تأثیر مثبت و نماد کچاد بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص امروز بورس داشتند.

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰

  در آغاز معاملات امروز؛بورس سبز شد / نقشه بازار سهام امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ با رشد ۳۲۲۲ واحدی به یک میلیون و ۲۷۳ هزار و ۹۶۷ واحد رسید.همچنین شاخص کل هم وزن نیز ۱۳۶۳ واحد رشد کرد و به ۳۹۳ هزار و ۸۵۰ واحد رسید.

 • بورس قرمز شد / نقشه بورس یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بورس یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس تهران با افت پنج هزار واحدی در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۲۴۰هزار واحد قرار گرفته است. نمادهای فارس، کدما و قرن بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای شستا، شپنا و شتران بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در شروع معاملات با صعود ۶۷۰۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۶۸ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۳۶۰ واحدی ۳۷۱ هزار و ۱۶۱ واحد را ثبت کرد. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز یکشنبه ، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت هزار و ۹۱۴واحدی (۰.۲درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۳هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۲درصدی مواجه شد.آخرین قیمت ۲۳نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۹۱نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. ( گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز شنبه در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد ۲۰۶واحدی (۰.۰۲درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۲هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۰۲درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۳۰نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۵۴نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بورس امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بورس امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت پنج هزار و ۳۱۴واحدی (۰.۵درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۵هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۳درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۲۰نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۱۷نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد )

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص بورس صبح امروز کار خود را با روند صعودی آرام آغاز کرده و گام‌های کوتاهی در مسیر افزایش قیمت سهام برداشته است. در آغاز معاملات شاهد رشد پنج هزار و ۵۰۰ واحدی شاخص کل هستیم. در این ساعات شاخص کل ۴۸ صدم درصد و شاخص هم‌وزن ۲۹ صدم رشد کرده‌اند و عمده افزایش شاخص کل بر دوش نماد‌های فولاد، خودرو، شپنا، فارس، شپدیس و وبملت است. (گفتنی است که معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد.

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام چهارشنبه ۱۲ خرداد

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام چهارشنبه ۱۲ خرداد

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس با رشد حدود هزار واحدی در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۱هزار واحد قرار گرفته است. نمادهای فملی، فولاد و فارس بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای وبانک، شپاکسا و کالا بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ امروز ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد هزار و ۵۴۴واحدی (۰.۱درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۷هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۱درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۳۲نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۰۲نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.(گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۴۵۰۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۱۵۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت ۱۲۹۹ واحدی ۳۸۴ هزار و ۲۳۲ واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس هم منفی شد و به ۱۷ هزار و ۷۹۳ واحد رسید. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۹ خرداد

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۹ خرداد

  اقتصادی،

  امروز یکشنبه ساعت ۹ و سی دقیقه در شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس سبزپوش شد و با صعود ۲۴ هزار و ۳۶ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۶۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با صعود ۲۰۱۹ واحدی واحدی ۳۸۷ هزار و ۶۴۹ واحد را ثبت کرد. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بورس هشتم خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بورس هشتم خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  بازار بورس امروز شنبه با رشد بیش از ۱۶ هزار واحدی به یک میلیون و ۱۲۶ هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن هزار و ۶۰۹ واحد رشد کرد. همچنین تا این لحظه حجم معاملات یک میلیارد و ۴۵۹ میلیون سهم بوده که طی ۹۹ هزار و ۹۲۰ معامله داد و ستد شد و ارزش کل این معاملات نیز به ۹ هزار و ۷۹۸ میلیون ریال رسید. ارزش کل بازار بورس نیز بالغ بر ۴۵ میلیون و ۴۵ هزار و ۵۰۴ میلیون ریال شد. (گفتنی ست معاملات تا ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد)

 • نقشه بورس / نقشه بازار سهام پنجم خرداد

  نقشه بورس / نقشه بازار سهام پنجم خرداد

  اقتصادی،

  در ساعت ۱۰ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد سه هزار و ۹۰۷واحدی (۰.۳درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۰۹هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۱درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۵۵نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۰۴نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است این معاملات تا ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد )

 • بورس سبز شد / نقشه بورس چهارم خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بورس چهارم خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه روز سه شنبه شاخص کل بورس پس از رشد هفت هزار و ۱۶۵واحدی (۰.۶درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۰۲هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۰۳درصدی مواجه شد.آخرین قیمت ۶۸نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۹۵نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد)

 • نقشه بازار سهام

  نقشه بازار سهام

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه دوشنبه سوم خرداد ۱۴۰۰ شاخص کل بورس پس از افت سه هزار و ۶۴۷واحدی (۰.۳درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۰۴هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۲درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۱۵نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۴۰نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات بورس تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد.)

 • بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۱۰هزار و ۸۴۱واحدی (یک درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۱۷هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۴درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۱۱نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و۲۸۶نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص کل بورس در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۴۳۰۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۱۶۹ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت ۱۴۰۰ واحدی ۴۰۱ هزار و ۳۶۸ واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس اما مثبت شد شد و به ۱۷ هزار و ۷۸۵ واحد رسید. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)