• تداوم روند صعودی معاملات بورس

  تداوم روند صعودی معاملات بورس

  بورس، 

  شاخص بورس در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بیش از پنج ‌هزار واحد رشد کرد.

 • نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص بورس پس از رشد ۸۱۰۵ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با رشد ۰.۰۷ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۸۲۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود پنج میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • بورس سبز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس سبز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه امروز سه‌شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۵۳۴۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز بدون تغییر ماند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۶۱۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۸۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • عقب‌گرد ۹۰۰ واحدی شاخص کل بورس

  عقب‌گرد ۹۰۰ واحدی شاخص کل بورس

  بورس، 

  شاخص بورس در پایان معلاملات امروز دوشنبه با کاهش ۹۰۵ واحدی روبرو شد.

 • بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس، 

  ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز دوشنبه شاخص کل بورس پس از افت ۲۵۴۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۵ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به ۵۱۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۹۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • افت شاخص بورس در اولین روز هفته

  افت شاخص بورس در اولین روز هفته

  بورس، 

  شاخص کل بورس در نخستین روز معاملاتی هفته با قرمزپوشی به کار خود پایان داد.

 • نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص کل بورس پس از افت ۵۸۲۷ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۳۷۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۰۵ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • منفی‌ترین فروردین تاریخ بورس/ تداوم فرار حقیقی + نمودار

  منفی‌ترین فروردین تاریخ بورس/ تداوم فرار حقیقی + نمودار

  بورس، 

  پرونده بورس تهران در اولین ماه از سال ۱۴۰۰ بسته شد و نماگر اصلی این بازار با ثبت افت ۶/۷ درصدی، منفی‌ترین فروردین تاریخ بازار سهام را رقم زد.

 • شاخص بورس سبزپوش شد

  شاخص بورس سبزپوش شد

  بورس، 

  شاخص بورس در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه) دو ‌هزار و ۸۲۴ واحد رشد داشت.

 • نگاهی به عرضه‌های امروز بورس انرژی

  نگاهی به عرضه‌های امروز بورس انرژی

  بورس، 

  امروز ‌سه‌شنبه ۳۱ فروردین ماه، کالاهای آیزوریسایکل پالایش نفت اصفهان، برش سنگین، گاز پروپان صنعتی و گاز مایع صنعتی پتروشیمی بندر امام در رینگ داخلی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.

 • نقشه بورس امروز بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بورس امروز بر اساس ارزش معاملات

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه امروز سه‌شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۶۲۹ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۷ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۰۳ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۶۴۵ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۹۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • شاخص بورس ۸ هزار واحد افت کرد

  شاخص بورس ۸ هزار واحد افت کرد

  بورس، 

  شاخص بورس در پایان معاملات امروز دوشنبه با اُفت بیش از ۸ هزار واحدی روبرو شد.

 • مسیرهای باز شدن گره‌های معاملاتی بورس

  مسیرهای باز شدن گره‌های معاملاتی بورس

  بورس، 

  سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بورس تهران دیروز (شنبه) در ۲۸ نماد، با پیام «رفع گره معاملاتی» از طرف ناظر مواجه شدند. گره معاملاتی چیست و چرا معاملات بورسی گره می‌خورند و افزایش دامنه‌نوسان چه تأثیری بر آن خواهد داشت؟

 • نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز یک‌شنبه شاخص کل بورس پس از افت ۴۴۵۱ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۲۹هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۰۸ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۲۶۵ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۳۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • علت هیجانات در بازار سهام چیست؟

  علت هیجانات در بازار سهام چیست؟

  بورس، 

  کارشناس بازار سرمایه درباره انواع هیجانات در بازار سرمایه و نحوه کنترل آن‌ها توضیحاتی داد.

 • امیدی به جبران زیان بورس هست؟

  امیدی به جبران زیان بورس هست؟

  بورس، 

  بازار سرمایه دوباره قرمزپوش شد. آن هم درست وقتی که رییس سازمان بورس در کلاب هاوس وعده داد منابع جدیدی به بورس تزریق می‌شود.

 • کاهش ۹ هزار واحدی شاخص بورس

  کاهش ۹ هزار واحدی شاخص بورس

  بورس، 

  شاخص کل بورس در اولین روز هفته با کاهش بیش از ۹ هزار واحدی به کار خود پایان داد.

 • نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص کل بورس پس از افت ۱۳۹۲ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۴۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۸۵۰میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۶۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • نمادهای تاثیرگذار امروز بازار سهام

  نمادهای تاثیرگذار امروز بازار سهام

  بورس، 

  بورس تهران امروز سه‌شنبه با رشد ۱۸ هزار و ۴۵۸ واحدی به کار روزانه خود پایان داد.

 • بورس بالاخره سبز شد

  بورس بالاخره سبز شد

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز سه‌شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۱۲۱۲۴ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۳۸ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با افزایش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود هزار و ۲۳۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • عقب‌نشینی ۴۸۵۷ واحدی شاخص بورس

  عقب‌نشینی ۴۸۵۷ واحدی شاخص بورس

  بورس، 

  شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز (دوشنبه) با ریزش ۴۸۵۷ واحدی به کار خود خاتمه داد.

 • ادامه افت شاخص کل بورس

  نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملاتادامه افت شاخص کل بورس

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز دوشنبه شاخص بورس پس از افت ۲۹۹۵ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۲۷ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۰۸ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۸۸۵ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۲۵ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • نفس بورس به شمارش افتاد

  نفس بورس به شمارش افتاد

  بورس، 
 • نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز یک‌شنبه شاخص بورس پس از افت ۶۱۰۱ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۳۴ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۰۸ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۵۱۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۸۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • بورس هفته را با چراغ قرمز آغاز کرد

  بورس هفته را با چراغ قرمز آغاز کرد

  بورس، 

  بازار سرمایه هفته جدید را با چراغ قرمز آغاز کرد و شاخص کل بورس بیش از ۹۰۰۰ واحد کاهش یافت.

 • نقشه بازار سهام/ ادامه افت شاخص

  نقشه بازار سهام/ ادامه افت شاخص

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۵ دقیقه امروز شنبه شاخص بورس پس از افت ۵۳۲۹ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۴۴ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به ۴۵۰ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۷۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • نقشه بورس؛ افت دوباره شاخص

  نقشه بورس؛ افت دوباره شاخص

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص بورس پس از افت ۵۵۹۲ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۵۵ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۰۶ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس هم در مجموع به حدود ۴۴۵ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۰۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • سبزپوشی شاخص بورس دوام نیاورد

  سبزپوشی شاخص بورس دوام نیاورد

  بورس، 

  شاخص بورس که در ابتدای معاملات امروز سه‌شنبه روندی صعودی داشت و سبزپوش بود، در ادامه سرخپوش شد و با افت ۱۹۰۰ واحدی به کار خود پایان داد.

 • ریشه‌های سکته بورس

  ریشه‌های سکته بورس

  بورس، 

  عواملی چون مذاکره بر سر برجام، انتخابات ریاست‌جمهوری و احتمال کاهش قیمت دلار به تغییر استراتژی سرمایه‌گذاران و سکته در معاملات بورس منجر شده است.

 • نقشه بازار سهام/ افت شاخص

  نقشه بازار سهام/ افت شاخص

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز دوشنبه شاخص بورس پس از افت ۶۲۰۵ واحدی (۰.۵درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۶۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۸۶۰ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۴۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • سرما و یخبندان بورس در آغاز فصل بهار

  سرما و یخبندان بورس در آغاز فصل بهار

  بورس، 

  بورس یک روز منفی دیگر را ثبت کرد و این‌بار ارزش معاملات سهام نیز به کمترین سطح از ۲۱ دی ۹۸ سقوط کرد. شرایطی که سبب شده است نقدشوندگی سهام به رویایی دست‌نیافتنی تبدیل شود.

 • بورس منفی شد

  نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات؛بورس منفی شد

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز یک‌شنبه شاخص بورس پس از افت پنج هزار و هشت واحدی (۰.۴درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۷۷ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۶۰۰ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۷۵ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه شاخص بورس پس از افت ۵۵۷۰ واحدی (۰.۴درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۸۸ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس هم در مجموع به حدود ۸۷۰ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • بورس سال را پرنوسان آغاز کرد

  بورس سال را پرنوسان آغاز کرد

  اقتصادی، 

  بازار سرمایه در نخستن روز فعالیت خود در سال ۱۴۰۰ روندی پرنوسان داشت در حالی که درساعات ابتدایی معاملات شاخص کل بورس تا یک میلیون و ۳۰۴ هزار واحد کاهش یافته بود در ساعات پایانی به حدود یک میلیون و ۳۰۹ هزار واحد افزایش یافت.

 • نقشه بورس/ شاخص وارد کانال یک میلیون و ۳۰۰ شد

  نقشه بورس/ شاخص وارد کانال یک میلیون و ۳۰۰ شد

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص بورس پس از رشد ۱۷۲۲۱ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۰۷ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با افزایش ۰.۲ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس هم در مجموع به هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۱۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • نقشه بورس امروز/ سبزپوشی بازار

  نقشه بورس امروز/ سبزپوشی بازار

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز سه‌شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۱۳۰۵۲ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۶۷ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با افزایش ۰.۲ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس هم در مجموع به هزار و ۴۰۵ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۷۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)