• تداوم روند صعودی معاملات بورس

  تداوم روند صعودی معاملات بورس

  بورس، 

  شاخص بورس در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بیش از پنج ‌هزار واحد رشد کرد.

 • اُفت ۱۱ هزار واحدی شاخص کل بورس

  اُفت ۱۱ هزار واحدی شاخص کل بورس

  بورس، 

  شاخص بورس در پایان معاملات امروز یک‌شنبه با اُفت بیش از ۱۱ هزار واحدی روبرو شد.

 • نقشه معاملاتی امروز بازار سهام

  نقشه معاملاتی امروز بازار سهام

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه امروز (یک‌شنبه) شاخص کل بورس پس از افت ۶۲۵۴ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۰۵ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۴۰۵ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۶۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • خروج حقیقی‌ها برای شانزدهمین هفته متوالی 

  خروج حقیقی‌ها برای شانزدهمین هفته متوالی 

  بورس، 

  طی هفته‌ای که گذشت، برای شانزدهمین هفته متوالی بازیگران خرد بورس تهران ترجیح دادند بیشتر در زمین فروش سهام فعال باشند تا خرید.

 • سهام چگونه از سکه افتاد؟

  سهام چگونه از سکه افتاد؟

  بورس، 

  کاهش تمایل سرمایه‌گذاران برای خرید سهام موجب شده سهم ۸۵درصدی بازار سهام از کل معاملات بازار سرمایه به ۲۸درصد تنزل کند که در تاریخ بازار سرمایه بی‌سابقه است.

 • نمادهای تاثیرگذار امروز بازار سهام

  نمادهای تاثیرگذار امروز بازار سهام

  بورس، 

  شاخص بورس امروز را با ریزش آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از ۹ هزار و ۴ واحدی به کار روزانه خود پایان داد.

 • کاهش ۹ هزار واحدی شاخص بورس

  کاهش ۹ هزار واحدی شاخص بورس

  بورس، 

  شاخص کل بورس در اولین روز هفته با کاهش بیش از ۹ هزار واحدی به کار خود پایان داد.

 • افت شاخص بورس در اولین روز هفته

  افت شاخص بورس در اولین روز هفته

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه شاخص کل بورس پس از افت ۵۴۳۷ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۳۷ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با کاهش ۰.۰۷ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۴۱۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۴۵ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات/ شاخص رشد کرد

  نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات/ شاخص رشد کرد

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز سه‌شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۷۰۷۶ واحدی (۰.۶درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۸ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با افزایش ۰.۱ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به هزار و ۳۷۰ میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۸۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات امروز

  نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات امروز

  بورس، 

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه امروز دوشنبه شاخص کل بورس پس از افت ۱۰هزار و ۴۶۰واحدی (۰.۸د‌رصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۲۴هزار واحد قرار گرفت. همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۸درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به سه هزار و ۹۷۰میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۲۹۰میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

 • ارزش معاملات ۲۰۰ روز گذشته در بورس

  ارزش معاملات ۲۰۰ روز گذشته در بورس

  بورس، 

  تعداد ۱۹۳۹میلیارد انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۳۳۷۳هزار میلیارد ریال در مدت ۲۰۰ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار دادوستد شد.

 • شاخص بورس همچنان در مسیر صعود

  شاخص بورس همچنان در مسیر صعود

  گروه بورس الف، 

  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۱۲۳۵ واحدی معادل ۱.۵۸ درصد به رقم یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۵۳۶ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۵ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۶۴۱ واحد رسید.

 • نمادهای تاثیرگذار امروز بازار بورس

  نمادهای تاثیرگذار امروز بازار بورس

  گروه بورس الف، 

  بورس تهران امروز یک‌شنبه با رشد بیش از ۹ هزار و ۷۱۷ واحدی به کار روزانه خود پایان داد. نمادهای تاثیرگذار معاملات امروز را در این گزارش بخوانید.

 • نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  گروه بورس الف، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۱۸ هزار و ۶۱۰ واحدی (۱.۵درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۳۹ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با افزایش ۰.۵ درصدی مواجه شد. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۰۰ میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع از رقم دو هزار میلیارد تومان عبور کرد.

 • بورس بالاخره سبز شد

  بورس بالاخره سبز شد

  گروه بورس الف، 

  شاخص بورس در پایان معاملات امروز چهارشنبه با رشد بیش از ۹ هزار واحدی روبرو شد. همچنین شاخص فرابورس نیز با رشد بیش از ۷۹ واحدی به پله ۱۵ هزار و ۵۹۴ واحدی بازگشت.

 • دو تغییر مهم در معاملات بورس از فردا

  دو تغییر مهم در معاملات بورس از فردا

  گروه بورس الف، 

  شرکت بورس تهران به منظور کاهش هیجان‌های موجود در بورس، اطلاعیه‌ای جدید ابلاغ کرد که براساس آن از فردا (سه‌شنبه) شاهد دو تغییر مهم در معاملات این بازار خواهیم بود.

 • بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  گروه بورس الف، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز یک‌شنبه شاخص کل بورس پس از افت ۱۳ هزار و ۸۶۵ واحدی (۱.۱درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۴۹ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۳ درصدی مواجه شد.

 • نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات

  گروه بورس الف، 

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه شاخص کل بورس پس از افت ۱۸ هزار و ۱۶۳ واحدی (۱.۴درصد) در ارتفاع یک میلیون و۲۷۲ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۳ درصدی مواجه شد. حقوقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۳۱۰ میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند.

 • بازگشت بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد

  بازگشت بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد

  گروه بورس الف، 

  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با کاهش ۱۳۸۳۵ واحدی معادل ۱.۰۶ درصد به رقم یک میلیون و ۲۸۸ هزار و ۱۸۹ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۵۵ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۱۲۴ واحد رسید.

 • سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بازار سهام

  سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بازار سهام

  گروه اقتصادی الف، 

  خالص تقاضا برای خرید سهام به رقم ۲۵۰ میلیارد تومان کاهش یافت، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به ثبت رسید و سهام گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو ۷۱۰ میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

 • جزئیات دو شیفته شدن معاملات بازار سهام

  جزئیات دو شیفته شدن معاملات بازار سهام

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیرعامل بورس تهران با اشاره به این که از این پس معاملات بازار سهام از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱ و ۱۱:۳۰ تا ۱۵ انجام می‌شود، گفت: سه گروه هلدینگ چندرشته‌ای، فلزات اساسی و پالایشی‌ها به نوبت بعدازظهر منتقل می‌شود و گروه خودرو و بانک در نوبت صبح باقی می‌ماند.