• دستورالعمل اینترنتی منافقین چگونه است؟/ هر عضو سازمان بیش از ۱۰ اکانت مجازی دارد/ ورود هزار دستگاه رایانه به آلبانی/ مسعود رجوی زنده است

  ابراهیم خدابنده مطرح کرد؛دستورالعمل اینترنتی منافقین چگونه است؟/ هر عضو سازمان بیش از ۱۰ اکانت مجازی دارد/ ورود هزار دستگاه رایانه به آلبانی/ مسعود رجوی زنده است

  گروه سیاسی الف، 

  ابراهیم خدابنده از اعضای ارشد سازمان منافقین که از این گروه جدا شده است، در گفت‌وگویی درباره فعالیت‌های اخیر این گروهک در فضای مجازی و روش‌های کسب درآمد آن اطلاعات جدیدی را افشا کرد.

 • ملاقات محرمانه رجوی با سران رژیم بعث قبل از شروع جنگ

  ملاقات محرمانه رجوی با سران رژیم بعث قبل از شروع جنگ

  گروه جهان الف، 

  رجوی از طریق مقامات فرانسوی با بعثی‌ها ارتباط گرفته و طی یک هماهنگی قرار بود که بعثی‌ها از خارج و منافقین از داخل شروع کنند.

 • مترجم سابق سازمان منافقین: مسعود رجوی در عربستان مُرده است

  مترجم سابق سازمان منافقین: مسعود رجوی در عربستان مُرده است

  گروه سیاسی الف، 

  حسین‌نژاد در گفتوگویی مدعی شد: بی‌تردید مسعود رجوی به عربستان فرار کرد و در آن جا مُرد. اگر این چنین نبود یک مسئول عربستانی در سال ۲۰۱۷ در جریان کنفرانس سازمان منافقین در پاریس مرگ مسعود رجوی را اعلام نمی‌کرد.

 • مامور سابق امنیتی: رجوی زنده است/ سرنوشت کشمیری به کجا رسید؟

  مامور سابق امنیتی: رجوی زنده است/ سرنوشت کشمیری به کجا رسید؟

  گروه سیاسی الف، 

  دو مامور سابق امنیتی در گفت‌وگو با یک روزنامه از پیگیری اقدامات تروریستی ۷ تیر و ۸ شهریور توسط خانواده‌های شهدا در محاکم فرانسه خبر دادند و درباره سرنوشت مسعود رجوی اظهار داشتند: اگر از رفتارشناسی رجوی و سازمان مطلع باشیم، مشخص می‌شود که مطالب منتشرشده به نام رجوی در تیر و مرداد امسال، دقیقاً صحبت‌های خود رجوی است و او زنده است. 

 • وظیفه یگان مالی-اجتماعی گروهک منافقین چیست؟

  وظیفه یگان مالی-اجتماعی گروهک منافقین چیست؟

  گروه سیاسی الف، 

  وظیفه یگان مالی-اجتماعی فرقه رجوی که بزرگترین بخش این گروهک را تشکیل می‌دهد، تامین بخشی از هزینه‌های منافقین و مشغول سازی اعضا با تکدی گری در قالب موسسات خیریه از شهروندان اروپایی است.

 • چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟

  چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟

  گروه سیاسی الف، 

  گروهک رجوی هیچ شاخصه‌ای برای اینکه بتواند به عنوان آلترناتیو نظام ایران و اساساً هر نظام سیاسی دیگری مطرح شود، ندارد چراکه با معیارهای ادبیات سیاسی، منافقین حتی در رده گروه های اپوزسیون نیز جای نمی‌گیرند.

 • مأمور سابق وزارت اطلاعات مرگ رجوی را تکذیب کرد/ او زنده و در اروپا است

  مأمور سابق وزارت اطلاعات مرگ رجوی را تکذیب کرد/ او زنده و در اروپا است

  گروه سیاسی الف، 

  یک مامور سابق وزارت اطلاعات با بیان اینکه سرکرده گروهک منافقین زنده است، گفت: وقتی آمریکا به عراق حمله کرد، رجوی در عراق بود. پس از حمله، رجوی و تعدادی از کادرهای سازمان به مرز اردن رفتند. اردنی‌ها کمپی را برای این‌ها ساختند و رجوی هم داخل همین کمپ بود. او حدود یک سال در مرز اردن ماند و پس از آن به اروپا رفت و الان هم در اروپاست.

 • چه کسی بنی‌صدر را فراری داد؟ + تصاویر

  چه کسی بنی‌صدر را فراری داد؟ + تصاویر

  گروه سیاسی الف، 

  ابوالحسن بنی صدر نخستین رئیس‌جمهور بعد از انقلاب اسلامی بود که مرداد سال ۱۳۶۰ توسط عوامل مسعود رجوی از کشور فرار کرد.

 • مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

  مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

  گروه سیاسی الف، 

  تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، 21 تیرماه 1398 با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف 3، خبر مرگ او را تایید کرد.