• چشم را برای اصلاح ابرو کور نکنید!

  چشم را برای اصلاح ابرو کور نکنید!

  گروه تعاملی الف،

  پسندیده نیست که برای اصلاح ابرو، چشم را کور کرد و دولت و سایر قوا بجای افزایش و ارتقاء شیوه نظارت‌ها، با حذف ارز ترجیحی و نیمایی سفره مردم را تنگتر نمایند و شانه نحیف اقتصاد خانوارهای ایرانی را زیر بار فشار مالی خرد گردانند.

 • «تو» نه، «شما»!

  «تو» نه، «شما»!

  گروه تعاملی الف،

  زیبنده نیست که مردم را با افعال مفرد، مانند برو، بیاور و یا فلان کار را انجام بده، مورد خطاب قرار داد، یا با اسم اشاره مفرد، مردم و ارباب رجوع را که ولی نعمت هستند با به کار بردن لفظ تو، خطاب قرار داد.

 • ارز ترجیحی؛ مقصر همه فسادها !

  ارز ترجیحی؛ مقصر همه فسادها !

  گروه تعاملی الف،

  جایگاه دستگاه‌های نظارتی کشور که تعداد آنها به ۲۴ دستگاه می‌رسد کجاست؟ آیا فسادهایی که در سنوات گذشته بروز و ظهور یافت نیز زاییده و معلول ارز ترجیحی بود یا ضعف نظارتی؟

 • گلایه از عملکرد ستاد انتخابات کشور و وزارت علوم

  گلایه از عملکرد ستاد انتخابات کشور و وزارت علوم

  جا داشت دولت محترم قبل از ایجاد ساز و کارهای صحیح و استاندارد، نسبت به الکترونیکی نمودن انتخابات اقدام نمی‌نمود و حال که به این امر مبادرت ورزیده است، تبعات خسارات ناشی از ضعف عملکرد خود را جبران نماید.

 • مجلس محترم تفسیر کند تا مشکلی ملی رفع شود

  مجلس محترم تفسیر کند تا مشکلی ملی رفع شود

  از مجلس محترم شورای اسلامی تقاضا می‌شود، در اجرای اصل هفتاد و سوم قانون اساسی، نظر تفسیری خود را در این مورد اعلام نماید تا بار مضاعف آن از دوش دولت و مردم برداشته شود.

 • خودرو دست دوم خارجی یا خودرو ۳۰ سال پیش داخلی؟

  خودرو دست دوم خارجی یا خودرو ۳۰ سال پیش داخلی؟

  گروه تعاملی الف،

  آیا وضع موجود در بازار تولیدات داخلی خودرو ناپسندتر است یا واردات خودرو خارجی دست دوم؟

 • یک پیشنهاد برای پر کردن خلا پول‌های فاقد پشتوانه‎

  یک پیشنهاد برای پر کردن خلا پول‌های فاقد پشتوانه‎

  گروه تعاملی الف،

  پیشنهاد می‌شود دولت محترم با تصویب و اجرای طرح تسهیلات طلا به مشتریان بانک‌های دولتی، به ازای حجم طلای دریافتی از مشتریان خود و با لحاظ قیمت روز طلا، به میزان طلای دریافتی از سوی مشتریان، تسهیلات کم بهره یا بی بهره به آنان پرداخت نماید.