• مجسمه سازی با قطعات خودرو

  مجسمه سازی با قطعات خودرو

  گروه عکس الف، 

  سرگی کولاکین از شهر دیونوگورسک روسیه در دوران قرنطینه مجسمه های عجیب از قطعات اتومبیل می سازد.

 • مجسمه سازی با چوب

  مجسمه سازی با چوب

  گروه عکس الف، 

  هنر مجسمه سازی از رشته‌های تجسمی است که هواداران بسیاری دارد اما چهره‌های مطرح در این رشته انگشت شمارند. نبی الله مصدق، هنرمندِ گلستان یکی از چهره‌های مطرح این رشته است که در شهرستان کردکوی فعالیت می‌کند.

 • نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران

  نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران

  گروه عکس الف، 

  نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران با حضور بیست و پنج هنرمند مجسمه ساز از ایران و جهان تا سوم آذر در مجاورت بوستان نوروز برپاست/فارس

 • روستای هنرمندان مجسمه‌ساز

  روستای هنرمندان مجسمه‌ساز

  گروه عکس الف، 

  ابوالفضل خدابنده‌لو ۳۵ ساله یکی از هنرمندان مجسمه‌ساز روستای قزل بلاغ، با یاری و کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) به همراه فرزندش به کار مجسمه‌سازی و پیکرتراشی مشغول است و از این راه کسب روزی می‌کند./ باشکاه خبرنگاران

 • نمایشگاه‌ مجسمه نگاری در خانه هنرمندان

  نمایشگاه‌ مجسمه نگاری در خانه هنرمندان

  گروه عکس الف، 

  در نمایشگاه مجسمه نگاری (تلفیق نگارگری و مجسه سازی)حسین عصمتی و مینا صدری، آثار مجسمه‌نگاری شامل ۱۴ مجسمه برنز و ۳۵ تابلو طراحی روی مقوا و کاغذ، که از پیش‌طرح‌های مجسمه‌های برنز است، در خانه هنرمندان ایران به نمایش گذاشته شده است.

 • مجسمه چوبی ترامپ ساخته شد

  مجسمه چوبی ترامپ ساخته شد

  گروه جهان الف، 

  یک هنرمند اهل اسلوونی مجسمه‌ای چوبی از دونالد ترامپ را در نزدیکی زادگاه ملانیا، همسر ترامپ ساخته تا پیام خود درباره "استیلای عوام‌فریبان بر جهان" را گوشزد کند. چند ماه پیش مجسمه دیگری که با کندکاری از یک تنه درخت و به شکل ملانیا ترامپ در این منطقه ساخته شده بود، خبرساز شد.