• عمر مفید هر ماسک چقدر است؟

  عمر مفید هر ماسک چقدر است؟

  گروه سلامت الف، 

  مدیرعامل شرکت شهر سالم با بیان اینکه همه باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم بر کرونا غلبه کنیم، گفت: عمر مفید هر ماسک۲ تا ۳ ساعت است.

 • جهانپور: از دستفروشان و منابع نامشخص ماسک نخرید

  جهانپور: از دستفروشان و منابع نامشخص ماسک نخرید

  گروه اجتماعی الف، 

  رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت با اشاره به اهمیت چگونگی امحای ماسک‌های استفاده شده از سوی مردم و در سطح شهر، تاکید کرد که مردم به هیچ عنوان ماسک را از منابع نامشخص و دستفروشان خرید نکنند.

 • چند بار می‌توانیم از "ماسک" استفاده کنیم؟

  چند بار می‌توانیم از "ماسک" استفاده کنیم؟

  گروه سلامت الف، 

  کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با هشدار نسبت به استفاده چندباره از ماسک‌های مختلف، گفت: هر نوع ماسک مدت زمان مصرف مشخصی دارد و نباید بیش از آن استفاده شود.

 • تنها روش صحیح استفاده از ماسک را بدانید + تصاویر

  تنها روش صحیح استفاده از ماسک را بدانید + تصاویر

  گروه سلامت الف، 

  با شیوع کروناویروس جدید و توصیه بسیاری از کشورها مبنی بر استفاده از ماسک، بسیاری از افراد در محیط‌های خارج از خانه از ماسک استفاده می‌کنند اما روش پوشیدن این ماسک‌ها در برخی از افراد اشتباه است و آن‌ها را بی‌اثر می‌کند.

 • تولید ماسک بهداشتی در«کانون فرهنگی مالک اشتر»

  تولید ماسک بهداشتی در«کانون فرهنگی مالک اشتر»

  گروه عکس الف، 

  فعالان«کانون فرهنگی مالک اشتر» با همکاری خیران، روزانه به تولید ماسک، لباس ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کرده است.

 • کارگاه تولیدی ماسک بهداشتی

  کارگاه تولیدی ماسک بهداشتی

  گروه عکس الف، 

  همزمان با شیوع سریع کرونا ویروس در اصفهان و نیاز به ماسک و لباس‌های پیشگیری از این ویروس، کارگاه تولیدی لباس در محله زینبیه اصفهان، تولید ماسک‌های پارچه‌ای چند بار مصرف را آغاز کرده است/ایسنا