آرشیو سال ۹۵ و قبل از آن
 • قیمت اجاره آپارتمان نقلی در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان نقلی در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: بازار اجاره آپارتمان‌های نقلی در حال حاضر با تمایل جدی موجران برای افزایش وزن اجاره‌بها نسبت به مبلغ ودیعه روبه‌روست و از این رو کمتر آپارتمانی با اجاره ماهانه زیر یک میلیون تومان در این بازار فایل شده است نوشت.

 • قیمت آپارتمان در جنوب تهران چند؟ + جدول

  قیمت آپارتمان در جنوب تهران چند؟ + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت مسکن در بسیاری از مناطق جنوب تهران نسبت به دو سال قبل بیش از ۱۵۰ درصد افزایش یافته و هم‌اکنون برای خرید یک آپارتمان معمولی در این محله‌ها باید حدود ۴۰۰ میلیون تومان فراهم کرد.

 • تازه‌ترین قیمت آپارتمان‌ها در تهران

  تازه‌ترین قیمت آپارتمان‌ها در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: قیمت‌گذاری در بازار مسکن اصولا بر پایه آخرین قیمت معاملات آپارتمان‌های نوساز ثبت شده در هر محله انجام می‌شود. این در حالی است که وقتی سایه رکود بر معاملات بازار سنگینی می‌کند، فرآیند قیمت‌گذاری با اختلال روبه‌رو می‌شود. در واقع آن‌قدر از تعداد معاملات کاسته شده که نمی‌توان قیمت‌های ثبت شده را به‌عنوان پایه قیمت ملک در هر محله معرفی کرد و باید در این زمینه احتیاط شود.

 • قیمت آپارتمان دوخوابه در شهر تهران

  قیمت آپارتمان دوخوابه در شهر تهران

  گروه اقتصادی الف، 
 • قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران

  قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز که در بسیاری از مناطق بیش از میانگین قیمت منطقه ارائه می‌شود منجر به کاهش سهم معامله این گروه از آپارتمان‌های مسکونی شده است. آمارهای رسمی از تحولات بازار مسکن نیز این موضوع را تایید می‌کند.

 • تازه‌ترین قیمت آپارتمان در تهران

  تازه‌ترین قیمت آپارتمان در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: بیشترین حجم معاملات خرید و فروش صورت گرفته در تهران به منطقه ۵ تعلق دارد. به‌طوری که ۳۷ درصد از مجموع ۶ هزار و ۱۲۷ فقره معامله ثبت شده در بنگاه‌های املاک، در این منطقه منعقد شده‌اند.پس از منطقه پنج نیز، به ترتیب مناطق ۴ و ۲ دارای بیشترین حجم معامله بوده‌اند. در عین حال مناطق ۱۹، ۹ و ۲۲ نیز کمترین سطح معاملات خرید و فروش در یک ماه خرداد امسال را داشته‌اند.

 • قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری در تهران

  قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  خبرگزاری میزان با انتشار جدول قیمت آپارتمانهای ۷۰ متری در چندمنطقه تهران نوشت: برای خرید واحد ۷۰ متری در نارمک به سرمایه ۷۵۰ میلیون تومانی نیاز است.

 • گران‎ترین آپارتمان‌های فروخته شده در خرداد ماه

  گران‎ترین آپارتمان‌های فروخته شده در خرداد ماه  

  گروه اقتصادی الف، 

  اقتصاد آنلاین گزارشی در خصوص گران ترین واحدهای مسکونی فروخته شده در تهران ارائه کرد. آنچه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان‌های گران قیمت فروخته شده در شهر تهران که در خردادماه سال ۹۸ معامله شده است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است.

 • آخرین قیمت آپارتمان در منطقه ۵ تهران

  آخرین قیمت آپارتمان در منطقه ۵ تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  سایت میزان قیمت آپارتمان در منطقه ۵ تهران را منتشر کرده است. در این منطقه حداقل قیمت،برای هر متر مربع ۱۴ میلیون تومان است.

 • قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نقلی در تهران

  قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نقلی در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  مشاوران املاک یکی از گزینه‌های مناسب برای خانه اولی‌های در جست و جوی خانه را «آپارتمان‌های نقلی» تا ۵۰ مترمربع می‌دانند.

 • قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران

  قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: بررسی میدانی فایل‌های عرضه شده در بازار مسکن پایتخت طی یک هفته اخیر نشان می‌دهد: حجم فایل‌ نوساز در میان گروه متراژی آپارتمان‌های کمتر از ۸۰ مترمربع به شدت کاهش پیدا کرده است. این در حالی است که تقریبا حدود نیمی از واحدهای با متراژ بیش از ۹۰ مترمربع، نوساز هستند.

 • قیمت آپارتمان‌های 50 تا 75متری در تهران

  قیمت آپارتمان‌های 50 تا 75متری در تهران

  گروه اقتصادی الف، 
 • تازه‌ترین قیمت آپارتمان‌های معامله شده در تهران

  تازه‌ترین قیمت آپارتمان‌های معامله شده در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: اثر افزایش قیمت شدید در اردیبهشت ماه در معاملات انجام شده طی روزهای نخست خرداد نیز در قیمت‌ها مشهود است؛ به این معنا که معاملات جدید با سطوح قیمتی اردیبهشت انجام می‌شود و مشاوران املاک معتقدند با توجه به کاهش حضور متقاضیان در بازار مسکن،‌ بعید به‌نظر می‌رسد در ماه جاری بازهم شاهد افزایش شدید قیمت باشیم.

 • قیمت اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: ارزش اجاری آپارتمان‌های مسکونی در اغلب محله‌های متوسط و متوسط رو به پایین تهران طی یک سال اخیر به یکدیگر نزدیک شده است و این وضعیت در بازار اجاره آپارتمان‌های نقلی بیشتر مشهود است.

 • قیمت آپارتمان‌های زیر ۱۰ سال در تهران

  قیمت آپارتمان‌های زیر ۱۰ سال در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  مشاوران املاک عنوان می‌کنند قیمت‌های پیشنهادی برای آپارتمان‌های مصرفی در مناطق مختلف شهر تهران که کمتر از ۱۰ سال عمر دارند بسیار به یکدیگر نزدیک شده‌ است.

 • قیمت اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت : رصد بازار اجاره آپارتمان‌های ریزمتراژ در پایتخت، از نامساعد بودن نرخ پیشنهادی برخی از مالکان فایل‌های عرضه‌شده به این بازار در آستانه شروع سومین ماه از فصل بهار خبر می‌دهد.

 • اختلاف ۵۶ میلیونی قیمت هر متر خانه در پایتخت

  اختلاف ۵۶ میلیونی قیمت هر متر خانه در پایتخت

  گروه اقتصادی الف، 

  اختلاف قیمت فروش هر مترخانه در تهران در سال ۱۳۹۷ به ۵۶ میلیون تومان رسیده است.

 • قیمت آپارتمان‌های زیر ۱۵ سال در مناطق مختلف تهران

  قیمت آپارتمان‌های زیر ۱۵ سال در مناطق مختلف تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  گزارش رسمی بانک مرکزی از آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت نشان می‌دهد: سهم معاملات واحدهای نوساز تا ۵ سال در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته معادل ۵/ ۲ درصد کاهش یافته و به ۴۰ درصد از مجموع معاملات یک ماه رسیده است.

 • لاهیجان شهری زیبا از خطه سرسبز گیلان

  لاهیجان شهری زیبا از خطه سرسبز گیلان

  گزارش بازرگانی، 
 • قیمت آپارتمان‌های نقلی در تهران

  قیمت آپارتمان‌های نقلی در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  «دنیای اقتصاد» نوشت: بررسی فایل‌های موجود در موتورهای جست‌وجوی ملکی معتبر نشان می‌دهد در حال‌حاضر عمده عرضه آپارتمان‌های ریزمتراژ به مناطق نیمه جنوبی شهر و برخی از مناطق مرکزی همچون منطقه هفت تعلق دارد.

 • تازه‌ترین قیمت آپارتمان‌ها در تهران

  تازه‌ترین قیمت آپارتمان‌ها در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: آمارهای اولیه حکایت از آن دارد که طی ۱۰روز نخست اردیبهشت ماه حدود ۲ هزار فقره معامله آپارتمان مسکونی در پایتخت انجام شده است.

 • قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران

  قیمت آپارتمان‌های نوساز در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان نوساز در مناطق ۲۲گانه شهری تهران طی اردیبهشت ماه ۹۸ است.

 • قیمت آپارتمانهای کوچک در مناطق مختلف تهران

  قیمت آپارتمانهای کوچک در مناطق مختلف تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  تحقیقات میدانی نشان می‌دهد در حالی که عمده متقاضیان خرید مسکن حاضر در بازار ملک متقاضیان خرید واحدهای کوچک‌متراژ هستند، اما در وهله اول به دلیل تضعیف قدرت خرید متقاضیان،هم‌اکنون تعداد معاملات این واحدها در بازار مسکن کاهش یافته است.

 • قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ تا ۲۰۰ متری در تهران

  قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ تا ۲۰۰ متری در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت : تحقیقات میدانی از وضعیت بازار معاملات مسکن در مناطق مختلف شهر تهران از بروز نوعی سردرگمی قیمتی در تعیین قیمت‌های پیشنهادی و قیمت‌های فروش واحدهای مسکونی خبر می‌دهد.

 • آپارتمان‌های زیر متری ۱۰ میلیون در تهران

  آپارتمان‌های زیر متری ۱۰ میلیون در تهران  

  گروه اقتصادی الف، 

  با وجود اینکه میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در پایتخت در معاملات اسفند ماه به حدود ۱۱ میلیون تومان رسید، اما هنوز شمار زیادی از جست‌وجوگران بازار مسکن به دنبال واحدهای قیمت‌مناسب متناسب با بودجه اندک خود هستند و از این رو بازار آپارتمان‌های تا مترمربعی ۱۰ میلیون تومان به مقصود عده زیادی از متقاضیان مسکن تبدیل شده است.