• قابل توجه مشترکانی که پیامک قبض برق دریافت نکرده‌اند

  قابل توجه مشترکانی که پیامک قبض برق دریافت نکرده‌اند

  گروه اقتصادی الف، 

  معاون شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: مشترکان تهرانی در صورت ارسال عدد صفر یا علامت سوال به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ از شناسه قبض یا شناسه قبض های متصل به تلفن همراه خود مطلع خواهند شد.

 • قبوض برق چه تغییری کرد؟

  قبوض برق چه تغییری کرد؟

  گروه اجتماعی الف، 
 • فرصت تمام شد، قبوض برق را پرداخت کنید

  فرصت تمام شد، قبوض برق را پرداخت کنید

  گروه اقتصادی الف، 

  با شیوع ویروس کرونا و به منظور همکاری با مشترکان خانگی و تجاری، قرار شد تا پایان اردیبهشت ماه برای پرداخت قبوض فرصت داده شود که عملا با پایان یافتن اردیبهشت ماه این فرصت به پایان می‌رسد و مشترکان موظف به پرداخت قبوض خود هستند.

 • جزئیات پرداخت قبوض برق اعلام شد

  جزئیات پرداخت قبوض برق اعلام شد

  گروه اقتصادی الف، 

  پس از شیوع ویروس کرونا وزیر نیرو وعده همکاری با مشترکان برای پرداخت قبوض آب و برق را داد که اکنون جزئیات آن اعلام شده است.

 • منتظر دریافت کارت شناسایی برق باشید

  منتظر دریافت کارت شناسایی برق باشید

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر از ارائه کارت شناسایی برق که روی آن شناسه ١٣ رقمی برق مشترکان درج شده است، به این مشترکان در سراسر کشور خبر داد.

 • وزیر نیرو: حذف قبوض برق به معنای افزایش تعرفه نیست

  وزیر نیرو: حذف قبوض برق به معنای افزایش تعرفه نیست

  گروه اقتصادی الف، 

  وزیر نیرو با اشاره به شایعاتی در مورد افزایش تعرفه برق در پی حذف قبوض، گفت: حذف قبوض کاغذی به هیچ وجه به معنای حتی یک ریال افزایش تعرفه نیست و هر هموطنی که اطلاعات مستندی در این حوزه دارد به دفتر من اطلاع دهد تا شخصا پیگیری کنم.

 • الکترونیکی شدن قبوض برق از امروز

  الکترونیکی شدن قبوض برق از امروز

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر گفت: هم اکنون بالای ۹۵ درصد اطلاعات همراه مشترکین جمع آوری شده و قرار است از ماه آینده تمامی قبوض به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد.

 • پول صرفه‌جویی قبض برق کجا خرج می‌شود؟

  پول صرفه‌جویی قبض برق کجا خرج می‌شود؟

  گروه اقتصادی الف، 

  معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: همزمان با زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی جدید ۱۰۰هزار بسته آموزشی از محل صرفه‌جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی برق در بین دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع می‌شود.

 • صدور ۱.۲ میلیون قبض پیامکی برق در تهران

  صدور ۱.۲ میلیون قبض پیامکی برق در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تاکید بر اینکه تاکنون بیش از ۹۵ درصد مشترکان تهرانی شماره تلفن همراه خود را به منظور ارسال قبوض پیامکی در سامانه ثبت کرده‌اند، گفت: در حال حاضر حدود ۱.۲ میلیون صورت‌حساب برق به‌صورت پیامکی برای مشترکان ارسال می‌شود.

 • چگونه هزینه قبض برق‌مان را کاهش دهیم؟

  چگونه هزینه قبض برق‌مان را کاهش دهیم؟

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیریت مصرف انرژی موازی با تامین حامل‌های انرژی هموراه مورد توجه قرار داشته و راهکاری مختلفی برای اجرای آن پیش روی مصرف کنندگان قرار دارد. راهکارهایی که علاوه بر اینکه باعث حفظ سرمایه‌های ملی می‌شود، با کاهش هزینه‌ها، در نهایت به نفع مصرف کنندگان تمام خواهد شد.

 • قبوض کاغذی برق رفتنی شدند

  قبوض کاغذی برق رفتنی شدند

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران از حذف قبوض کاغذی گاز از اوایل آذرماه امسال خبرداد و گفت: زیرساخت‌های لازم برای اجرای این کار آماده شده است.

 • حذف قبض کاغذی در پنج استان

  حذف قبض کاغذی در پنج استان

  گروه اقتصادی الف، 

  معاون هماهنگی توزیع توانیر از حذف قبض کاغذی در پنج استان خبر داد و گفت: قبوض کاغذی مشترکین برق تهران نیز تا ۱۵ شهریور حذف خواهد شد.

 • برای حذف قبض کاغذی برق ۳ هفته فرصت دارید!

  برای حذف قبض کاغذی برق ۳ هفته فرصت دارید!

  گروه اجتماعی الف، 

  طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی وزارت نیرو، قبوض کاغذی برق باید تا اوایل مهرماه کوله‌بار خود را از خانه‌های مردم جمع کنند و پس از آن اطلاعات قبض مشترک توسط پیامک در اختیار وی قرار بگیرد. بنابراین مشترکین باید تا اواسط شهریورماه نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه‌های معرفی شده اقدام کنند.