• ماجرای عفونت پای حسین رضازاده چیست؟  

  ماجرای عفونت پای حسین رضازاده چیست؟  

  حسین رضازاده رئیس پیشین و عضو فعلی کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری، از چند روز قبل به دلیل جراحی روی پایش در بیمارستان بستری شده است.  

 • «فونتانا» رسما هدایت تیم ملی بوکس را برعهده گرفت

  «فونتانا» رسما هدایت تیم ملی بوکس را برعهده گرفت

  قرارداد همکاری بین فدراسیون بوکس و فونتانا به امضا رسید تا این مربی نام‌آشنای بوکس جهان رسما هدایت تیم ملی بزرگسالان را عهده‌دار شود.

 • پنج توصیه مهم و ساده برای پاکسازی مثانه   

  پنج توصیه مهم و ساده برای پاکسازی مثانه   

  ایسنا نوشت: مثانه یکی از حساس‌ترین اندام‌های بدن است و می‌تواند به هرگونه ویروس یا باکتری سریعا واکنش نشان دهد. برای مراقبت از سلامت مثانه باید حداقل هر دو ماه یک بار، برای سم‌زدایی این عضو بدن اقدام شود.

 • خالق ۷ فونت فارسی درگذشت

  خالق ۷ فونت فارسی درگذشت

  «صابر راستی کردار» خالق ۷ فونت فارسی از جمله وزیری امروز سه‌شنبه، ۲۳ آبان‌ماه درگذشت.

 • هشدار یک متخصص درباره افزایش این بیماری  

  هشدار یک متخصص درباره افزایش این بیماری  

  ایسنا نوشت: رئیس اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری گفت: ما معمولاً اوایل پاییز و اواخر شهریور ماه شاهد افزایش شیوع بیماران عفونت تنفسی هستیم و الان هم مراجعه سرپایی و بستری به این علت افزایش پیدا کرده است.

 • چرایی افزایش عفونت‌های تنفسی در کشور / آنفلوآنزا شایع‌تر از کرونا

  چرایی افزایش عفونت‌های تنفسی در کشور / آنفلوآنزا شایع‌تر از کرونا

  عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا ضمن تشریح چرایی افزایش عفونت‌های تنفسی بویژه در یکی - دو هفته اخیر در کشور، گفت: در حال حاضر آنفلوآنزا نسبت به کرونا شایع‌تر است؛ با این وجود تاکید می‌شود که هنوز کرونا وجود دارد و لازم است افراد و خانواده‌ها رعایت موارد بهداشتی را جدی بگیرند.

 • شایع‌ترین عفونت‌های ویروسیِ دستگاه تنفسی

  شایع‌ترین عفونت‌های ویروسیِ دستگاه تنفسی

  عفونت‌های ویروسی تنفسی روی ارگان‌هایی از بدن انسان مانند ریه‌ها، بینی و گلو تأثیر می‌گذارند و این ویروس‌ها معمولا از طریق استنشاق یا همان تنفس قطراتی که حاوی ذرات ویروسی هستند و در هوا پخش شده‌اند، انسان را بیمار می‌کنند.

 • علائم و دلایل التهاب و عفونت مثانه
 • خطر انتقال عفونت از سگ به انسان

  خطر انتقال عفونت از سگ به انسان

  متخصص بیماری های عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با عنوان اینکه سگ ها یکی از مخازن مهم عفونتهای مشترک بین انسان و حیوانات هستند گفت: این حیوانات میتوانند بیماری های متنوع ویروسی و باکتریال را به انسانها منتقل نمایند.