• ضدعفونی و گندزدایی مترو تهران

  ضدعفونی و گندزدایی مترو تهران

  گروه عکس الف، 

  پس از اعمال دستورالعمل‌های مرتبط با ضدعفونی کردن تمامی خطوط متروی تهران توسط ستاد مبارزه با کرونا، همه روزه ضدعفونی و گندزدایی قطار‌های مترو در پایانه فتح آباد صورت می‌پذیرد.

 • عملیات ضد عفونی واگن های مترو

  عملیات ضد عفونی واگن های مترو

  گروه عکس الف، 

  ناوگان حمل و نقل مترو شهر تهران در راستای حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، به صورت روزانه انجام می‌شود.

 • کمبود مواد برای ضدعفونی مترو و اتوبوس‌ها در تهران

  کمبود مواد برای ضدعفونی مترو و اتوبوس‌ها در تهران

  گروه اجتماعی الف، 

  رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران طی تذکری به دولت خواستار تامین مواد ضدعفونی کننده استاندارد برای پاکسازی سطوح مترو، تاکسی و اتوبوس شد.

 • ضدعفونی و شستشوی ناوگان عمومی تهران

  ضدعفونی و شستشوی ناوگان عمومی تهران

  گروه عکس الف، 

  برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عملیات ضدعفونی و شستشوی اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی و واگن‌های مترو تهران بعد از پایان ساعت کاری هر شب انجام میگردد.

 • ضدعفونی کردن شبانه خطوط قطارشهری مشهد

  ضدعفونی کردن شبانه خطوط قطارشهری مشهد

  گروه عکس الف، 

  در راستای اطمینان خاطر شهروندان و پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار و ویروس کرونا تمامی واگن‌های خط یک و دو قطار شهری مشهد پس از اتمام خدمات رسانی ضدعفونی می‌شوند.

 • ضدعفونی روزانه خطوط مترو و اتوبوسرانی

  ضدعفونی روزانه خطوط مترو و اتوبوسرانی

  گروه سلامت الف، 

  معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: به منظور سهولت مردم در استفاده از وسایل تردد شهری، با مسؤولان مترو و اتوبوسرانی هماهنگ شده و این اماکن با استفاده از جدیدترین متدها و بهترین محلول‌ها و مواد ضدعفونی کننده، روزانه ضدعفونی و شسته می‌شوند.