• فرصت تمام شد، قبوض برق را پرداخت کنید

  فرصت تمام شد، قبوض برق را پرداخت کنید

  گروه اقتصادی الف، 

  با شیوع ویروس کرونا و به منظور همکاری با مشترکان خانگی و تجاری، قرار شد تا پایان اردیبهشت ماه برای پرداخت قبوض فرصت داده شود که عملا با پایان یافتن اردیبهشت ماه این فرصت به پایان می‌رسد و مشترکان موظف به پرداخت قبوض خود هستند.

 • سخنگوی صنعت برق کشور: برق هیچ مشترکی تا اردیبهشت قطع نمی‌شود 

  سخنگوی صنعت برق کشور: برق هیچ مشترکی تا اردیبهشت قطع نمی‌شود 

  گروه اقتصادی الف، 

  رجبی مشهدی گفت: برق هیچ کدام از مشترکان به علت عدم پرداخت قبوض قطع نخواهد شد و تا آخر اردیبهشت فرصت دارند. او با اشاره به خبرهایی مبنی بر کمبود برق در کشور اضافه کرد و بیان کرد: برای تامین برق هیچ گونه کمبود و مشکلی وجود ندارد و برق مورد نیاز همه مشترکان تامین می شود.

 • جان باختن چهار نفر از کارکنان صنعت برق در گیلان و تهران بر اثر کرونا

  جان باختن چهار نفر از کارکنان صنعت برق در گیلان و تهران بر اثر کرونا

  گروه حوادث الف، 

  سخنگوی صنعت برق خبر داد: چهار نفر از کارکنان توزیع برق گیلان و برق تهران بر اثر مبتلا شدن به بیماری کرونا، جان خود را از دست داده‌اند. رجبی همچنین گفته که از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین‌ماه کسی برای قرائت کنتور برق مراجعه نمی‌کند.

 • افزایش ۱۲۰ درصدی صادرات برق

  افزایش ۱۲۰ درصدی صادرات برق

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیر عامل شرکت توانیر گفت: میزان صادرات برق در کشور نسبت به گذشته افزایش داشته، به‌گونه‌ای که در سال ۱۳۹۸ شاهد افزایش ۱۲۰ درصدی رشد خالص صادرات برق هستیم.

 • صادرات برق به عراق افزایش می‌یابد

  صادرات برق به عراق افزایش می‌یابد

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: شبکه برق ایران و عراق از طریق شبکه برق خوزستان با موفقیت سنکرون و شبکه برق دو کشور همسان‌سازی شد.

 • اتصال شبکه برق ایران و سوریه از راه عراق

  اتصال شبکه برق ایران و سوریه از راه عراق

  گروه اقتصادی الف، 

  وزیر نیرو گفت: صلح و آرامش در منطقه ارتباط مستقیم و وابستگی به توسعه یافتگی دارد و صنعت برق می تواند با ایجاد این توسعه یافتگی، امنیت و صلح پایدار را در منطقه فراهم کند.

 • آیا استخراج ارز دیجیتال در کشور قانونی است؟

  آیا استخراج ارز دیجیتال در کشور قانونی است؟

  گروه اقتصادی الف، 

  سخنگوی صنعت برق در پاسخ به این سؤال که فعالیت صنعت استخراج ارز دیجیتال در کشور قانونی است، گفت: شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد که این صنعت فعالیت رسمیت دارد و وزارت صنعت، معدن و تجارت هم می‌تواند به آنها پروانه فعالیت بدهد.