• درخواست برای اعزام نیروی درمانی به اهواز

  درخواست برای اعزام نیروی درمانی به اهواز

  اجتماعی، 

  سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ارسال درخواست تامین نیرو به وزارت بهداشت خبر داد.

 • خاک‌‌سپاری فوتی‌های کرونا در آرامستان اهواز

  خاک‌‌سپاری فوتی‌های کرونا در آرامستان اهواز

  عکس، 

  آمارفوتی‌های کرونا در خوزستان هفته گذشته با افزایش ۱۰۰ درصدی به ۱۳۲ مورد و میانگین روزانه به ۲۵ نفر رسیده است. مراحل کفن و دفن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود. خانواده متوفی فقط در زمان اقامه نماز میت حضور دارند و بقیه مراحل توسط نیروهای آرامستان انجام می‌شود.

 • تشییع پیکر شهیده مدافع سلامت در اهواز

  تشییع پیکر شهیده مدافع سلامت در اهواز

  عکس، 

  پیکر شهیده مدافع سلامت فاطمه نجم السادات از کادر درمان شاغل در بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسیده بود روز یکشنبه (۱۰ اسفند) تشییع شد./ عکاس : فاطمه رحیماویان - میزان

 • اشغال تمام تخت‌های ICU بیمارستان‌های اهواز

  اشغال تمام تخت‌های ICU بیمارستان‌های اهواز

  اجتماعی، 

  خوزستان روند بروز بیماری در خوزستان در آغاز سومین هفته از خیز جدید، همچنان افزایشی است و وزارت بهداشت نسبت به وضعیت بحرانی خوزستان هشدار داده است؛ ظرفیت بیمارستان‌ها رو به تکمیل و تعداد بیماران نیازمند بستری در حال افزایش است.

 • اهواز به مرز وضعیت سیاه رسیده است

  دبیر شورای سلامت شهرستان:اهواز به مرز وضعیت سیاه رسیده است

  اجتماعی، 

  دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به روند افزایشی بیماری، گفت: روند و شدت بیماری در اهواز به گونه‌ای است که اگر در طیف رنگ‌بندی، رنگ سیاه نیز وجود داشت‌ می‌توانستیم بگوییم اهواز به مرز وضعیت سیاه رسیده است.

 • ادارات اهواز تعطیل شدند

  ادارات اهواز تعطیل شدند

  اجتماعی، 

  بنا به دستور استاندار خوزستان ادارات اهواز تعطیل شدند.

 • شلوغی پارک‌های اهواز در وضعیت قرمز کرونا

  شلوغی پارک‌های اهواز در وضعیت قرمز کرونا

  گروه عکس الف، 

  بیش از دو ماه از بازگشت استان خوزستان به وضعیت قرمز کرونا می‌گذرد. محدودیت‌های جدید و تعطیلی‌ها دوباره آغاز شده است. در همین رابطه ستاد مدیریت کرونا در خوزستان، تعطیلی پارک‌ها و شهربازی‌ها را نیز مصوب کرده است. این در حالی است که بزرگ‌ترین پارک و تفرجگاه‌های اهواز در ساحل کارون، در غیاب نظارت‌های جدی مسئولان، هنوز مرکز تجمع شهروندانی است که بی‌توجه به هشدارها، دورهمی‌های خود را دوباره از سر گرفته‌اند.

 • وضعیت حاد بیمارستان‌های اهواز

  وضعیت حاد بیمارستان‌های اهواز

  گروه عکس الف، 

  با وجود هشدار‌های فراوان از سوی ستاد کرونا و خستگی و فشار کاری زیاد کادر درمان متأسفانه بسیاری از مردم هنوز هم کووید۱۹ این ویروس منحوس را جدی نمی‌گیرند. عدم جدیت مردم موج سوم کرونا را به طور گسترده در خوزستان شایع کرده و کرونا در این استان جولان می‌دهد. کادر درمان با وجود خستگی‌های فراوان و تلاش شبانه روزی مداوم هنوز هم مانند گذشته با تمام قدرت و توان از جان خود برای بیماران کرونایی مایه می‌گذارند.

 • توزیع ماسک رایگان در اهواز

  توزیع ماسک رایگان در اهواز

  گروه عکس الف، 

  روز پنج شنبه ۲۶ تیرماه ‌شماری از اعضای کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز با لباس مخصوص و پلاکاردهای آموزشی وهشدار دهنده در خصوص وضعیت کرونا دراهواز ماسک رایگان در میان مردم توزیع کردند/تسنیم

 • دفن و کفن قربانیان کرونا در اهواز

  دفن و کفن قربانیان کرونا در اهواز

  گروه عکس الف، 

  آرامستان باغ فردوس اهواز به عنوان محل جدیدی برای غسل و تدفین اموات کرونایی در نظر گرفته شده است. در این آرامستان هر روز مراسم غسل، کفن و خاکسپاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خاص انجام می‌شود. نماز میت نیز با حضور خانواده متوفی اقامه شده و مراسم خاکسپاری توسط ماموران آرامستان که مجهز به لباس مخصوص هستند برگزار می‌شود./ ایرنا

 • شناسایی ۷۹۶مورد جدید کرونا در خوزستان

  شناسایی ۷۹۶مورد جدید کرونا در خوزستان

  گروه اجتماعی الف، 

  سخنگوی علوم پزشکی اهواز گفت: از مجموع بیماران جدید شناسایی شده، ۵۸۱ بیمار با نظارت کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۲۱۵ بیمار نیز بستری شدند که با احتساب موارد جدید، تعداد کل مبتلایان ۲۲۰۷۷ نفر می‌باشد.

 • ۲۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی

  ۲۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی

  گروه حوادث الف، 

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:۲۰ شهرستان از ۲۸ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز انتشار کرونا قرار دارند.

 • وضعیت قرمز کرونایی در اهواز

  وضعیت قرمز کرونایی در اهواز

  گروه عکس الف، 

  در پی افزایش آمار ابتلا به کرونا در خوزستان، به دلیل افزایش بیماریابی و همچنین عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استان خوزستان اکنون در وضعیت قرمز قرار دارد. این تصاویر در روز‌های ۳۱ اردیبهشت، اول و دوم خرداد از شهر اهواز تهیه شده است.