• درخواست برای اعزام نیروی درمانی به اهواز

  درخواست برای اعزام نیروی درمانی به اهواز

  اجتماعی

  سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ارسال درخواست تامین نیرو به وزارت بهداشت خبر داد.

 • خاک‌‌سپاری فوتی‌های کرونا در آرامستان اهواز

  خاک‌‌سپاری فوتی‌های کرونا در آرامستان اهواز

  عکس

  آمارفوتی‌های کرونا در خوزستان هفته گذشته با افزایش ۱۰۰ درصدی به ۱۳۲ مورد و میانگین روزانه به ۲۵ نفر رسیده است. مراحل کفن و دفن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود. خانواده متوفی فقط در زمان اقامه نماز میت حضور دارند و بقیه مراحل توسط نیروهای آرامستان انجام می‌شود.

 • تشییع پیکر شهیده مدافع سلامت در اهواز

  تشییع پیکر شهیده مدافع سلامت در اهواز

  عکس

  پیکر شهیده مدافع سلامت فاطمه نجم السادات از کادر درمان شاغل در بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسیده بود روز یکشنبه (۱۰ اسفند) تشییع شد./ عکاس : فاطمه رحیماویان - میزان

 • اشغال تمام تخت‌های ICU بیمارستان‌های اهواز

  اشغال تمام تخت‌های ICU بیمارستان‌های اهواز

  اجتماعی

  خوزستان روند بروز بیماری در خوزستان در آغاز سومین هفته از خیز جدید، همچنان افزایشی است و وزارت بهداشت نسبت به وضعیت بحرانی خوزستان هشدار داده است؛ ظرفیت بیمارستان‌ها رو به تکمیل و تعداد بیماران نیازمند بستری در حال افزایش است.

 • اهواز به مرز وضعیت سیاه رسیده است

  دبیر شورای سلامت شهرستان:اهواز به مرز وضعیت سیاه رسیده است

  اجتماعی

  دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به روند افزایشی بیماری، گفت: روند و شدت بیماری در اهواز به گونه‌ای است که اگر در طیف رنگ‌بندی، رنگ سیاه نیز وجود داشت‌ می‌توانستیم بگوییم اهواز به مرز وضعیت سیاه رسیده است.

 • ادارات اهواز تعطیل شدند

  ادارات اهواز تعطیل شدند

  اجتماعی

  بنا به دستور استاندار خوزستان ادارات اهواز تعطیل شدند.

 • شلوغی پارک‌های اهواز در وضعیت قرمز کرونا

  شلوغی پارک‌های اهواز در وضعیت قرمز کرونا

  گروه عکس الف

  بیش از دو ماه از بازگشت استان خوزستان به وضعیت قرمز کرونا می‌گذرد. محدودیت‌های جدید و تعطیلی‌ها دوباره آغاز شده است. در همین رابطه ستاد مدیریت کرونا در خوزستان، تعطیلی پارک‌ها و شهربازی‌ها را نیز مصوب کرده است. این در حالی است که بزرگ‌ترین پارک و تفرجگاه‌های اهواز در ساحل کارون، در غیاب نظارت‌های جدی مسئولان، هنوز مرکز تجمع شهروندانی است که بی‌توجه به هشدارها، دورهمی‌های خود را دوباره از سر گرفته‌اند.

 • وضعیت حاد بیمارستان‌های اهواز

  وضعیت حاد بیمارستان‌های اهواز

  گروه عکس الف

  با وجود هشدار‌های فراوان از سوی ستاد کرونا و خستگی و فشار کاری زیاد کادر درمان متأسفانه بسیاری از مردم هنوز هم کووید۱۹ این ویروس منحوس را جدی نمی‌گیرند. عدم جدیت مردم موج سوم کرونا را به طور گسترده در خوزستان شایع کرده و کرونا در این استان جولان می‌دهد. کادر درمان با وجود خستگی‌های فراوان و تلاش شبانه روزی مداوم هنوز هم مانند گذشته با تمام قدرت و توان از جان خود برای بیماران کرونایی مایه می‌گذارند.