• لحظه دستگیری اراذل و اوباش شمال کشور

  لحظه دستگیری اراذل و اوباش شمال کشور

  ویدئو، 

  در پی شرارت‌های چند وقت اخیر چند تن از اراذل و اوباش سطح یک مازندران که موجب رعب و وحشت مردم مناطق مرکزی استان شده بودند، مأموران پلیس امنیت توانستند این اشرار سابقه دار را در یک عملیات غافلگیرانه در اتوبان تهران-قم دستگیر کنند.

 • بارش برف بهاری در ییلاقات شمال کشور

  بارش برف بهاری در ییلاقات شمال کشور

  عکس، 

  بارش برف بهاری در نخستین روزهای سال ۱۴۰۰ رخت سپیدی بر تن بهار کرد و چهره زمستانی به ییلاقات اشکورات رحیم آباد گیلان و سپارده رامسر مازندران بخشید.

 • آغاز بارش‌ها و کاهش دما در شمال کشور

  آغاز بارش‌ها و کاهش دما در شمال کشور

  اجتماعی، 

  کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از ظهر امروز با نفوذ جریان سرد شمالی روی خزر بارش‌ها در گیلان، مازندران و اردبیل آغاز خواهد شد، البته شدت بارش ها در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و شرق خوزستان است.

 • اکتشاف نفت و گاز در شمال کشور وارد فاز عملیاتی شد

  سنگدوینی:اکتشاف نفت و گاز در شمال کشور وارد فاز عملیاتی شد

  سیاسی، 

  رئیس کمیته گاز و پتروشیمی مجلس با بیان اینکه اکتشاف نفت و گاز در شمال کشور وارد فاز عملیاتی شد، گفت: پس از انجام مراحل مطالعاتی و زمین شناسی با مکان یابی انجام شده اولین دستگاه دکل حفاری وارد گلستان شد و بزودی دومین دکل حفاری نیز وارد استان می شود.

 • عامل مهم آتش‌سوزی زمستانه جنگل‌های شمال کشور

  عامل مهم آتش‌سوزی زمستانه جنگل‌های شمال کشور

  حوادث، 

  در‍‍پی وقوع آتش‌سوزی‌های متعدد در نقاط مختلف جنگل‌های هیرکانی در استان‌های گیلان، گلستان و بخش‌هایی از جمهوری آذربایجان، دبیر مرجع ملی کنوانسیون تنوع زیستی کشور با اشاره به جابه‌جایی زمانی در وقوع آتش‌سوزی‌های طبیعی در شمال کشور گفت: وقوع آتش‌سوزی در فصل ‍‍پاییز معمول است و رخداد آن در فصل زمستان نشان از تغییرات اقلیمی دارد.

 • مدیریت پسماند در شمال کشور بحرانی است

  مدیریت پسماند در شمال کشور بحرانی است

  گروه اجتماعی الف، 

  مدیر کل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه برنامه مدیریت پسماند در استان‌های شمالی کشور برنامه‌ای ۱۰ ساله است، تصریح کرد: موضوعات مرتبط با مدیریت پسماند به ویژه در استان‌های شمالی کشور تبدیل به پدیده‌ای حاد شده و در شرایطی بحرانی است بنابراین در برخی نقاط از جمله استان‌های گیلان و مازندران باید در این زمینه سرعت عمل داشته باشیم.

 • هشدار هواشناسی نسبت به بارندگی و کاهش دما در شمال کشور

  هشدار هواشناسی نسبت به بارندگی و کاهش دما در شمال کشور

  گروه اجتماعی الف، 

  سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به بارندگی توام با وزش باد شدید و کاهش دما در استان‌های شمالی کشور خبر داد.

 • کاهش ۸ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در شمال کشور

  کاهش ۸ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در شمال کشور

  گروه اجتماعی الف، 

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به نفوذ جریان خنک شمالی به کشور از روز جمعه (۶ تیرماه) از کاهش محسوس دما در سواحل شمالی، شمال غرب و شمال شرق کشور خبر داد.