• روند کاهشی شاخص آلودگی هوای تهران

  مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران خبردادروند کاهشی شاخص آلودگی هوای تهران

  گروه اجتماعی الف،

  مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با استناد به داده‌های گزارش شده توسط ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای پایتخت گفت: شاخص کیفیت هوای تهران از ساعت یک بامداد جمعه ( ۱۹ فروردین) برای آلاینده ذرات معلق کوچک‌تر از ۱۰ میکرون روند افزایشی به خود گرفت و از محدوده سالم به محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه تغییر کرد که تا ساعت ۵ صبح این شرایط ادامه داشت.

 • هوای پایتخت همچنان آلوده

  هوای پایتخت همچنان آلوده

  گروه اجتماعی الف،

  براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۱۰ آذر ماه) هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

 • امروز، ثبت آلوده‌ترین هوای تهران در سال جاری

  امروز، ثبت آلوده‌ترین هوای تهران در سال جاری

  گروه اجتماعی الف،

  بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین شاخص کیفیت هوای تهران در نخستین روز آذرماه با ثبت شاخص ۱۶۵، آلوده‌ترین روز سال ۱۴۰۰ و کیفیت هوا در این روز برای دومین بار از ابتدای سال جاری در شرایط ناسالم برای همه شهروندان قرار گرفت.

 • کیفیت هوای تهران ناسالم است

  کیفیت هوای تهران ناسالم است

  گروه اجتماعی الف،

  کیفیت هوای پایتخت امروز از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون با شاخص لحظه‌ای ۱۱۹ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

 • کیفیت هوای تهران امروز چگونه‌ است؟

  کیفیت هوای تهران امروز چگونه‌ است؟

  باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: هوای تهران امروز با شاخص ۹۲ واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

 • کاهش کیفیت هوای تهران

  کاهش کیفیت هوای تهران

  اجتماعی،

  بر اساس پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت امشب (۳ تیرماه) سبب انباشت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق خواهد شد و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد پیش‌بینی می‌شود.