• فراخوان دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد

  فراخوان دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد

  گروه فرهنگی الف، 

  دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، فراخوان دهمین دوره این رویداد سینمایی را منتشر کرد.

 • فیلمی که دیدنش جرم است

  به بهانه هفته دفاع‌مقدس؛فیلمی که دیدنش جرم است

  گروه فرهنگی الف، 

  «دیدن این فیلم جرم است» نام تازه‌ترین اثر سازمان سینمایی سوره است که پس از اکران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، به دلیل موضوعات و مسائلی که سعی در مطرح کردن آن داشت، دچار نوعی از بایکوت رسانه‌ای و شکلی از حواشی شد.

 • قصه اولین طنز انقلابی تلویزیون چیست؟

  قصه اولین طنز انقلابی تلویزیون چیست؟

  گروه فرهنگی الف، 

  مجموعه تلویزیونی «زیرخاکی» که به کارگردانی جلیل سامان کلید خورده، اولین سریال طنز با موضوع رویدادهای دوران وقوع انقلاب اسلامی به حساب می آید.

 • درخواست از رئیس صداوسیما در مورد «گاندو»

  درخواست از رئیس صداوسیما در مورد «گاندو»

  گروه فرهنگی الف، 

  جامعه رسانه اسلامی دانشگاه صداوسیما از رئیس رسانه ملی خواست در مقابل فشارها مقاومت کند و با حمایت از نیروهای انقلابی زمینه ورود پرقدرت رسانه ملی به ساخت آثار هنری پیرامون مسائل اصلی کشور و روایت قهرمانی جوانان گمنام را فراهم آورد.

 • بازیگر «قلاده‌های طلا» و «گاندو»: مدعیان "زنده باد مخالف سیاسی" به من فحش ناموس دادند/ دنبال حذفم هستند و تهدیدم می‌کنند

  بازیگر «قلاده‌های طلا» و «گاندو»: مدعیان "زنده باد مخالف سیاسی" به من فحش ناموس دادند/ دنبال حذفم هستند و تهدیدم می‌کنند

  گروه فرهنگی الف، 

  علیرام نورایی گفت: من دارم در همین وطن زندگی می‌کنم، کنار این مردم قدم می‌زنم و دارم از این مردم عشق می‌گیرم، تویی که من را متهم می‌کنی به مزدور رژیم بودن، مگه می‌شود؟ من مزدور کجا باشم که تو حالت خوب شود؟ تو مزدور چه کسی هستی؟ وزارت ارشادی که «جدایی نادر از سیمین» را مجوز می‌دهد «قلاده‌های طلا» را هم مجوز می‌دهد چطور این می‌شود فلان و فلان و به «قلاده‌های طلا» آنقدر هجمه وارد می‌کند.