• آغاز رایزنی‌ها برای استیضاح ظریف

  آغاز رایزنی‌ها برای استیضاح ظریف

  سیاسی، 

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، در توئیتی نوشت: «‏مطالب مطرح شده در فایل صوتی آقای ظریف از چنان بار ضد امنیت ملی برخوردار است که ضرورت دارد هیات رئیسه محترم مجلس، سریعاً برای برگزاری نشست اضطراری پارلمان در این باره، تمهید کند. درحال رایزنی با همکاران برای اعمال ماده ۲۳۴ یا استیضاح وزیر امورخارجه هستیم.»

 • کنایه سنگین نماینده تهران به ظریف

  کنایه سنگین نماینده تهران به ظریف

  سیاسی، 

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی نوشت: «جناب آقای ظریف! همین که فایل صوتی محرمانه جنابعالی از شبکه تلویزیونی وابسته به آل سعود سر در می آورد، یعنی در جریان قرار ندادن شما پیرامون حمله موشکی به عین الاسد و سفر بشاراسد به تهران کار بسیار دقیق و درست و هشیارانه ای بوده است. گاندوها اطرافتان را پر کرده‌اند آقای وزیر!».

 • مگر برجام قرار نبود همه تحریم‌ها را لغو کند؟!

  مگر برجام قرار نبود همه تحریم‌ها را لغو کند؟!

  سیاسی، 

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی در توئیتر نوشت: ‏برخی مسئولان دولتی در مواضع تامل برانگیزی، شرط بازگشت ایران به تعهدات برجامی را لغو تحریمهای وضع شده در دوران ترامپ عنوان میکنند. ظاهراً فراموش شده که زیرساخت حقوقی تحریمها در دوران اوباما طراحی شده و برجام مطابق وعده آقایان روحانی و ظریف قرار بود همه این تحریمها را لغو کند.

 • کنایه نماینده تهران به نظارت‌های میدانی

  کنایه نماینده تهران به نظارت‌های میدانی

  سیاسی، 

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم ارجاع طرح استیضاح وزیر اقتصاد به کمیسیون‌های مربوطه، در توئیتی نوشت: وقتی طرح استیضاح وزیر اقتصاد با امضای ۱۰۲ نماینده، حتی برای بررسی اولیه به کمیسیون مربوطه ارجاع نشود؛ نظارت میدانی بر عملکرد فلان کارخانه و بهمان پروژه نتیجه زیادی به بار نخواهد داد.

 • طرح استیضاح وزیر اقتصاد به جریان افتاد

  طرح استیضاح وزیر اقتصاد به جریان افتاد

  اقتصادی، 

  سید نظام‌الدین موسوی، نماینده مجلس شورای اسلامی در توئیتی اعلام کرد: پس از قانع نشدن اکثریت قاطع نمایندگان مجلس از پاسخ وزیر اقتصاد به سؤال بنده و احمد نادری، طرح استیضاح دژپسند با امضای ۱۰۲ نماینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد. محورهای عمده این استیضاح شامل تخلفات گسترده در روند خصوصی‌سازی، اوضاع نابسامان بازار سرمایه و بازار ارز است.

 • هیأت داوری در بررسی پرونده «هفت‌تپه» قاطعانه عمل کند

  هیأت داوری در بررسی پرونده «هفت‌تپه» قاطعانه عمل کند

  سیاسی، 

  عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: سه بازوی نظارتی سه قوه‌ کشور بر خلع ید تاکید دارند لذا هیات داوری باید قاطعانه عمل کند.

 • به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

  به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

  گروه سیاسی الف، 

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده تهران در مجلس، در توئیتی نوشت: خاطرمان هست آقای روحانی سال ۹۲ میگفت: تحریمها را لغو میکنم و آنچنان رونق اقتصادی ایجاد میشود که مردم اصلا به این ۴۵هزار تومن احتیاج نداشته باشند. به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

 • خلع ید مالک هفت تپه به هیئت داوری ارسال شد

  خلع ید مالک هفت تپه به هیئت داوری ارسال شد

  گروه سیاسی الف، 

  سید نظام‌الدین موسوی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: سرانجام پس از مدت‌ها پیگیری و مطالبه کارگران، نمایندگان و نهادهای نظارتی، پس از جلسه‌ای که امروز صبح با معاون وزیر اقتصاد داشتیم، درخواست خلع ید از مالک شرکت هفت تپه از سوی سازمان خصوصی سازی به هیئت داوری ارسال شد.

 • درخواست مجلسی‌ها برای تعطیلی تهران

  درخواست مجلسی‌ها برای تعطیلی تهران

  گروه اجتماعی الف، 

  عضو مجمع نمایندگان استان تهران از نامه این مجمع به ستاد ملی کرونا برای تعطیلی ۲ هفته‌ای پایتخت خبر داد.

 • آقایان با روان مردم بازی نکنید

  آقایان با روان مردم بازی نکنید

  گروه سیاسی الف، 

  موسوی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: هر بالا و پایین رفتنی در بازار، منطق اقتصادی میخواهد. در غیر اینصورت مقطعی، موقتی، نمایشی و تخریبگر است. چه بالا بردن نمایشی قیمت سهام بورس باشد چه پایین آوردن نرخ دلار به خاطر انتخابات آمریکا. بیش از این با روان مردم بازی نکنید.

 • آخرین خبر از پرونده ویلموتس

  آخرین خبر از پرونده ویلموتس

  گروه ورزشی الف، 

  رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت که پرونده ویلموتس در کمیسیون اصل ۹۰، دو - سه هفته آینده جمع‌بندی خواهد شد.