• ماجرای سعید مرتضوی و پرونده‌‌ی پیچیده‌اش

  ماجرای سعید مرتضوی و پرونده‌‌ی پیچیده‌اش

  گروه سیاسی الف، 

  همه اتفاقات پرونده‌اش مثل شخصیتش پیچیده و عجیب بود. از میزان محکومیت و جریمه گرفته تا نحوه دستگیری و سرانجام آزادی. سعید مرتضوی مدتی است که از زندان آزاد شده ولی از ابتدا تا انتهای پرونده‌ او همراه با انواع عفو و بخشش‌ها سوالاتی را ایجاد کرده است.

 • توضیحاتی در خصوص آزادی سعید مرتضوی

  توضیحاتی در خصوص آزادی سعید مرتضوی

  گروه سیاسی الف، 

  وکیل مدافع اولیای دم محسن روح الامینی توضیحاتی را درباره آزادی سعید مرتضوی ارائه داد.

 • نظر متناقض دولت درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها/ درخواست یک تشکل دانشجویی درباره برادران صدرالساداتی/ سعید مرتضوی چگونه آزاد شد؟

  نظر متناقض دولت درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها/ درخواست یک تشکل دانشجویی درباره برادران صدرالساداتی/ سعید مرتضوی چگونه آزاد شد؟

  گروه سیاسی الف، 

  هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

 • سعید مرتضوی از زندان آزاد شد

  سعید مرتضوی از زندان آزاد شد

  گروه سیاسی الف، 

  سعید مرتضوی دادستان اسبق تهران از زندان آزاد شد.

 • از این ۶ نفر چه خبر؟

  از این ۶ نفر چه خبر؟

  گروه سیاسی الف، 

  مهدی هاشمی، بابک زنجانی، سعید مرتضوی،حمید بقایی، اسفندیار رحیم مشایی و شهرام جزایری از چهره‌های شناخته شده‌ای هستند که با حکم قضایی در زندان‌ به سر می‌برند.

 • سعید مرتضوی در زندان می‌ماند

  سعید مرتضوی در زندان می‌ماند

  گروه سیاسی الف، 

  حکم شلاق تعزیری صادر شده برای سعید مرتضوی در پرونده تامین اجتماعی بخشیده شده است؛ اما این فرد کماکان باید در زندان تحمل کیفر کند.

 • مجازات شلاق سعید مرتضوی بخشیده شد

  مجازات شلاق سعید مرتضوی بخشیده شد

  گروه اجتماعی الف، 

  محکومیت سعید مرتضوی مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی به تحمل ۱۳۵ ضربه شلاق تعزیری، با عفو اخیر رهبر معظم انقلاب، بخشیده شد.