آرشیو سال ۹۵ و قبل از آن
 • مجری معروف تلویزیون در کنار حضرت والا

  مجری معروف تلویزیون در کنار حضرت والا   

  گروه فرهنگی الف، 

  نیما کرمی مجری تلویزیون در اینستاگرام تصاویری از دیدار و گفتگو با صالح میرزا آقایی بازیگر سریال بانوی عمارت را منتشر کرد و نوشت: پس از سالها دیدار و گفت و گوی من با صالح میرزا آقایی عزیز، همون حضرت والا سریال بانوی عمارت و چند فریم عکس ماندگار توسط حسام حاجی پور دوست داشتنی.

 • در آخرین قسمت سریال بانوی عمارت شاهد چه اتفاقاتی خواهید بود؟

  در آخرین قسمت سریال بانوی عمارت شاهد چه اتفاقاتی خواهید بود؟  

  گروه ویدئو الف، 

  حسام منظور بازیگر نقش شازده ارسلان در سریال بانوی عمارت با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آنچه فردا (امروز) در سریال بانوی عمارت خواهید دید. در ادامه ویدئوی منتشر شده در پیج شخصی حسام منظور که اتفاقاتی از پایان این سریال، فاش می‌کند را مشاهده خواهید کرد.

 • دیالوگ جنجالی در سریال «بانوی عمارت»

  دیالوگ جنجالی در سریال «بانوی عمارت»

  گروه فرهنگی الف، 

  بعضی از این نقدها را خوانده و یا شنیده‌ام، واقعیت این است که ما متون مکتوب دوران قاجار را در اختیار داریم که غالبا زبان محاوره در آن غایب است، اینکه مردم کوچه بازار با چه ادبیاتی سخن می‌گفتند و دایره لغات آنان چه وسعتی داشته بر ما پوشیده است و همه رمان نویسان و فیلمنامه‌نویسان آن دوران بر اساس منابع مکتوب و به سلیقه و فهم و درک خود زبان محاوره‌ای مخصوص خود را خلق نموده‌اند.

 • عزیزالله حمیدنژاد: دوست ندارم از تلخی «بانوی عمارت» بگویم/ دلیل انتخاب صدای چاوشی برای تیتراژ پایانی/ شباهت بانوی عمارت و شهرزاد

  عزیزالله حمیدنژاد: دوست ندارم از تلخی «بانوی عمارت» بگویم/ دلیل انتخاب صدای چاوشی برای تیتراژ پایانی/ شباهت بانوی عمارت و شهرزاد

  گروه فرهنگی الف، 

  عزیزالله حمیدنژاد در مقام کارگردان «بانوی عمارت» از شرایط سخت و فراز و نشیب‌هایی سخن می‌گوید که در طول ساخت این سریال با آن مواجه شده است و در عین حال چنین مطرح می‌کند: نمی‌خواهم وارد حاشیه‌های تولید این کار شوم؛ به جهت اینکه حاشیه‌های بسیار تلخی داشته‌ایم که دوست ندارم عنوان شود، اما به عنوان کارگردان وظیفه داشتم کار با کیفیت بسازم.

 • تیتراژ «بانوی عمارت» با صدای محسن چاووشی

  تیتراژ «بانوی عمارت» با صدای محسن چاووشی  

  گروه فرهنگی الف، 

  تیتراژ مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» با صدای محسن چاووشی رونمایی شد. این سریال به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد و تهیه‌کنندگی مجید مولایی از امشب -دوشنبه ۵ آذر ماه- ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 • محسن چاووشی تیتراژ سریال دوره قاجار را می‌خواند

  محسن چاووشی تیتراژ سریال دوره قاجار را می‌خواند

  گروه فرهنگی الف، 

  محسن چاووشی به عنوان خواننده تیترا‍ژ سریال «بانوی عمارت» ساخته عزیزالله حمیدنژاد با این سریال همکاری خواهد کرد.