• بررسی ساماندهی بازار خودرو در مجلس

  بررسی ساماندهی بازار خودرو در مجلس

  گروه اقتصادی الف، 

  جلسه علنی مجلس دقایقی پیش به ریاست مسعود پزشکیان نایب رئیس پارلمان آغاز شد.

 • آیا مجلس طرح ضدمحیط زیستی را تصویب می‌کند؟

  آیا مجلس طرح ضدمحیط زیستی را تصویب می‌کند؟

  گروه اقتصادی الف، 

  «طرح ساماندهی خودرو» منجر به ناپایداری بازار اسقاط خودرو می‌شود، قرار است دوباره این موضوع در مجلس مورد بررسی قرار گیرد و مشخص نیست آیا مجلسی‌ها طرح ضد محیط زیستی را تصویب می‌کنند یا خیر؟

 • ۴ ایراد اساسی طرح "ساماندهی صنعت خودرو" چیست؟

  ۴ ایراد اساسی طرح "ساماندهی صنعت خودرو" چیست؟

  گروه اقتصادی الف، 

  بررسی‌های کارشناسی نشان می‌دهد علی‌رغم برخی زمینه‌های مثبت موجود در طرح "ساماندهی صنعت خودرو"، ایرادات اساسی وجود دارد که نه‌تنها کمک‌حال وضعیت نابه‌سامان صنعت و بازار خودرو نخواهد بود بلکه ممکن است آسیب‌های گذشته را با شیب تندتری تشدید کند.

 • سخنگوی شورای نگهبان: آیت‌الله جنتی بحث جوانگرایی را به صورت کلی مطرح کرد/ قانون انتخابات ناقص و حداقلی است

  کدخدایی در نشست خبری:سخنگوی شورای نگهبان: آیت‌الله جنتی بحث جوانگرایی را به صورت کلی مطرح کرد/ قانون انتخابات ناقص و حداقلی است

  گروه سیاسی الف، 

  سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه سخنان اخیر آیت الله جنتی در انتقاد از مجلس دهم و دولت شائبه هایی را در اصل بی‌طرفی ایجاد کرده است، گفت: آیت الله جنتی در جایگاه رئیس مجلس خبرگان رهبری این مطالب را مطرح کرد و وی بحث جوانگرایی را به صورت کلی مطرح کرد و نگاه وی به بخش و گروه خاصی نبود و تصور نمی‌کنم کسی با جوانگرایی مخالف باشد.

 • از طرح ساماندهی بازار خودرو چه خبر؟!

  از طرح ساماندهی بازار خودرو چه خبر؟!

  گروه اقتصادی الف، 

  دو روز پیش شورای نگهبان متن ایراداتی که به طرح ساماندهی صنعت خودرو وارد بود را منتشر کرد، در این گزارش به نظرات کارشناسی که در رابطه با این طرح وجود دارد می‌پردازیم.

 • شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت

  شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت

  گروه سیاسی الف، 

  سخنگوی شورای نگهبان با ارسال نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی، ضمن اعلام ایراداتی نسبت به نسبت به طرح ساماندهی صنعت خودرو، این مصوبه را برای اصلاح به مجلس برگرداند.