• تصاویر رسانه انگلیسی از راهیان نور

  تصاویر رسانه انگلیسی از راهیان نور

  گروه عکس الف، 

  گاردین در گزارشی به موضوع اردوهای راهیان نور پرداخته است. آنتونی میکالف هنرمند و عکاس بریتانیایی در تعطیلات نوروز و سال نو همراه مردم ایران به مناطق شلمچه، طلاییه و اروندکنار در جنوب رفته و لحظه‌هایی از اردوهای راهیان نور را در قاب دوربین خود ثبت کرده است. گاردین در این گزارش نوشته: هر سال و هنگام بهار خانواده ها به مناطقی که قبلا در آنجا جنگ بین ایران و عراق بوده می روند و زیارت می کنند.

 • تظاهرکننده فلسطینی عکس برتر ۲۰۱۹ گاردین

  تظاهرکننده فلسطینی عکس برتر ۲۰۱۹ گاردین

  گروه جهان الف، 

  روزنامه گاردین انگلیس عکس یک جوان فلسطینی شرکت کننده در تظاهرات بزرگ "بازگشت" در نوار مرزی غزه را به عنوان عکس برتر سال ۲۰۱۹ انتخاب کرد.

 • گاردین: تخلفات ترامپ بسیار جدی‌تر از نیکسون است

  گاردین: تخلفات ترامپ بسیار جدی‌تر از نیکسون است

  گروه جهان الف، 

  روزنامه گاردین در مقاله‌ای نوشت برخلاف رئیس‌جمهور اسبق آمریکا که یک رسوایی انتخاباتی داخلی به بار آورد، تخلفات ترامپ کشورهای خارجی را نیز شامل شده و بسیار خطرناک‌تر هستند.

 • بولتون به دنبال تغییر رژیم و مستعمره کردن انگلیس است

  نگاه گاردین به سفر مشاور امنیت ملی ترامپ به لندن؛بولتون به دنبال تغییر رژیم و مستعمره کردن انگلیس است

  گروه جهان الف، 

  روزنامه «گاردین» در یک یادداشت انتقادی با رمزگشایی از اهداف سفر مشاور امنیت ملی کاخ سفید به لندن نوشت، جان بولتون می‌خواهد انگلیس برای تامین نان شبش محتاج آمریکا باشد و بریتانیا را به یک کشور ترسو و پایگاهی برای ایالات متحده تبدیل کند.

 • افشاگری روزنامه گاردین درباره ارتباط "حلقه نزدیک" ترامپ با منافقین

  افشاگری روزنامه گاردین درباره ارتباط "حلقه نزدیک" ترامپ با منافقین

  گروه جهان الف، 

  روزنامه ی انگلیسی گاردین در گزارشی با پرده برداری از ارتباط "حلقه ی نزدیک" دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با گروهک تروریستی منافقین، نوشت در نشستی که این گروه اوایل هفته برگزار کرد، "رودی جولیانی" وکیل شخصی ترامپ نیز حضور داشت.

 • گاردین: پامپئو و بولتون، قلدرهایی که فکر می‌کنند جهان را اداره می‌کنند

  گاردین: پامپئو و بولتون، قلدرهایی که فکر می‌کنند جهان را اداره می‌کنند

  گروه جهان الف، 

  یک روزنامه انگلیسی با انتقاد از مواضع وزیر خارجه آمریکا و مشاور امنیت ملی کاخ سفید، آنها را «قلدرهایی» خواند که هنوز با تفکرات جنگ سرد فکر می‌کنند آمریکا «هژمون جهانی است».