• حمام با فضولات گاو برای محافظت در برابر کرونا!

  حمام با فضولات گاو برای محافظت در برابر کرونا!

  ویدئو، 

  در ایالت گجرات هند برخی افراد برای پیشگیری از کرونا هفته‌ای یک بار به طویله گاوها رفته و بدن خود را با کود و ادرار گاو می‌پوشانند. هندوها قرن هاست از کود گاو برای تمیز کردن خانه‌های خود و مناسک مذهبی استفاده می‌کنند و معتقدند که این ماده خواص درمانی و ضدعفونی کننده دارد. پزشکان بارها نسبت به انجام روش‌های درمانی جایگزین هشدار داده و معتقدند که این کارها می‌تواند احساس امنیت کاذب ایجاد کند. منبع: فرارو

 • جزئیات رفتار عجیب پلیس آمریکا با افسر سیاه‌پوست ارتش این کشور

  جزئیات رفتار عجیب پلیس آمریکا با افسر سیاه‌پوست ارتش این کشور

  ویدئو، 

  رفتار خشونت آمیز مامور پلیس آمریکا با یک نظامی سیاهپوست در شهر ویندزور در ایالت ویرجینیا بازتاب گسترده‌ای در رسانه ها داشت. دو مامور پلیس هنگام متوقف کردن خودروی این نظامی سیاهپوست سلاح های خود را به سمت او گرفتند و از اسپری فلفل استفاده کردند.

 • روایتی از رفتار عجیب فدراسیون سابق که باعث از دست رفتن کرسی در AFC شد

  روایتی از رفتار عجیب فدراسیون سابق که باعث از دست رفتن کرسی در AFC شد

  ویدئو، 

  مجری شبکه ۳: AFC طی نامه‌ای از فدارسیون فوتبال خواست فلان شخص را که مورد تأیید بود به عنوان نماینده ایران معرفی کنند اما فدراسیون شخص دیگری را معرفی می‌کند که پس از بررسی رزومه توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا، رد می‌شود!

 • ترامپ: احساس میکنم سوپرمن هستم/ رفتار عجیب رئیس جمهور آمریکا بین طرفدارانش

  ترامپ: احساس میکنم سوپرمن هستم/ رفتار عجیب رئیس جمهور آمریکا بین طرفدارانش

  گروه جهان الف، 

  رئیس جمهور آمریکا در تجمع انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا با اشاره به ابتلا به ویروس کرونا و طی کردن مسیر درمان گفت که احساس میکند سوپرمن است. ترامپ در ابتدای این تجمع انتخاباتی ماسک خود را در آورد و به سوی جمعیت پرتاب کرد.