• واعظی: به نظر می رسد، مکانیسم ماشه عملیاتی نخواهد شد.

  واعظی: به نظر می رسد، مکانیسم ماشه عملیاتی نخواهد شد.

  گروه ویدئو الف، 

  توضیحات واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران: مذاکرات خوبی با طرف اروپایی انجام شد. قبول کردند که بعد از خروج آمریکا از برجام اروپایی‌ها نتوانستند به تعهداتشان عمل کنند. اعلام کردند که اروپا خواستار روابط خوب در همه ابعاد با ایران است.

 • واعظی: ما از رسانه ملی چیز زیادی نمی‌خواهیم

  واعظی: ما از رسانه ملی چیز زیادی نمی‌خواهیم

  گروه ویدئو الف، 

  واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت: ما چیز زیادی نمی‌خواهیم، ما می‌گوییم صحبت‌های رئیس‌جمهور و وزرا بدون تبعیض و بر اساس آنچه آنها می‌گویند پخش شود. برخی مطالب را نگذارند و بگویند مصلحت نیست و مطلبی را از صحبت‌های رئیس جمهور و وزرا که برداشت خودشان است را زیرنویس می ‌کنند و ما چندین بار گفته بودیم که آن چیزی که زیرنویس می شود با آنچه در فیلم وجود دارد متغیر است.

 • تبادل تجاری با روسیه با پول ملی

  تبادل تجاری با روسیه با پول ملی

  گروه ویدئو الف، 

  محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور: تبادل تجاری با پول ملی با روسیه نهایی شده و با ترکیه نیز به زودی راه اندازی می‌شود.

 • دفاع رئیس دفتر رئیس جمهور از پوری حسینی!

  دفاع رئیس دفتر رئیس جمهور از پوری حسینی!

  گروه اقتصادی الف، 

  رئیس دفتر رئیس جمهورگفت: جناب آقای پورحسینی فردی پاک دست و سالم با گذشته بسیار پرافتخار در جبهه و نمایندگی مجلس است. ممکن است برخی تصمیمات مدیریتی با سلیقه برخی سازگار نباشد و این موضوع در خصوص بقیه مدیران هم می‌تواند صدق کند.

 • واعظی: از شرایط سخت عبور خواهیم کرد

  واعظی: از شرایط سخت عبور خواهیم کرد

  گروه سیاسی الف، 

  رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به تحریم های ناعادلانه و فشارهای اقتصادی، گفت: با وجود همه مشکلات، مصمم هستیم با عبور از مشکلات، طرحهای توسعه ای کشور را در همه استان ها به پیش ببریم. بی تردید با وحدت و انسجام داخلی و امید به آینده روشن از شرایط سخت عبور خواهیم کرد.