• رئیس دفتر رئیس جمهور در قرنطینه

  رئیس دفتر رئیس جمهور در قرنطینه

  گروه سیاسی الف، 
 • اختیارات بیشتر به مرد در سایه دولت/ مجوز روحانی به واعظی برای عزل و نصب‌های سیاسی و اقتصادی!

  اختیارات بیشتر به مرد در سایه دولت/ مجوز روحانی به واعظی برای عزل و نصب‌های سیاسی و اقتصادی!

  گروه سیاسی الف، 

  «خبر رسیده که طی روزهای اخیر، دولت در نامه‌ای به همه اعضای کابینه، تصریح کرده است که "تغییر و جابجایی مدیران ارشد ملی و استانی و بنگاه های بزرگ، با هماهنگی دفتر رییس جمهور انجام شود."» دستور جدید روحانی حاوی یک نکته جدید هست و آنهم اختیارات ویژه رییس دفتر رییس جمهور در حوزه‌های اقتصادی است؛ چیزی که حتی در دوران ریاست محمد نهاوندیان اقتصاددان نیز مجوز آن صادر نشده بود.

 • واعظی: به نظر می رسد، مکانیسم ماشه عملیاتی نخواهد شد.

  واعظی: به نظر می رسد، مکانیسم ماشه عملیاتی نخواهد شد.

  گروه ویدئو الف، 

  توضیحات واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران: مذاکرات خوبی با طرف اروپایی انجام شد. قبول کردند که بعد از خروج آمریکا از برجام اروپایی‌ها نتوانستند به تعهداتشان عمل کنند. اعلام کردند که اروپا خواستار روابط خوب در همه ابعاد با ایران است.

 • واعظی: ما از رسانه ملی چیز زیادی نمی‌خواهیم

  واعظی: ما از رسانه ملی چیز زیادی نمی‌خواهیم

  گروه ویدئو الف، 

  واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت: ما چیز زیادی نمی‌خواهیم، ما می‌گوییم صحبت‌های رئیس‌جمهور و وزرا بدون تبعیض و بر اساس آنچه آنها می‌گویند پخش شود. برخی مطالب را نگذارند و بگویند مصلحت نیست و مطلبی را از صحبت‌های رئیس جمهور و وزرا که برداشت خودشان است را زیرنویس می ‌کنند و ما چندین بار گفته بودیم که آن چیزی که زیرنویس می شود با آنچه در فیلم وجود دارد متغیر است.