• نانه گِت، آبشاری فوق العاده عجیب و دیدنی

  نانه گِت، آبشاری فوق العاده عجیب و دیدنی

  ویدئو، 

  در هندوستان، آبشاری به نام نانه گِت وجود دارد که به طرز عجیبی جهت آبش به سمت بالاست. علت این اتفاق، طبیعت خاص محل آبشار است که تحت تاثیر باد قرار می گیرد.

 • عجایب طبیعت؛ از قلعه پنبه‌ای تا آبشار ۷ خواهر

  عجایب طبیعت؛ از قلعه پنبه‌ای تا آبشار ۷ خواهر

  گروه عکس الف، 

  در سراسر دنیا عجایب زیادی وجود دارند و مواردی مثل نور‌های شمالی تنها یکی از مکان‌های دیدنی و جادویی است که در زمین وجود دارد و شما تنها با دیدنشان آن‌ها را باور خواهید کرد. در کل دنیا انوع مختلفی از رخداد‌های عجیب در حال وقوع است که بسیاری از آن‌ها ارزش یک بار دیدن را دارند.

 • زندگی در جزیره کوچک میینگو

  زندگی در جزیره کوچک میینگو

  گروه عکس الف، 

  این جزیره صخره‌ای پوشیده از کلبه که میینگو نام دارد در دریاچه ویکتوریا مرز بین اوگاندا و کنیا قرار دارد. قطر این جزیره حدود ۲۵۰ متر می‌باشد. درآمد مردم این جزیره از صید ماهی گیری است.

 • منطقه‌ای شگفت انگیز در غرب چین

  منطقه‌ای شگفت انگیز در غرب چین

  گروه عکس الف، 

  استان کوهستانی گوئیژو در جنوب غربی چین، بیش از ۳۴ میلیون نفر را در خود جای داده است. مناطقی از این استان تصاویر زیبایی از کشاورزی در شیب کوه را ساخته تا چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند. در ادامه تصاویری از گوشه کنار این استان می‌بینید.

 • تپه‌های صلیب در لیتوانی

  تپه‌های صلیب در لیتوانی

  گروه عکس الف، 

  تپه های صلیب یک مکان زیارتی محبوب در لیتوانی به حساب می‌آید و سالانه حدود صد هزار زائر مسیحی و گردشگر برای بازدید به این مکان می‌آیند. تعداد این صلیب‌ها از قرن نوزدهم همیشه درحال رشد بوده است

 • عکس پارک قصه‌ها در مسکو

  عکس پارک قصه‌ها در مسکو

  گروه عکس الف، 

  آیوا، یگانه فضای سبز در مسکو است که تزیینات سبز آن بصورت مناظر هنری شکل گرفته است.

 • تصاویر زیبا از کوه‌های آلتای روسیه

  تصاویر زیبا از کوه‌های آلتای روسیه

  گروه عکس الف، 

  کوه‌های آلتای نام رشته‌کوهی است در آسیای مرکزی و بین کشورهای مغولستان، روسیه، چین و قزاقستان واقع است و سرچشمه رودهای ایرتیش و اوبی است.

 • مقاصد گردشگری در دوران کرونا به روایت تصویر

  مقاصد گردشگری در دوران کرونا به روایت تصویر

  گروه عکس الف، 

  مقایسه تصاویری از مقاصد گردشگری محبوب جهان در بازه‌های زمانی مختلف نشان می‌دهد با ادامه‌ بحران ویروس کرونا، هنوز مقاصد گردشگری مشهور جهان به روزهای عادی بازنگشته‌اند.

 • حیات وحش زیبای رودخانه دانوب

  حیات وحش زیبای رودخانه دانوب

  گروه عکس الف، 

  دانوب رودخانه‌ای ۲۸۵۰ کیلومتری است در اروپای مرکزی که از جنگل سیاه در آلمان سرچشمه می‌گیرد و در ناحیهٔ دلتای دانوب در کشور رومانی به دریای سیاه می‌ریزد و از کشورهای رومانی؛ مجارستان؛ صربستان؛ اتریش؛ آلمان؛ بلغارستان؛ اسلواکی؛ کرواسی؛ اوکراین و مولداوی عبور می‌کند.پس از ولگا دومین رود بزرگ اروپا است. بیش از ۳۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت، زیست‌بوم بیش از ۳۰۰ نوع پرنده کمیاب، ۱۹۰۰ گونه گیاهی و ۱۳۳ نوع ماهی است.

 • سفر به قاب چوبیِ چین باستان

  سفر به قاب چوبیِ چین باستان

  گروه عکس الف، 

  موزه‌ها و اماکن تاریخی از ناب‌ترین پدیده‌های فرهنگی هر کشور و حافظ هنر و تاریخ نسل گذشته هستند که از یادگاری‌های به جای مانده سخن می‌گویند و هنر، فرهنگ و تاریخ را برای نسل بعد بازگو می‌کنند.