• دستاوردهای هوانیروز سپاه

  دستاوردهای هوانیروز سپاه

  گروه عکس الف، 

  سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه به همراه سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ از پایگاه فتح هوانیروز سپاه و نمایشگاه دستاوردهای این پایگاه بازدید کردند. فرمانده کل سپاه در بازدید از این پایگاه و در جمع فرماندهان، کارکنان و افسران با اشاره به توانمندی هوانیروز سپاه در زمینه انجام پروازهای عملیاتی، گفت: هوانیروز سپاه در نهضت قطعه سازی، مدرن سازی و اورهال به خودکفایی رسیده است.

 • رونمایی از دستاوردهای دفاعی سپاه

  رونمایی از دستاوردهای دفاعی سپاه

  گروه عکس الف، 

  آئین رونمایی از دستاوردهای دفاعی سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در این سازمان برگزار شد. در این آئین از چند دستاورد دفاعی از جمله نفربر آبی-خاکی مُکران، تیربار انفرادی ثُعبان، پهپاد معراج و ... رونمایی شد.

 • رونمایی از دستاوردهای تازه سپاه/ از نفربر آبی ـ خاکی مکران تا تیربار ثعبان + تصاویر

  رونمایی از دستاوردهای تازه سپاه/ از نفربر آبی ـ خاکی مکران تا تیربار ثعبان + تصاویر

  گروه سیاسی الف، 

  چند دستاورد دفاعی جدید نیروی زمینی سپاه از جمله نفربر آبی-خاکی مکران و تیربار بهینه‌سازی شده ثعبان صبح امروز (شنبه) رونمایی شد.

 • سردار سلامی: سپاه می‌تواند روزانه از یک دستاورد مدرن دفاعی رونمایی کند

  سردار سلامی: سپاه می‌تواند روزانه از یک دستاورد مدرن دفاعی رونمایی کند

  گروه سیاسی الف، 

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان دفاعی سپاه پاسداران به گونه‌ای است که می‌تواند روزانه از یک دستاورد مدرن رونمایی کند.