•  مبتلا شدن چند کارمند و استاد دانشگاه شهیدبهشتی به کرونا

  مبتلا شدن چند کارمند و استاد دانشگاه شهیدبهشتی به کرونا

  گروه اجتماعی الف، 

  معاون دانشجویی دانشگاه بهشتی با تشریح اقدامات این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان در خوابگاهها گفت: چند کارمند و استاد به کرونا مبتلا شدند اما خوشبختانه فوتی نداشتیم.

 • دانشگاه‌های علامه و شهید بهشتی یکشنبه تعطیل شدند

  دانشگاه‌های علامه و شهید بهشتی یکشنبه تعطیل شدند

  گروه اجتماعی الف، 

  کلاس‌های آموزشی دانشگاه‌های علامه طباطبایی و شهید بهشتی یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه جاری تعطیل شدند.

 • حواشی «دانشجوی قلابی» قربانی گرفت؟

  حواشی «دانشجوی قلابی» قربانی گرفت؟

  گروه اجتماعی الف، 

  روز گذشته خبری عجیب از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتشر شد، در این خبر وزیر بهداشت در حکمی محمد آقاجانی را برکنار و علیرضا زالی را به عنوان سرپرست این دانشگاه منصوب کرد. به نظر می رسد دومینوی اعتراضات پیرامون صندلی فروشی ها همچنان در حال قربانی گرفتن است.

 • شکایت دانشگاه شهید بهشتی از دانشجوی قلابی

  شکایت دانشگاه شهید بهشتی از دانشجوی قلابی

  گروه اجتماعی الف، 

  مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه هنوز "ارتباط دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی با بدنه دانشکده یا دانشگاه" تأیید نشده است، گفت: "این دانشجو هیچ ارتباط سازمانی، پژوهشی، آموزشی و دانشجویی با دانشگاه ندارد و دانشگاه به منظور شفاف‌تر شدن ابعاد موضوع علیه این فرد به قوه قضاییه شکایت کرده است".

 • دانشجوی قلابی یا صندلی پولی؟

  دانشجوی قلابی یا صندلی پولی؟

  گروه ویدئو الف، 

  طی روزهای گذشته انتشار خبر دستگیری یک دانشجوی قلابی رشته دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حواشی بسیاری را ایجاد کرد. بر این اساس او از یک سال قبل در کلاس‌های دانشگاه حاضر شده و به دیگر دانشجویان گفته بود که با پرداخت چندین میلیارد و بدون شرکت در کنکور در این دانشگاه ثبت نام کرده! این خبر علاوه بر اینکه جامعه دانشگاهی را در شوک بزرگی فرو برد، چند سوال و ابهام بزرگ باقی گذاشت.

 • جزئیات کلاهبرداری به اسم دانشگاه شهید بهشتی

  جزئیات کلاهبرداری به اسم دانشگاه شهید بهشتی

  گروه اجتماعی الف، 

  فردی که با جعل عنوان دانشجوی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی اقدام به کلاهبرداری درفضای مجازی کرده بود با طرح شکایت از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دستگیر شد.

 • حکم جدید وزیر علوم برای رئیس سابق دانشگاه شهیدبهشتی

  حکم جدید وزیر علوم برای رئیس سابق دانشگاه شهیدبهشتی

  گروه اجتماعی الف، 

  با حکم وزیر علوم، سید حسن صدوق، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، به عنوان عضو حقیقی شورای عالی کمیسیون ملی یونسکو منصوب شد.