• بار دیگر ادعاهای کریمی قدوسی تکذیب شد

  بار دیگر ادعاهای کریمی قدوسی تکذیب شد

  سیاسی

  یک منبع آگاه در ریاست جمهوری در واکنش به ادعای اخیر یک نماینده مجلس گفت: کریمی قدوسی متاسفانه در فضای سیاسی کشور به چوپان دروغگو معروف شده و اگر احیانا حرف راستی بزنند، مایه تعجب خواهد بود و باید نسبت به آن واکنش نشان داد.

 • واکنش خرازی به ادعای کریمی قدوسی

  واکنش خرازی به ادعای کریمی قدوسی

  سیاسی

  رئیس شورای راهبردی روابط خارجی نسبت به ادعای کریمی قدوسی مبنی بر اظهارات مداخله جویانه سفیر انگلیس در سازمان ملل زمان خداحافظی سالیانه خاطرنشان کرد: این مطلب ساختگی است. مسلما اگر چنین بود، پاسخ قاطع و دندان شکنی به او داده می شد.

 • چند نکته درباره سخنان کریمی قدوسی و کارت زرد مجلس به ظریف
 • تصویری که نماینده مجلس به ظریف نشان داد

  تصویری که نماینده مجلس به ظریف نشان داد

  عکس

  کریمی قدوسی در نشست علنی امروز (سه شنبه) مجلس، در جریان سوال خود از ظریف مبنی بر اینکه علت تلاش شما برای مذاکره با آمریکا سه هفته پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی چیست، گفت: مقام معظم رهبری در جمعه بعد از شهادت سردار سلیمانی در خطبه های خود فرمودند جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند.

 • ظریف از مجلس کارت زرد گرفت

  ظریف از مجلس کارت زرد گرفت

  سیاسی

  نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر امور خارجه به سوال جواد کریمی قدوسی درباره علت تلاش برای مذاکره با آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی قانع نشدند.

 • ادعای کریمی‌قدوسی: ظریف قبل از شهادت سردار سلیمانی با یک افسر رژیم صهیونیستی دیدار کرد/ بوی گند برجام مردم را آزرده کرده است

  ادعای کریمی‌قدوسی: ظریف قبل از شهادت سردار سلیمانی با یک افسر رژیم صهیونیستی دیدار کرد/ بوی گند برجام مردم را آزرده کرده است

  سیاسی

  کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به ظریف گفت: شما بعد از شهادت سردار سلیمانی اعلام کردید که همچنان آماده مذاکره با آمریکا هستید و یک هفته قبل از آن (قبل از شهادت سردار سلیمانی) هم با برگمن افسر رژیم صهیونیستی ملاقاتی داشتید و این شهادت زیرساخت هایی را فراهم کرد. نماد این شهادت برجام بود، برجامی که چند روز قبل هم خطاب به اروپایی ها اعلام کردید، ایران برجام را زنده نگه داشته است.

 • کریمی قدوسی: مردم بدانند با برجام مشکلات آنها حل نمی‌شود

  کریمی قدوسی: مردم بدانند با برجام مشکلات آنها حل نمی‌شود

  سیاسی

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه "مردم بدانند با برجام مشکلات آنها حل نمی‌شود" گفت:مذاکره با جنتلمن‌های پشت‌میزنشین نتیجه‌ای جز شهادت شهید سلیمانی و فخری‌زاده نداشت.