• بیست و یکمین جشن خانه سینما

  بیست و یکمین جشن خانه سینما

  گروه عکس الف، 

  مراسم بیست و یکمین جشن سینمای ایران شامگاه جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ با معرفی منتخبین یکسال گذشته سینمای ایران در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد. در این مراسم فیلم سرخپوست به کارگردانی نیما جاویدی به عنوان بهترین فیلم ونوید محمدزاده و سارا بهرامی به ترتیب به عنوان بهترین بازیگر مرد و زن معرفی شدند.

 • در بیست و یکمین جشن خانه سینما چه گذشت؟

  در بیست و یکمین جشن خانه سینما چه گذشت؟

  گروه فرهنگی الف، 

  آیین پایانی بیست و یکمین جشن سینمای ایران با رکوردداری‌ سرخپوست و تنگه ابوقریب با دریافت چهار جایزه، شبی که ماه کامل شد با دریافت سه جایزه و متری شیش و نیم با دریافت دو جایزه به کار خود پایان داد.

 • سرخپوست و نوید محمدزاده بهترین‌های جشن سینما شدند

  سرخپوست و نوید محمدزاده بهترین‌های جشن سینما شدند

  گروه فرهنگی الف، 

  در بیست و یکمین جشن خانه سینما «سرخپوست» بهترین فیلم شد و سعید روستایی عنوان بهترین کارگردانی را برای «متری شیش و نیم» کسب کرد. نوید محمدزاده نیز برای فیلم «سرخپوست» بهترین بازیگر اول مرد شد.

 • عادل فردوسی‌پور در جشن خانه سینما

  عادل فردوسی‌پور در جشن خانه سینما

  گروه عکس الف، 

  بیست و یکمین جشن سینمای ایران که توسط آکادمی خانه سینما به انتخاب و معرفی برترین سینمای ایران در سال می پردازد، شامگاه جمعه از میان شصت فیلم سینمایی و با معرفی برترین های هر بخش، به کار خود پایان داد./ عکس‌ها: محمد کرمعلی

 • رکوردداران جشن بزرگ سینمای ایران را بشناسید

  رکوردداران جشن بزرگ سینمای ایران را بشناسید

  گروه فرهنگی الف، 

  طی بیست دوره برگزاری جشن خانه سینما، بسیاری از هنرمندان صنعت سینما موفق به دریافت این جایزه شده‌اند، در این بین برخی نیز توانستند چندین بار این جایزه را دریافت کرده و حتی رکورددار این رویداد سینمایی کشور باشند.

 • رکورددار جوایز جشن خانه سینما کیست؟

  رکورددار جوایز جشن خانه سینما کیست؟

  گروه فرهنگی الف، 

  چند روز بیشتر تا برگزاری بیست‌ویکمین جشن بزرگ سینمای ایران و معرفی برندگان تندیس خانه سینما باقی نمانده و فعلا رکورددار این جشن دست‌نیافتنی است.

 • مراسم تقدیر از نامزدهای جشن خانه سینما

  مراسم تقدیر از نامزدهای جشن خانه سینما

  گروه عکس الف، 

  مراسم تقدیر از نامزدهای جشن خانه سینما ، شامگاه دوشنبه ۷ مرداد همزمان با روز ملی سینما برگزار شد. در این مراسم از حدود ۱۰۰ نفر از نامزدهای جشن خانه سینما تقدیر به عمل آمد.

 • نامزدهای جشن خانه سینما معرفی شدند

  نامزدهای جشن خانه سینما معرفی شدند

  گروه فرهنگی الف، 

  نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما در بخش‌های مختلف در حالی اعلام شد که دو فیلم «شبی که ماه کامل شد» و «مغزهای کوچک زنگ‌زده» با ۱۴ نامزدی، بخش رکورددار هستند.

 • اعلام نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما

  اعلام نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما

  گروه فرهنگی الف، 

  نامزدهای جشن بزرگ خانه سینما در بخش فیلم‌های بلند،کوتاه و مستند معرفی شدند.