• توییت ظریف خطاب به بایدن

  توییت ظریف خطاب به بایدن

  عکس، 

  ظریف در توییتی خطاب به رییس‌جمهور آمریکا نوشت:

 • باطن وقیح و شارلاتان غرب!

  باطن وقیح و شارلاتان غرب!

  عکس، 
 • چرا این قشر امتیازهای ویژه شغلی دارند؟!

  چرا این قشر امتیازهای ویژه شغلی دارند؟!

  سیاسی، 

  دکتر سینا کلهر مدرس دانشگاه و عضو هیئت علمی مرکز پژوهش‌های مجلس در توئیتی که با هشتگ تعارض منافع منتشر کرده، نوشت: اعضای هیات علمی، قضات و پزشکان جزء دهک های بالای جامعه اند، حقوق های بالا دریافت می کنند، از مالیات معاف اند، فرزندانشان سهمیه کنکور دارند، امتیاز های ویژه شغلی دارند و...چرا؟ چون خودشان برای خودشان تصمیم می گیرند.

 • آنچه مردم را بیشتر عصبانی می‌کند

  آنچه مردم را بیشتر عصبانی می‌کند

  گروه اقتصادی الف، 

  سینا کلهر، مدرس دانشگاه و عضو هیئت علمی مرکز پژوهش‌های مجلس در توئیتی نوشت: روش اجرای یک تصمیم گاهی از خود تصمیم مهم تر است. در افزایش قیمت بنزین۹۸، تصویب برجام در مجلس، تعطیلی برنامه نود، گشت ارشاد و... آنچه مردم را بیشتر عصبانی می‌کند، روش اجراست نه تصمیم.

 • فرق بین پایتخت‌نشین و مرزنشین اینجا مشخص میشه

  فرق بین پایتخت‌نشین و مرزنشین اینجا مشخص میشه

  گروه اجتماعی الف، 

  یک کاربر فضای مجازی در توئیتی نوشت: فرق بین پایتخت نشین و مرزنشین اینجا مشخص میشه! یه تمساح تو دریاچه چیتگر دیده شده کل تهران بسیج شدن بگیرنش این خبر شده تیتر تمام خبرگزاری های کشور بعد تو روستاهای بلوچستان هر روز تعدادی بچه میرن از رودخانه ای که پر از تمساح هستش آب بیارن و همین چند وقت پیش یه دختر ده ساله..

 • اختیارات رئیس جمهور قابل مقایسه با قوای دیگر نیست

  اختیارات رئیس جمهور قابل مقایسه با قوای دیگر نیست

  گروه سیاسی الف، 

  مهدی فضائلی عضو دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری در توئیتی نوشت: قدرت و اختیارات رئیس جمهور قابل مقایسه با قوای دیگر نیست و آقای روحانی بدلیل شرایط خاص سیاسی، اقتصادی و کرونایی اختیاراتش بمراتب بیشتر هم شد. البته قدرت و اختیارات، هنر درست استفاده کردن هم لازم دارد!

 • چرا اصلاح ساختار بودجه محقق نشده؟!

  چرا اصلاح ساختار بودجه محقق نشده؟!

  گروه اقتصادی الف، 

  علی چشمی، استادیار گروه اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد در توئیتی نوشت: «اصلاح ساختار بودجه خیلی شفاف و سرراسته: از تولیدکنندگان کمتر مالیات بگیر و به غیرمولدها بودجه نده. اما از زمان مورگان شوستر تا حالا محقق نشده. چرا؟ چون غیرمولدها تصمیم میگیرن که از تولید بگیرن و بدن به خودشون.»

 • بی سر و سامانی اطلاع‌رسانی در ماجرای ترور شهید فخری‌زاده

  بی سر و سامانی اطلاع‌رسانی در ماجرای ترور شهید فخری‌زاده

  گروه سیاسی الف، 

  یک فعال رسانه در واکنش به ضعف دستگاه‌‌ها در اطلاع رسانی پرونده ترور شهید محسن فخری‌زاده طی توئیتی نوشت: متولی اطلاع رسانی یا بازرس ویژه پرونده ترور را زودتر مشخص کنید.

 • «طلا» جایگزین «پول» در مبادلات می‌شود؟!

  «طلا» جایگزین «پول» در مبادلات می‌شود؟!

  خبرنگار پارلمانی فارس در توئیتی نوشت: خبر جدید اینکه قراره طرحی تو مجلس مطرح بشه که بر اساس اون "طلا" جایگزین "پول" میشه و درصورت تصویب طرح، کلیه مبادلات و خرید و فروش‌ها با واحد طلا انجام خواهد شد.

 • به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

  به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

  گروه سیاسی الف، 

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده تهران در مجلس، در توئیتی نوشت: خاطرمان هست آقای روحانی سال ۹۲ میگفت: تحریمها را لغو میکنم و آنچنان رونق اقتصادی ایجاد میشود که مردم اصلا به این ۴۵هزار تومن احتیاج نداشته باشند. به قول مرحوم گل آقا: پس چی شد؟

 • از «شنبه» سریال تکراری روحانی برای مردم

  از «شنبه» سریال تکراری روحانی برای مردم

  گروه سیاسی الف، 

  کنایه علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس به وعده‌های «شنبه» رئیس جمهور.

 • واکنش متفاوت اروپا و ایران به پیروزی بایدن

  واکنش متفاوت اروپا و ایران به پیروزی بایدن

  گروه سیاسی الف، 

  علی نقیه استاد دانشگاه، در خصوص واکنش متفاوت اروپا و ایران درباره پیروزی جو بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا، در توئیتی نوشت: در ب بسم‌الله دوران بایدن، اروپا بر کالای آمریکایی تعرفه میبندد تا دستش را در مذاکرات تجاری با دولت آمریکا تقویت کند. اما ما یک سری تعطیل هزینه‌ساز در داخل داریم که از هول حلیم افتاده‌ن تو دیگ! میگن به جای تقویت دستتمون، سریع اعلام کنیم آماده مذاکره‌ایم، به بایدن تبریک بگیم...

 • حسرت ترامپ برای تماس از ایران

  حسرت ترامپ برای تماس از ایران

  گروه سیاسی الف، 

  یک کاربر توئیتر در واکنش به پایان دوره ۴ ساله دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، از حسرت او برای تماس با مسئولان ایرانی نوشت.

 • یک جو همت به جای یک جو بایدن!

  یک جو همت به جای یک جو بایدن!

  گروه سیاسی الف، 

  میثم مطیعی در خصوص راه حل مشکلات کشوردر توئیتی نوشت: به قول یکی از رفقا، مشکلات داخلی ایران یک «جو همت» میخواهد، نه یک «جو بایدن».

 • مدیریت دولتی‌ها به «افزایش قیمت» ختم می‌شود!

  مدیریت دولتی‌ها به «افزایش قیمت» ختم می‌شود!

  یک کاربر توئیتر در خصوص افزایش کارمزد خدمات بانکی نوشت: اتوبوس گرونی‌ها به ایستگاه "کارمزد خدمات بانکی" رسید! اصلا انگار مدیریت دولتی‌ها به اینجا ختم میشه: «افزایش قیمت». همه چیزو گرون می‌کنند؛ بعد که صدای اعتراض مردم بلند شد، میگن دعا کنید قیمت‌ها بیاد پایین! همینقدر روی اعصاب...

 • صندوق‌های رای آمریکا بوی باروت می‌دهد

  صندوق‌های رای آمریکا بوی باروت می‌دهد

  گروه جهان الف، 

  یک فعال فضای مجازی طی توئیتی در خصوص انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا نوشت: ماجرا پیچیده نیست، ترامپ فلوريدا را ببرد، بايد ويسكانسين، پنسيلوانيا و كارولينای شمالی را هم ببرد تا پيروز شود اما فلوريدا را ببازد، در هر حالتی بازنده است. بایدن فلوريدا را ببازد ولی در سه ايالت ديگر برنده بشود، حدنصاب را خواهد داشت. هر چه باشد بوی باروت از صندوق های رای می‌آید!

 • آقایان با روان مردم بازی نکنید

  آقایان با روان مردم بازی نکنید

  گروه سیاسی الف، 

  موسوی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: هر بالا و پایین رفتنی در بازار، منطق اقتصادی میخواهد. در غیر اینصورت مقطعی، موقتی، نمایشی و تخریبگر است. چه بالا بردن نمایشی قیمت سهام بورس باشد چه پایین آوردن نرخ دلار به خاطر انتخابات آمریکا. بیش از این با روان مردم بازی نکنید.

 • چطور امضای بایدن تضمین است؟!

  چطور امضای بایدن تضمین است؟!

  گروه سیاسی الف، 

  یک کاربر فضای مجازی در توئیتر نوشت: وقتی امضای کری تضمین نبود، چطور امضای بایدن تضمین است؟! تنها تضمین، حماقت غربزده‌هاست، آن هم تضمین برای آمریکا نه برای ما...

 • پیکر شهدای خان‌طومان را مقابل پاستور و بهارستان ببرید

  پیکر شهدای خان‌طومان را مقابل پاستور و بهارستان ببرید

  گروه سیاسی الف، 

  یک کاربر توئیتری نوشت: کاش پیکر شهدای خان‌طومان را از مقابل پاستور و بهارستان هم عبور دهند؛ شاید رگِ وجدانِ مسئولین تکانی بخورد؛ شاید یادشان بیاید که این شهدا برای تامینِ امنیتِ ملت جانشان را تقدیم کردند و الان نوبتِ مسئولین است که فکری به حال معیشت مردم کنند.

 • پاسخ دیپلمات ایرانی به توهم خبرنگار ایران اینترنشنال

  پاسخ دیپلمات ایرانی به توهم خبرنگار ایران اینترنشنال

  گروه سیاسی الف، 

  سید عباس موسوی سخنگوی سابق وزارت خارجه و سفیر فعلی ایران در جمهوری آذربایجان در پاسخ به توهمات خبرنگار ایران اینترنشنال که به یک توئیت او پاسخی داده بود، نوشت: کاش جای بنده بودید حداقل می‌فهمیدید با چه آرامشی نظاره گر ۴۲ سال "توهم فروپاشی" توسط "بزرگترهای شما" هستیم. تریلیون‌ها دلار خرج کردند، ۸ سال جنگ تحمیل کردند، ترور و آشوب کردند؛ اما "ملت" ایران سرخم نکرد و نمی کند. از طرف همین "ملت" حرف زدم.

 • زلزله اصلی شمایی آقای مسئول!

  زلزله اصلی شمایی آقای مسئول!

  گروه سیاسی الف، 

  اقبال شاکری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: در ماجرای کنکور چند صدهزار نفر را به قول خودتان «وسط سیل» کشاندید. بعد بخاطر توجیه کم‌کاریتان، به هرکس که کار میکند، برچسب میزنید. زلزله اصلی شمایید که سقف اقتصاد و معشیت مردم را بر سرشان آوار کرده اید. چون وانمیکنی گره‌ای، خود گره مباش.

 • روحانی هیچ اعتنایی به واقعیت‌ها ندارد

  روحانی هیچ اعتنایی به واقعیت‌ها ندارد

  گروه سیاسی الف، 

  اکبر نبوی کارشناس فرهنگ و سینما در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری که گفته «شرایط اقتصاد ایران از آلمان بهتر است» در توئیتی نوشت: این جمله، همه‌ی جهان تصورات و تصدیقات آقای روحانی را نسبت به مسائل کشور آشکار می‌سازد. ایشان هیچ اعتنایی به واقعیت‌ها ندارد. تصوراتی دارد و همان‌ها را در مقام‌ تصدیق می‌گوید. تصوراتی کاریکاتوری و تصدیقاتی در خلاء.