• خط تولید کیت تشخیص فوری کرونا

  خط تولید کیت تشخیص فوری کرونا

  گروه عکس الف، 

  خط تولید "کیت تشخیص فوری کرونا" در ایران توسط محققان جوان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) راه اندازی شد و ایران جزو ۵ کشور دنیا قرار گرفت که فناوری تولید این کیت‌ها را به دست آورد.

 • دستور حمله به مخفی گاه کرونا !

  دستور حمله به مخفی گاه کرونا !

  گروه اجتماعی الف، 

  بدون داده های دقیق از وضعیت شیوع بیماری کرونا در جامعه، مثل این است که در اتاقی تاریک بخواهیم عمل جراحی انجام بدهیم. کیت های تشخیص سریع کرونا، راه حل میانبری است که مسئولان می خواهند از آن برای حمله به مخفی گاه تاریک کرونا و افزایش بیماریابی استفاده کنند. با این حال کارشناسان می گویند استفاده گسترده از تست های سریع کرونا به تنهایی نمی تواند به مهار این پاندمی منجر شود.

 • رونمایی از خط تولید کیت تشخیص سریع کرونا

  رونمایی از خط تولید کیت تشخیص سریع کرونا

  گروه عکس الف، 

  مراسم رونمایی از نخستین خط تولید کیت سریع آنتی ژن کووید ۱۹ (کرونا) سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ در محل مجتمع دستاورد‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آغاز شد.

 • کیت ایرانی تشخیص سریع کرونا رونمایی شد

  کیت ایرانی تشخیص سریع کرونا رونمایی شد

  گروه اجتماعی الف، 

  کیت ایرانی تشخیص سریع مبتنی بر آنتی ژن کرونا که در مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه می‌تواند مبتلایان به کرونا را شناسایی کند، رونمایی شد.

 • رونمایی از خط تولید کیت هوشمند تشخیص سریع کرونا

  رونمایی از خط تولید کیت هوشمند تشخیص سریع کرونا

  گروه ویدئو الف، 

  دکتر زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران: کاربرد ساده و سریع، ویژگی بارز این کیت است. با استفاده از این محصول، مدت زمان تشخیص کرونا به ۲۰ دقیقه کاهش می یابد.

 • منشا تمام کیت‌های تشخیص کرونا در کشور تولید داخل است

  منشا تمام کیت‌های تشخیص کرونا در کشور تولید داخل است

  گروه سلامت الف، 

  رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه خوشبختانه منشا تمام کیت‌هایی که در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند، تولید داخلی است،گفت: کیت‌های تشخیصی PCR اجازه صادرات ندارند.

 • تولید کیت های جدید تشخیص سریع کرونا

  تولید کیت های جدید تشخیص سریع کرونا

  گروه اجتماعی الف، 

    معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران از تلاش محققان این دانشگاه برای تولید واکسن و کیت های تشخیص سریع سرولوژی برای مقابله با کرونا خبر داد.

 • تمایل جهانی برای دریافت کیت‌ تشخیص کرونای ایران

  تمایل جهانی برای دریافت کیت‌ تشخیص کرونای ایران

  گروه سلامت الف، 

  ایران ۴۰ هزار کیت تست کرونا به آلمان ارسال کرد و کشورهای دیگر نیز به دنبال این کیت‌ها هستند.

 • ستاری: انواع کیت تشخیص کرونا در داخل ساخته شد

  ستاری: انواع کیت تشخیص کرونا در داخل ساخته شد

  گروه سیاسی الف، 

  معاون علمی و فناوری و فناوری گفت: در حال حاضر انواع کیت های تشخیصی و تجهیزات دیگر در داخل تولید می شود که در کنار زحمات کادر درمان و وزارت بهداشت بر روند نزولی بیماری تاثیرگذار بوده است.

 • امکان تولید یک میلیون کیت تشخیص کرونا در هفته فراهم شد

  امکان تولید یک میلیون کیت تشخیص کرونا در هفته فراهم شد

  گروه سیاسی الف، 

  مدیرعامل یک شرکت مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: نمونه‌های کیت تشخیص ویروس کرونا ساخته شده توسط این شرکت برای اخذ مجوز به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال شده است که در صورت تایید امکان تولید یک میلیون نسخه کیت در هفته وجود دارد.

 • رونمایی از خط تولید ۲ نوع کیت ایران‌ساخت تشخیص کرونا

  رونمایی از خط تولید ۲ نوع کیت ایران‌ساخت تشخیص کرونا

  گروه سیاسی الف، 

  خط تولید ۲ نوع کیت تشخیصی کروناویروس شامل کیت‌های مبتنی بر آنالیز PCR و نیز کیت‌های سرولوژی در یک شرکت دانش‌بنیان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری رونمایی شد تا گامی قدرتمند برای مبارزه با این بیماری توسط زیست‌بوم نوآوری و فناوری باشد.

 • خط تولید کیت تشخیص کرونا در ایران

  خط تولید کیت تشخیص کرونا در ایران

  گروه عکس الف، 

  خط تولید کیت تشخیص کرونا در ایران، با ظرفیت تولید هفتگی ۸۰ هزار کیت، روز شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ به همت شرکت پیشتاز طب زمان یکی از اولین شرکت های دانش بنیان ایران، توسط سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شد. شرکت پیشتازطب یکی از اولین شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در حوزه‌ی زیست فناوری است که از سال ۱۳۷۷ آغاز به کار کرده است.

 • نخستین سری کیت‌های بومی تشخیص کرونا وارد مرحله تولید شد

  نخستین سری کیت‌های بومی تشخیص کرونا وارد مرحله تولید شد

  گروه سلامت الف، 

  معاون پژوهش و فناوری جهادانشگاهی گفت: در پی شیوع ویروس کرونا تهیه ۲ نوع کیت تشخیص کرونا آغاز شد که کیت اول هم اکنون با موفقیت وارد چرخه تولید شده و کیت دوم هم در حال گذراندن تست‌های لازم برای تایید است.

 • تولید کیت تشخیص کرونا در کشور

  تولید کیت تشخیص کرونا در کشور

  گروه فناوری الف، 

  رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از تولید کیت تشخیص قطعی کرونا در کشور با تلاش فناوران وزارت دفاع خبر داد.