• بیمارستان صحرایی در امارات

  بیمارستان صحرایی در امارات

  گروه عکس الف، 

  بیمارستان ۵۰ تخت خوابی در عجمان امارات افتتاح شد که طبق گفته مسئولان این شهر به ۳۰۰ تختخواب افزایش خواهد یافت.

 • بازدید فرمانده مقابله با کرونا از بیمارستان سیار سپاه

  بازدید فرمانده مقابله با کرونا از بیمارستان سیار سپاه

  گروه عکس الف، 

  دکتر زالی فرمانده‌ی ستاد مقابله با کرونای استان تهران، از بیمارستان سیار ۵۰۰ تخت خوابی نیروی زمینی سپاه بازدید کرد. این بیمارستان شامل ۳۰ تخت مراقبت‌ ویژه، ۲ اتاق عمل، سی تی اسکن، ام آی آر، رادیولوژی، آزمایشگاه و داروخانه است. این بیمارستان که تماما بصورت کانکس تولید شده با دارا بودن بخش‌های پیش‌بیمارستان، بیمارستان و پس‌بیمارستان، بیماران کرونایی را از معاینه تا نقاهت همراهی کرده و پوشش می‌دهد.

 • بیمارستان صحرایی نیویورک در پارک مرکزی این شهر آغاز به کار کرد

  بیمارستان صحرایی نیویورک در پارک مرکزی این شهر آغاز به کار کرد

  گروه جهان الف، 

  با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهر نیویورک، مقامات این شهر از آغاز فعالیت بیمارستان صحرایی که در پارک مرکزی این شهر دایر شده خبر دادند.

 • آمادگی ارتش برای برپایی بیمارستان صحرایی در کشور/ اختصاص ۲۵ بیمارستان ثابت به وزارت بهداشت

  آمادگی ارتش برای برپایی بیمارستان صحرایی در کشور/ اختصاص ۲۵ بیمارستان ثابت به وزارت بهداشت

  گروه سیاسی الف، 

  فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر آمادگی ارتش برای برپایی بیمارستان صحرایی در کشور گفت: تاکنون فقط این بیمارستان در قم برپاشده و اگر استانی از ارتش درخواست احداث بیمارستان صحرایی داشته باشد این کار در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

 • آماده سازی بیمارستان‌های صحرایی در مازندران

  آماده سازی بیمارستان‌های صحرایی در مازندران

  گروه عکس الف، 

  به علت کمبود امکانات و ظرفیت رو به تکمیل بیمارستان‌های استان مازندران تصمیم به ایجاد بیمارستان‌های صحرایی در سالن‌های ورزشی این استان گرفته شده است. در حال حاضر سالن ورزشی امام علی حبیبی قائمشهر که با مشارکت فرمانداری و خیرین این شهر در حال تکمیل شدن است.

 • بیمارستان صحرایی؛ نیاز فوری استان مازندران

  بیمارستان صحرایی؛ نیاز فوری استان مازندران

  گروه سیاسی الف، 

  رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با بیان این‌که «اکثر بیمارستان‌های مازندران مملو از جمعیت است.» تأسیس بیمارستان صحرایی را ضروری اعلام کرد و گفت: باید چند منطقه مهم در شمال کشور در نظر گرفته شود تا پاسخگوی بیماران جدید باشد. در غیر این صورت باید منتظر بحران خطرناک و فراگیر در مازندران باشیم.

 • آخرین بیمارستان صحرایی ووهان تعطیل شد

  آخرین بیمارستان صحرایی ووهان تعطیل شد

  گروه جهان الف، 

  همزمان با کاهش آمار مربوط به جان باختگان و مبتلایان ویروس کرونا در ووهان کانون اصلی شیوع کرونا در چین، آخرین بیمارستان صحرایی این شهر تعطیل شد.

 • بیمارستان صحرایی سپاه در ارومیه

  بیمارستان صحرایی سپاه در ارومیه

  گروه عکس الف، 

  بیمارستان ۲۰۰تختخواب صحرایی شهید باکری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح سه‌شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ با حضور«حجت الاسلام سیدمهدی قریشی» نماینده ولی فقیه و محمد مهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین استانی با هدف اقدامات پیشگیرانه و درمانی در مواجهه با ویروس کرونا این بیمارستان صحرایی در ارومیه افتتاح شد.

 • بیمارستان سیار نیروی دریایی سپاه در گیلان

  بیمارستان سیار نیروی دریایی سپاه در گیلان

  گروه عکس الف، 

  پس از گذشت چند روز از شیوع ویروس کرونا در استان گیلان و با توجه به تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های شهرستان رشت و استان گیلان با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران و پیگیری‌های فرمانده سپاه قدس گیلان، بیمارستان سیار نیروی دریایی سپاه پاسداران در محوطه بیمارستان رازی احداث شد.

 • احتمال نیاز به بیمارستان صحرایی در بابل

  احتمال نیاز به بیمارستان صحرایی در بابل

  گروه اجتماعی الف، 

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی بابل با اعلام وضعیت هشدار در مازندران با بیان اینکه احتمال نیاز به بیمارستان صحرایی در حال بررسی است، گفت: مردم هنوز در حال انجام کارهایی عادی هستند هنوز از تهران و شهرهایی دیگر به شهرهای شمالی در حقیقت به زور وارد می‌شوند از واحدهای نظارتی می‌خواهیم ارتباط را قطع کنند.

 • استقرار و راه اندازی بیمارستان صحرایی در قم

  استقرار و راه اندازی بیمارستان صحرایی در قم

  گروه عکس الف، 

  در پی شیوع ویروس کرونا و تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان‌های اختصاص داده شده برای مبتلایان به این ویروس در شهر قم، بیمارستان صحرایی ۶۴ تخت‌خوابه شهید آیت الله صدر در ۳۸ کانکس با امکانات و بخش‌های نظیر اتاق عمل، آزمایشگاه، رادیولوژی، اورژانس، بستری خواهران و برادران و داروخانه توسط سپاه در بلوار شاهد قم در حال استقرار و راه‌اندازی است.