• تاثیر اینترنت و بنزین بر سفر

  تاثیر اینترنت و بنزین بر سفر

  گروه اقتصادی الف، 

  رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی از تاثیر منفی قطع دسترسی به سایت‌های خرید و فروش بلیت پروازهای خارجی خبر داد و گفت: سفر که فقط جنبه تفریحی ندارد. ما درباره رفتن مردم به «آنتالیا» صحبت نمی‌کنیم. مردم گاهی هم سفرهای فوری، کاری یا درمانی دارند. باید زمان قطع اینترنت برای این گروه پیش‌بینی‌هایی می‌شد.

 • وزیر راه و شهرسازی: افزایش قیمت مسکن نداریم

  وزیر راه و شهرسازی: افزایش قیمت مسکن نداریم

  گروه اقتصادی الف، 

  وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به اینکه احدی اجازه ندارد که در پی افزایش قیمت بنزین قیمت مسکن را افزایش دهد، گفت: هزینه هواپیماها نیز گران نمی‌شود.

 • بلیت هواپیما گران نمی‌شود

  بلیت هواپیما گران نمی‌شود

  گروه اقتصادی الف، 

  معاون وزیر راه با بیان این‌که نرخ بلیت سفرهای هوایی پس از افزایش نرخ بنزین و سهمیه‌بندی گران نمی‌شود، گفت: ایرلاین‌هایی که از سقف‌های تعیین شده عدول کنند مشمول پیگیرد قانونی می‌شوند.

 • بلیت هواپیما تغییر نمی‌کند/ سوخت هواپیما فعلا لیتری ۶۰۰ تومان است

  بلیت هواپیما تغییر نمی‌کند/ سوخت هواپیما فعلا لیتری ۶۰۰ تومان است

  گروه اقتصادی الف، 

   دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: با توجه به اثرگذاری ۲۰ درصدی قیمت سوخت بر قیمت تمام شده سفرهای هوایی، در صورت تغییر نرخ بنزین هواپیما، قیمت بلیت نیز افزایش می یابد.

 • واکنش به قیمت ۲میلیون تومانی بلیت تهران-مشهد

  واکنش به قیمت ۲میلیون تومانی بلیت تهران-مشهد

  گروه اقتصادی الف، 

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اعلام اینکه برخی سایت‌های اینترنتی اقدام به گران فروشی می‌کنند که باید بر این سایت‌ها نظارت صورت گیرد، گفت: فروش بلیت پرواز تهران- مشهد با قیمت ۲ میلیون تومان تخلف است.

 • وزیر راه: قیمت‌گذاری بلیت هواپیما در اختیار شورایعالی هواپیمای کشوری است

  وزیر راه: قیمت‌گذاری بلیت هواپیما در اختیار شورایعالی هواپیمای کشوری است

  گروه اقتصادی الف، 

  وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برخی تنش‌ها در قیمت‌گذاری بلیت هواپیما، گفت: قیمت گذاری بلیت هواپیما در اختیار شورایعالی هواپیمای کشوری است.

 • افزایش 650 هزارتومانی قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین

  افزایش 650 هزارتومانی قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین

  گروه جهان الف، 

  مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های یزد گفت: قیمت پایه پروازها در ابتدا یک میلیون و 150 هزار تومان اعلام شده بود که در حال حاضر بین یک میلیون و 700 تا یک میلیون و 800 هزار تومان اعلام شده است.

 • نرخ بلیت‌های هواپیمایی سفر اربعین افزایش می یابد؟

  نرخ بلیت‌های هواپیمایی سفر اربعین افزایش می یابد؟

  گروه اجتماعی الف، 

  سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری با اشاره به عدم افزایش نرخ بلیت‌های هواپیمایی سفر اربعین گفت: این نرخ از ۲۰ الی ۳۰ مهر مطابق با سال گذشته است و افزایشی نخواهد داشت.

 • فروش اینترنتی پروازهای اربعین ممنوع شد

  فروش اینترنتی پروازهای اربعین ممنوع شد

  گروه اقتصادی الف، 

  در نشست شورای حمل‌ونقل و لجستیک با حضور وزیر راه و شهرسازی اعلام شد که در ایام اربعین فروش اینترنتی بلیت هواپیما ویژه این ایام ممنوع است.

 • نرخ بلیت پروازهای اربعین مشخص شد

  نرخ بلیت پروازهای اربعین مشخص شد

  گروه اقتصادی الف، 

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه نرخ بلیت‌ پروازهای اربعین امسال نسبت به سال گذشته افزایش نیافت، گفت: در مسیر تهران ـ نجف ـ تهران و تهران ـ بغداد ـ تهران قیمت بلیت ۲.۲ میلیون تومان است.

 • سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها ملزم به رعایت نرخ‌های جدید هستند

  سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها ملزم به رعایت نرخ‌های جدید هستند

  گروه اقتصادی الف، 

  مقام مسئول سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر این‌که ایرلاین‌ها ملزم به رعایت نرخ‌های جدید بلیت پروازهای داخلی هستند، گفت: در بحث تخلفات احتمالی قیمت و گرانی با سازمان تعزیرات حکومتی هماهنگ هستیم.

 • قیمت جدید بلیت پروازهای داخلی + جدول

  قیمت جدید بلیت پروازهای داخلی + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  پس از اعلام نرخ‌نامه جدید بلیت پروازهای داخلی در تیر ماه امسال از سوی ۱۶ شرکت هواپیمایی و اعتراض مسئولان متولی نسبت به این افزایش قیمت، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از کاهش حدود ۱۰ درصدی قیمت بلیت هواپیما به صورت میانگین خبر داد که حساب و کتابی ساده در مسیرهای پر تردد نشان می‌دهد این میزان از سه تا بیش از ۳۶ درصد متغیر است.

 • کاهش ۱۴ درصدی قیمت بلیت هواپیما

  کاهش ۱۴ درصدی قیمت بلیت هواپیما

  گروه اقتصادی الف، 

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از کاهش ۱۴ درصدی قیمت بلیت هواپیما در جدول جدید پروازهای داخلی نسبت به قیمت‌های جدول آذرماه سال گذشته خبر داد.

 • نرخ‌های جدید بلیت هواپیما اعلام شد

  نرخ‌های جدید بلیت هواپیما اعلام شد

  گروه اقتصادی الف، 

   انجمن شرکت های هواپیمایی ایران نرخ های جدید بلیت هواپیما را که از امروز اجرایی شده است، بر روی تارنمای خود قرار داد.

 • جزییات کاهش قیمت بلیت هواپیما اعلام شد

  جزییات کاهش قیمت بلیت هواپیما اعلام شد

  گروه اقتصادی الف، 

  در پی غیرقانونی خواندن نرخ‌های بلیت شرکت‌های هواپیمایی ازسوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان که تیرماه امسال اعلام شده بود، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: این نرخ‌ها با حضور کارشناسان سازمان حمایت تصویب و اعلام شده و با توجه به قانون برنامه پنجم توسعه، این نرخ‌ها غیرقانونی نیست که البته امروز به دلیل کاهش نرخ ارز، قیمت بلیت هواپیما را کاهش دادیم.

 • زمان کاهش قیمت بلیت هواپیما

  زمان کاهش قیمت بلیت هواپیما

  گروه اقتصادی الف، 

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از کاهش حدود ۱۰ درصدی قیمت بلیت هواپیما به صورت میانگین از پنجشنبه هفته آینده (۲۱ شهریور ماه) خبر داد و گفت: حدود ۱۵ سایت متخلفی که بلیت هواپیما را گران‌تر از سقف نرخ‌های مصوب به مردم فروختند به دستگاه‌های نظارتی معرفی کردیم؛ البته برخی از آن‌ها بلیتی را فروختند که وجود خارجی نداشته است!

 • کاهش قیمت بلیت هواپیما از ۲۱ شهریور + نرخ‌های جدید

  کاهش قیمت بلیت هواپیما از ۲۱ شهریور + نرخ‌های جدید

  گروه اقتصادی الف، 

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از کاهش قیمت‌ بلیت پروازهای داخلی از 21 شهریور با توجه به کاهش نرخ ارز و بر اساس دلار 11 هزار تومانی خبر داد.

 • مسدود شدن جاده چالوس در روزهای وسط هفته

  مسدود شدن جاده چالوس در روزهای وسط هفته

  گروه اقتصادی الف، 

  وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که آزادراه تهران-شمال را زودتر از دهه فجر افتتاح می‌کنیم، از مسدود شدن جاده چالوس در برخی روزهای میانی هفته برای انجام عملیات فاز دو آزادراه تهران-شمال خبر داد.

 • برخورد با گران‌فروشان بلیت هواپیما، به شرط ارائه سند

  فقط بلیت‌های اکونومیبرخورد با گران‌فروشان بلیت هواپیما، به شرط ارائه سند

  گروه اقتصادی الف، 

  معاون سازمان هواپیمایی اعلام کرد که تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر گرانفروشی بلیت هواپیما در سفرهای داخلی و خارجی نداشته‌ایم و هیچ سندی هم در رابطه با تخلف ایرلاین‌ها به دست ما نرسیده است، اما اگر مردم بلیتی که گران‌تر از آنچه باید به آن‌ها فروخته شده را به ما ارائه کنند، متخلف یا متخلفان را به دستگاه‌های قضایی و نظارتی معرفی می‌کنیم.

 • آشفتگی در بازار بلیت هواپیما

  آشفتگی در بازار بلیت هواپیما

  گروه اقتصادی الف، 

  رییس انجمن آژانس‌های هواپیمایی خوزستان با اشاره به اینکه نرخ بلیت هواپیما در مسیر تهران به اهواز امروز به یک میلیون و 216 هزار تومان رسید، گفت: هیچکس از پس شرکت‌های هواپیمایی بر نمی‌آید.

 • قیمت بلیت هواپیما کاهش می‌یابد

  قیمت بلیت هواپیما کاهش می‌یابد

  گروه اقتصادی الف، 

  مقام مسؤول سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به شرکت‌های هواپیمایی تأکید شده است به دلیل کاهش نرخ ارز و کاهش هزینه‌های ارزی آنها، قیمت‌های جدید بلیت را محاسبه و به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کنند.

 • گران‌فروشی بلیط هواپیما در شرکت‌های هواپیمایی

  گران‌فروشی بلیط هواپیما در شرکت‌های هواپیمایی

  گروه اقتصادی الف، 

  عباس تابش رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: متاسفانه افزایش غیرقانونی قیمت بلیط هواپیما در شرکت‌های هواپیمایی قشم ایر و زاگرس، ​محرز است.

 • وعده ارزانی قیمت بلیت هواپیما

  وعده ارزانی قیمت بلیت هواپیما

  گروه اقتصادی الف، 

  معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تغییر ساختار قیمت‌گذاری بلیت پروازهای داخلی، گفت: قیمت بلیت هواپیما بر اسسا یک سری شاخص تعیین می‌شود و از شهریور ماه امسال کاهش خواهد یافت.

 • ارزانترین و گران‌ترین پروازهای داخلی + جدول

  ارزانترین و گران‌ترین پروازهای داخلی + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  بر اساس آخرین گزارش سازمان هواپیمایی کشوری ارزان‌ترین پرواز داخلی مربوط به پروازهای کوتاه مانند تهران - خرم آباد و اهواز - شیراز است که ۱۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت دارد. همچنین گران‌ترین پروازهای داخلی مربوط به مسافت‌های طولانی مانند تبریز - بندرعباس است که یک میلیون و ۵۶۶ هزار تومان قیمت دارد.

 • نرخ بلیت هواپیما بروزرسانی شد

  نرخ بلیت هواپیما بروزرسانی شد

  گروه اقتصادی الف، 

  دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت:جدول دامنه قیمتی بلیت هواپیما که در آذر پارسال از سوی شرکت های هواپیمایی مورد توافق قرار گرفت، در روزهای اخیر برمبنای ارز ۱۲هزارتومانی به روز رسانی شده است.

 • توضیحات سازمان تعزیرات در مورد افزایش ۶ برابری قیمت بلیت هواپیما

  توضیحات سازمان تعزیرات در مورد افزایش ۶ برابری قیمت بلیت هواپیما

  گروه ویدئو الف، 

  سخنگوی سازمان تعزیرات درباره افزایش ۶ برابری قیمت هواپیما بیان کرد: چون سقف قیمت در پروازهای داخلی مشخص نیست، دست سازمان تعزیرات برای برخورد با متخلفان بسته است.

 • فروش بلیت هواپیما تا ۶ برابر قیمت!

  فروش بلیت هواپیما تا ۶ برابر قیمت!

  گروه اقتصادی الف، 

  سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: با وجود درخواست‌های مکرر در خصوص سر وسامان دادن به قیمت بلیت‌ها، شاهدیم در برخی خطوط پر مسافر تا ۶ برابر قیمت دیگر روزها، بلیت به فروش می‌رسد.

 • قیمت‌های نجومی بلیت هواپیما در پروازهای داخلی/ رکورد سقف قیمت‌ها در کدام مسیر است؟

  قیمت‌های نجومی بلیت هواپیما در پروازهای داخلی/ رکورد سقف قیمت‌ها در کدام مسیر است؟

  گروه اقتصادی الف، 

  شرکت‌های هواپیمایی برای دومین بار طی هفت ماه گذشته سقف نرخ بلیت پروازهای داخلی را افزایش دادند؛ به گونه‌ای که سقف نرخ بلیت برخی مسیرها به بیش از یک میلیون تومان رسیده است.

 • بلیت پرواز تهران-مشهد "۱.۲۰۰.۰۰۰" میلیون تومان شد

  بلیت پرواز تهران-مشهد "۱.۲۰۰.۰۰۰" میلیون تومان شد

  گروه اقتصادی الف، 

  در حالی معاون وزیر راه نرخ بلیت پرواز تهران-مشهد را ۸۰۰ هزار تومان اعلام کرده که قیمت این مسیر پروازی در آستانه ولادت امام رضا (ع) رکورد ۱.۲ میلیون تومان را ثبت کرده است، یعنی حدود ۴۰۰ هزار تومان گران‌تر از قیمت اعلام شده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری.

 • معرفی 5 مکان دیدنی از دید کاربران سایت تریپ

  معرفی 5 مکان دیدنی از دید کاربران سایت تریپ

  گزارش بازرگانی، 

  کشور ایران مکان های دیدنی بسیار زیادی دارد. از منابع طبیعی ، مکان های تاریخی تا معادن با ارزش در کشورمان وجود دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با پربازدید ترین مکان های دیدنی ایران آشنا کنیم که این مکان ها توسط کاربران یکی از وب سایت های مهم خرید اینترنی بلیط هواپیما به نام تریپ انتخاب شده اند.

 • جولان غیرقانونی اپلیکیشن‌ها در فروش بلیت هواپیما

  جولان غیرقانونی اپلیکیشن‌ها در فروش بلیت هواپیما

  گروه اقتصادی الف، 

  در حالی‌که سازمان هواپیمایی چندی پیش اعلام کرد اپلیکیشن‌های موبایلی مجوز فروش بلیت هواپیما را ندارند، اما کماکان اپلیکیشن‌های مختلف به ویژه اپلیکیشن های معروف و پر متقاضی اقدام به فروش بلیت هواپیما می‌کنند.

 • افزایش قیمت بلیط تهران-کیش به ۳ میلیون تومان

  افزایش قیمت بلیط تهران-کیش به ۳ میلیون تومان

  گروه اقتصادی الف، 

  نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: ایرلاین ها در دفاع از قیمت های کنونی پروازهای هوایی مسائلی مانند تحریم ها و افزایش نرخ ارز را مطرح می کنند، اما قیمت های کنونی بلیط هواپیما به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.

 • پرونده قیمت بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس بسته شد

  پرونده قیمت بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس بسته شد

  گروه اقتصادی الف، 

  پرونده افزایش قیمت بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس در سال ۱۳۹۸ بسته شد؛ هرچند که افزایش قیمت بلیت هواپیما علی رغم عدم کشش بازار و نبود تقاضا، مشروط به وضعیت قیمت ارز شده است.

 • جولان چارتری‌ها در بازار سیاه بلیت هواپیما

  جولان چارتری‌ها در بازار سیاه بلیت هواپیما

  گروه اقتصادی الف، 

  فروش بلیت چارتری، اگرچه فقط در قالب بسته‌های سفری مجاز است اما در آژانس‌های مسافرتی، فروش تمامی بلیت‌ها به صورت چارتری است.

 • افزایش ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما نسبت به سال گذشته

  افزایش ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما نسبت به سال گذشته

  گروه اقتصادی الف، 

  نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قیمت بلیط هواپیما نسبت به گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش یافته و قطعا در سفرهای طولانی تر مانند پرواز تهران-مشهد درصد افزایش قیمت ها بسیار بالاتر است.

 • ۲۵ پرواز لاکچری در ایران + جدول

  ۲۵ پرواز لاکچری در ایران + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  سقف قیمت ۲۳ پرواز داخلی در کشور بالای ۹۰۰ هزار تومان است و دو پرواز نیز بالای یک میلیون تومان قیمت دارند!