• نقشه نهایی بورس امروز دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

  نقشه نهایی بورس امروز دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز دوشنبه شاخص کل با ۹۸۸۰ واحد افزایش به یک میلیون و ۳۲۱ هزار و ۱۸۷ واحد، شاخص قیمت وزنی - ارزشی با ۲۵۰۳ واحد افزایش به ۳۳۴ هزار و ۷۰۴ واحد، شاخص کل هم وزن با ۱۵۱۳ واحد افزایش به ۴۰۴ هزار و ۵۸۶ واحد، شاخص قیمت هم وزن با ۹۵۹ واحد افزایش به ۲۵۶ هزار و ۵۹۹ واحد، شاخص آزاد شناور با ۷۳۰۱ واحد افزایش به یک میلیون و ۷۶۳ هزار و ۸۲۹ واحد رسید.

 • تامین مالی از بازار سرمایه ۲۴درصد کاهش یافت/افزایش سهم بازار بدهی

  تامین مالی از بازار سرمایه ۲۴درصد کاهش یافت/افزایش سهم بازار بدهی

  اقتصادی،

  تامین مالی از بازار سرمایه در بهار امسال نسبت به مدت مشابه پارسال با کاهش ۲۳.۸ درصدی همراه بوده است؛ در عین حال تامین مالی از بازار بدهی افزایش یافته است.

 • نقشه بازار سهام چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰

  نقشه بازار سهام چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،
 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز سه‌شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ با رشد ۱۹۰۰ واحدی به یک میلیون و ۳۰۶ هزار و ۲۳۷ واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نی ۲۱۳ واحد رشد کرد و به ۴۰۰ هزار و ۸۶۶ واحد رسید. نمادهای کگل، فولاد، ومعادن، وپارس و فارس بشترین تأثیر مثبت و نمادهای فملی و شستا بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص امروز بورس داشتند.(گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس تهران در آغاز معاملات امروز دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ با رشد بیش از ۱۰ هزار واحدی به یک میلیون و ۲۹۵ هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز ۲۹۵۰ واحد رشد کرد و به بیش از ۴۰۰ هزار واحد رسید. نمادهای فارس، شستا، فملی، وپارس، فولاد، شپدیس و سفارس بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص داشتند. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰

  در آغاز معاملات امروز؛بورس سبز شد / نقشه بازار سهام امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ با رشد ۳۲۲۲ واحدی به یک میلیون و ۲۷۳ هزار و ۹۶۷ واحد رسید.همچنین شاخص کل هم وزن نیز ۱۳۶۳ واحد رشد کرد و به ۳۹۳ هزار و ۸۵۰ واحد رسید.

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام ۱۲ تیر ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام ۱۲ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز شنبه شاخص کل بورس تهران با رشد هزار واحدی در ۱۰دقیقه آغازین معاملات تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۲۵۸هزار واحد قرار گرفته است. نمادهای شستا، نوری و فملی بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای فولاد، برکت و بورس بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد )

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز سه شنبه در ابتدای معاملات بورس، شاخص کل با رشد ۵۹۲ واحدی به عدد یک میلیون و ۲۴۴ هزار واحد و شاخص هم وزن با رشد ۲۲۳ واحدی به عدد ۳۸۲ هزار واحد رسید. ضمن اینکه نماد‌های ومعادن، فملی، فولاد و فارش بیشترین تاثیر را در رشد شاخص کل داشتند. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ امروز ادامه دارد)

 • روزهای سبز بورس/ پای مصوبات دولتی درکار است یا بازگشت انتظارات تورمی؟

  روزهای سبز بورس/ پای مصوبات دولتی درکار است یا بازگشت انتظارات تورمی؟

  اقتصادی،

  در اردیبهشت ماه بالغ بر ۲۸هزار میلیارد تومان پول توسط بانک مرکزی در راستای مجوز استفاده از تنخواه‌گردان خزانه چاپ شده است. افزایش انتظارات تورمی و نرخ تورم ۴۳درصدی در پایان خرداد ماه سیگنال‌های مشخص به فعالان بازار سهام مخابره کرده است.

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد ۶هزار و ۱۳۸واحدی (۰.۵درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۳هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۳درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۷۶نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۱۹نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.(گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ امروز ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت ۹ و ۴۵دقیقه، یک درصد رشد داشت و شاخص کل هم‌وزن با افزایش ۰.۶درصدی مواجه شد. شاخص کل بورس پس از افت ۱۱هزار و ۹۶۱واحدی (۱درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۰هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۶درصدی مواجه شد. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در شروع معاملات با صعود ۶۷۰۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۶۸ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۳۶۰ واحدی ۳۷۱ هزار و ۱۶۱ واحد را ثبت کرد. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز چهارشنبه شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت ۹ و ۳۰دقیقه، ۰.۱ درصد افت داشت و شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۱درصدی مواجه شد. سیده زینب رزم گیر؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت هزار و ۶۱واحدی (۰.۱درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۹هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۱درصدی مواجه شد. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز سه شنبه در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد چهار هزار و ۲۴۱واحدی (۰.۴درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۴هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۰۵درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۳۰نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۴۲نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز یکشنبه ، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت هزار و ۹۱۴واحدی (۰.۲درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۳هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۲درصدی مواجه شد.آخرین قیمت ۲۳نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۹۱نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. ( گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز شنبه در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد ۲۰۶واحدی (۰.۰۲درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۲هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۰۲درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۳۰نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۵۴نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بورس امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بورس امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت پنج هزار و ۳۱۴واحدی (۰.۵درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۵هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۳درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۲۰نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۱۷نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد )

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس امروز سه شنبه با افت ناچیز ۹۵ واحدی مواجه شد و شاخص کل بورس در کانال ۲۲۶ هزار واحدی باقی ماند. تا اینجای کار بانکی‌ها و خودرویی‌ها بهترین عملکرد را از خود نشان داده و اغلب نماد‌های این دو گروه با صف خرید سنگین مواجه هستند. اتفاقی که باعث شده شاخص کل ۷۳ صدم درصد و شاخص هم‌وزن ۴۲ صدم درصد رشد کند. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  شاخص بورس صبح امروز کار خود را با روند صعودی آرام آغاز کرده و گام‌های کوتاهی در مسیر افزایش قیمت سهام برداشته است. در آغاز معاملات شاهد رشد پنج هزار و ۵۰۰ واحدی شاخص کل هستیم. در این ساعات شاخص کل ۴۸ صدم درصد و شاخص هم‌وزن ۲۹ صدم رشد کرده‌اند و عمده افزایش شاخص کل بر دوش نماد‌های فولاد، خودرو، شپنا، فارس، شپدیس و وبملت است. (گفتنی است که معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد.

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام چهارشنبه ۱۲ خرداد

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام چهارشنبه ۱۲ خرداد

  اقتصادی،

  شاخص کل بورس با رشد حدود هزار واحدی در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۱هزار واحد قرار گرفته است. نمادهای فملی، فولاد و فارس بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای وبانک، شپاکسا و کالا بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ امروز ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد هزار و ۵۴۴واحدی (۰.۱درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۷هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۱درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۳۲نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۰۲نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.(گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

  بورس قرمز شد / نقشه بازار سهام دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

  اقتصادی،

  امروز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۴۵۰۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۱۵۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت ۱۲۹۹ واحدی ۳۸۴ هزار و ۲۳۲ واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس هم منفی شد و به ۱۷ هزار و ۷۹۳ واحد رسید. (گفتنی است معاملات تا ۱۲:۳۰ ادامه دارد)

 • بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۹ خرداد

  بورس سبز شد / نقشه بازار سهام یکشنبه ۹ خرداد

  اقتصادی،

  امروز یکشنبه ساعت ۹ و سی دقیقه در شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس سبزپوش شد و با صعود ۲۴ هزار و ۳۶ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۶۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با صعود ۲۰۱۹ واحدی واحدی ۳۸۷ هزار و ۶۴۹ واحد را ثبت کرد. (گفتنی است معاملات تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد)

 • نقشه بورس / نقشه بازار سهام پنجم خرداد

  نقشه بورس / نقشه بازار سهام پنجم خرداد

  اقتصادی،

  در ساعت ۱۰ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد سه هزار و ۹۰۷واحدی (۰.۳درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۰۹هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۱درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۵۵نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۰۴نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است این معاملات تا ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد )

 • نقشه بازار سهام

  نقشه بازار سهام

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه دوشنبه سوم خرداد ۱۴۰۰ شاخص کل بورس پس از افت سه هزار و ۶۴۷واحدی (۰.۳درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۰۴هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۲درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۱۵نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۴۰نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات بورس تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه دارد.)

 • بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۱۰هزار و ۸۴۱واحدی (یک درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۱۷هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۴درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۱۱نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و۲۸۶نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  اقتصادی،

  در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص کل بورس در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۴۳۰۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۱۶۹ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت ۱۴۰۰ واحدی ۴۰۱ هزار و ۳۶۸ واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس اما مثبت شد شد و به ۱۷ هزار و ۷۸۵ واحد رسید. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس قرمز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس،

  بورس، ۲۸ اردی‌بهشت ۱۴۰۰ در ساعت ۱۱ امروز سه‌شنبه شاخص کل بورس پس از افت ۱۷۳۷ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۷۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با افت ۰.۲ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۷۰۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۹۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • سهام اروپا سقوط کرد

  سهام اروپا سقوط کرد

  جهان،

  سهام اروپا در معاملات امروز پنج‌شنبه، تحت تاثیر شوک ناشی از گزارش تورم آمریکا سقوط کردند.

 • تداوم روند صعودی معاملات بورس

  تداوم روند صعودی معاملات بورس

  بورس،

  شاخص بورس در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بیش از پنج ‌هزار واحد رشد کرد.

 • نامزدهای ریاست ‌جمهوری چه برنامه‌ای برای بورس دارند؟

  نامزدهای ریاست ‌جمهوری چه برنامه‌ای برای بورس دارند؟

  بورس،

  یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه تحولات سیاسی و انتخابات ریاست‌جمهوری بر روند حرکت بورس، تاثیرگذار است، گفت: تعداد بسیاری زیادی از مردم سهامدار هستند، بنابراین فردی که نامزد ریاست جمهوری می‌شود باید نسبت به تحولات بورس حساس باشد و باید مشخص شود که چه برنامه‌ای برای این بازار دارد.

 • نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  نقشه بورس بر اساس ارزش معاملات

  بورس،

  در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه شاخص بورس پس از رشد ۸۱۰۵ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با رشد ۰.۰۷ درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۸۲۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود پنج میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • باید از سهم‌های بنیادی برای به تعادل رسیدن بازار بورس حمایت شود

  باید از سهم‌های بنیادی برای به تعادل رسیدن بازار بورس حمایت شود

  بورس،

  مدیر یک شرکت سرمایه گذاری می‌گوید: وضعیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی خوب نیست و تعداد زیادی از افراد در حال خروج از این صندوق‌ها هستند.

 • چرا بازار سهام شکننده شد؟

  چرا بازار سهام شکننده شد؟

  بورس،

  کارشناس بازار سرمایه گفت: وقتی اعتماد در بازار سرمایه وجود نداشته باشد، با تزریق مستقیم پول، شاید بتوان به صورت مقطعی قیمت سهام را بالا برد.

 • بورس سبز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس سبز شد/ نقشه بازار سهام

  بورس،

  در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه امروز سه‌شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۵۳۴۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز بدون تغییر ماند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس در مجموع به حدود ۶۱۰ میلیارد تومان رسید. همچنین حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۸۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. (گفتنی است معاملات بازار تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ادامه دارد.)

 • عقب‌گرد ۹۰۰ واحدی شاخص کل بورس

  عقب‌گرد ۹۰۰ واحدی شاخص کل بورس

  بورس،

  شاخص بورس در پایان معلاملات امروز دوشنبه با کاهش ۹۰۵ واحدی روبرو شد.