• قیمت اوراق مسکن افزایش یافت

  قیمت اوراق مسکن افزایش یافت

  اقتصادی، 

  قیمت اوراق مسکن نسبت به اوایل ماه جاری کمی افزایشی بوده و بر این اساس زوج های تهرانی باید برای دریافت وام ۲۴۰ میلیون تومانی، حدود ۲۷ میلیون تومان پرداخت کنند.

 • اوراق مسکن چند؟

  اوراق مسکن چند؟

  اقتصادی، 

  آخرین تغییرات قیمت اوراق مسکن از این حکایت دارد که زوج‌های تهرانی می‌توانند با پرداخت ۲۷ میلیون و ۷۴۴ هزار تومان، ۲۴۰ میلیون تومان وام مسکن دریافت کنند.

 • ۲۵ میلیون بدهید ۲۴۰ میلیون وام بگیرید

  ۲۵ میلیون بدهید ۲۴۰ میلیون وام بگیرید

  اقتصادی، 

  قیمت اوراق مسکن نسبت به اوایل ماه جاری تغییر چندانی نداشته و بر اساس آخرین قیمت ها، متاهل های تهرانی برای این اوراق باید ۲۴ میلیون و ۹۱۲ هزار تومان پرداخت کنند.

 • سقف وام خرید مسکن افزایش می‌یابد؟

  سقف وام خرید مسکن افزایش می‌یابد؟

  اقتصادی، 

  وزیر راه و شهرسازی افزایش سقف وام مسکن را منوط به ایجاد ثبات در بازار کرده بود، اکنون آمار از توقف رشد ماهانه قیمت مسکن که می تواند نویدبخش بازگشت آرامش به بازار باشد ،حکایت دارد.

 • قیمت اوراق مسکن کاهش یافت

  قیمت اوراق مسکن کاهش یافت

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت اوراق مسکن نسبت به حدود دو هفته پیش روند کاهشی داشته و طبق آخرین قیمت، متاهل های تهرانی برای این اوراق باید ۲۸ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان پرداخت کنند؛ درحالی که این رقم در دو هفته قبل حدود ۳۵ میلیون تومان بود.

 • چگونه با ۳۵ میلیون تومان وام ۲۴۰ میلیونی مسکن بگیریم؟

  چگونه با ۳۵ میلیون تومان وام ۲۴۰ میلیونی مسکن بگیریم؟

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن به طور متوسط در هفته های گذشته کاهشی بوده و در آبان ماه سال جاری به ۷۳ هزار تومان رسیده است. بر این اساس، زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید حدود ۳۵ میلیون تومان بپردازند.

 • هزینه خرید اوراق مسکن چقدر است؟

  هزینه خرید اوراق مسکن چقدر است؟

  گروه اقتصادی الف، 

  اوراق تسهیلات بانک مسکن منتشره در دی ماه ۹۷ که با نماد تسه ۹۷۱۰ در بازار فرابورس معامله می‌شود روزهای پرتنشی را پشت‌سر می‌گذارد.

 • اوراق مسکن چند؟

  اوراق مسکن چند؟

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت اوراق مسکن نسبت به حدود یک ماه گذشته افزایش یافته است، به طوریکه در ۷ شهریورماه زوجهای تهرانی برای تهیه این اوراق باید ۳۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و مجردهای تهرانی نیز باید ۲۱ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان پرداخت می کردند که این رقم درحال حاضر برای زوجها به ۳۹ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان و برای مجردها به ۲۳ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسیده است.

 • مجردها و متاهل‌ها برای خرید اوراق مسکن به چقدر پول نیاز دارند؟

  مجردها و متاهل‌ها برای خرید اوراق مسکن به چقدر پول نیاز دارند؟

  گروه اقتصادی الف، 

  زوج های تهرانی برای تهیه اوراق مسکن باید ۳۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و مجردهای تهرانی نیز باید ۲۱ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان پرداخت کنند.

 • قیمت اوراق تسهیلات مسکن ۷۱ هزار تومان شد

  قیمت اوراق تسهیلات مسکن ۷۱ هزار تومان شد

  گروه اقتصادی الف، 

  آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس نشان می‌دهد که این اوراق در چهار ماه ابتدای سال‌جاری در بازه قیمتی بین ۶۵ تا ۷۲ هزار تومان در نوسان است و بین معامله‌گران داد و ستد می‌شود.

 • حباب اوراق تسهیلات مسکن ترکید

  حباب اوراق تسهیلات مسکن ترکید

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت اوراق تسهیلات مسکن در روزهای اخیر و تحت تأثیر انتشار اخباری مبنی بر احتمال ایجاد محدودیت های جدید برای این اوراق، روند نزولی در پیش گرفته و به کانال ۶۰ هزار تومان رسیده است.