• ترامپ: جان به در بردنم از ترور معجزه بود

  ترامپ: جان به در بردنم از ترور معجزه بود

  رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در گفت‌وگویی به ارزیابی پزشکان از وضعیت سلامتی‌اش بعد از حادثه ترور شنبه پرداخته و از کار سرویس مخفی آمریکا برای نجات خود و از پای درآوردن فرد مهاجم تمجید کرد.

 • بایدن: می‌مانم و حتماً در انتخابات پیروز می‌شوم

  بایدن: می‌مانم و حتماً در انتخابات پیروز می‌شوم

  جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا دوباره بر ماندن خود در رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری تاکید کرد و گفت که حتماً پیروز خواهد شد.

 • ترامپ: شکست «کاملا هریس» از «بایدن» راحت‌تر و ساده‌تر است

  ترامپ: شکست «کاملا هریس» از «بایدن» راحت‌تر و ساده‌تر است

  نامزد اصلی جمهوری‌خواهان آمریکا مدعی شد که شکست افراد جایگزین نامزد اصلی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور راحت‌تر و ساده‌تر است.

 • بایدن برای اولین بار در نظرسنجی‌ها از ترامپ جلو افتاد

  بایدن برای اولین بار در نظرسنجی‌ها از ترامپ جلو افتاد

  بر اساس نظرسنجی جدید Yahoo News/YouGov، برای اولین بار از اکتبر ۲۰۲۳ میزان حمایت‌ها از بایدن با ۴۶ درصد در مقابل ترامپ با ۴۴ درصد که به دلیل جعل سوابق تجاری برای مخفی کردن پرداخت پول به یک ستاره فیلم‌های مستهجن محکوم شده، بیشتر شده است.

 • ناامیدی جوانان آمریکایی آنها را محافظه‌کارتر کرده است

  بر اساس یک نظرسنجیناامیدی جوانان آمریکایی آنها را محافظه‌کارتر کرده است

  یک نظرسنجی بزرگ جهانی که نتایج آن امروز (جمعه) منتشر شد، افزایش ناامیدی و سرخوردگی از سیاست‌های کنونی به ویژه در میان مردان جوان آمریکایی را نشان داد؛ تنها گروه جمعیتی ایالات متحده که در دهه گذشته محافظه‌کارتر شده است.

 • پشت پرده کناره‌گیری اصلی‌ترین رقیب انتخاباتی ترامپ چه بود؟

  گاردین بررسی می کند؛ پشت پرده کناره‌گیری اصلی‌ترین رقیب انتخاباتی ترامپ چه بود؟

  گروه جهان الف،

  گاردین در گزارشی می نویسد: «مشکل کارِ "ران دی سانتیس" این بود که سعی داشت ترامپِ جدید باشد اما غافل از این بود که وقتی نسخه اصلی ترامپ هست، جایی برای وی وجود ندارد که بتواند ترامپِ جدید لقب بگیرد!»

 • بایدن در نقطه زیر صفر

  بایدن در نقطه زیر صفر

  بایدن به واسطه حمایت از جنگ غزه و جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه فلسطینیان، حمایت گروههای مسلمان و حتی بخشی از گروههای اجتماعی غیرمسلمان را از دست داده است.

 • ۱۱ سناریوی جنون‌آمیز در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

  پایگاه خبری "دیلی بیست" بررسی می کند؛ ۱۱ سناریوی جنون‌آمیز در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

  گروه جهان الف،

  پایگاه خبری دیلی بیست در گزارشی می نویسد: «شاید این ایده که ترامپ از آمریکا فرار کند، چندان واقع‌بینانه نباشد. حتی خودِ ترامپ نیز در شبکه اجتماعی‌اش یعنی TRUTH با این سناریو شوخی کرده است. با این حال، باید از خودمان بپرسیم که اگر ترامپ به صورت قطعی محکوم شود و برای او حکم زندان بُریده شود، آیا باز هم گزینه فرار او از آمریکا، غیرواقع بینانه است؟»