• نهی از منکر طلبه جهادی وسط کرونا

  نهی از منکر طلبه جهادی وسط کرونا

  گروه فرهنگی الف، 

  رضا جعفری طلبه جهادگری که ۴ فرودین‌ماه جاری در هنگام ضدعفونی کردن معابر به دلیل امر به معروف و نهی از منکر، از سوی یکی از افراد شرور منطقه مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه چشم دچار آسیب شده است احیای این امر واجب شرعی را مثل کمک به هموطنان در روزهای کرونایی واجب می‌داند.  

 • دبیر ستاد امر به معروف استعفا کرد

  دبیر ستاد امر به معروف استعفا کرد

  گروه سیاسی الف، 

  دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در حساب کابری شخصی خود در توئیتی اعلام کرد: به منظور شرکت در رقابت‌های انتخاباتی پیش رو از سمت خود استعفا کرده است.

 • نکته‌ای تلخ از ماجرای دختر آبی

  نکته‌ای تلخ از ماجرای دختر آبی

  آگاهی بخشی مردم و سلبریتی‌ها با فعالیت‌های رسانه‌ای نسبت به قانون اساسی، حقوق ملت و وظایف قوا و نهادهای گوناگون بسیار ضروری است تا این افراد تحت‌تاثیر امپراطوری‌های رسانه‌ای قرار نگیرند.

 • رئیسی: از مهمترين معروف‌ها رونق توليد است

  رئیسی: از مهمترين معروف‌ها رونق توليد است

  گروه عکس الف، 

  سید ابراهیم رئیسی رئيس قوه قضائيه در گردهمایی بزرگ فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر: امر به معروف فقط براي خدا باشد اگر به قول معروف براي حال گيري باشد، اسمش امر به معروف نيست. از مهمترين معروف‌ها اکنون رونق توليد و ساماندهی مصرف است.

 • رئیسی: بی‌مسئولیتی در برابر رشوه گرفتن کم کاری است/ فضای امروز کشور، فضای مقاومت است نه مذاکره

  رئیسی: بی‌مسئولیتی در برابر رشوه گرفتن کم کاری است/ فضای امروز کشور، فضای مقاومت است نه مذاکره

  گروه اجتماعی الف، 

  رئیس قوه قضائیه گفت: امروز فضای کشور، فضای مقاومت است نه مذاکره. باید در برابر دشمن ایستادگی کرد و بر اساس تدبیرهای رهبری چنین فضایی ایجاد شده و با کمک‌های ایشان تلاش شده مقاومت باقی بماند تا دیروز دشمن فساد را در جامعه تبلیغ می‌کرد اما امروز فضای مبارزه با فساد در جامعه ایجاد شده است و دشمن به دنبال این بوده که فضای ایستادگی را کم کند.

 • آیت الله بوشهری: شیوه‌های امر به معروف و نهی از منکر بازنگری شود

  آیت الله بوشهری: شیوه‌های امر به معروف و نهی از منکر بازنگری شود

  گروه اجتماعی الف، 

  دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: برای نتیجه‌گیری بهتر باید در شیوه‌های اجرای امر به معروف و نهی از منکر از سوی هیئت اندیشه ورز ستاد، مورد بازنگری قرار گیرد.

 • هر بار از مسئولین انتقاد کردیم دادگاهی شدیم

  هر بار از مسئولین انتقاد کردیم دادگاهی شدیم

  گروه ویدئو الف، 

  حجت الاسلام و المسلمین جلیل محبی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر: بزرگترين مشكل من در ستاد امر به معروف اين است كه اجازه امر به معروف به خودی و مسئول را ندارم و بلافاصله بعد از امر به معروف برايم پرونده قضايی درست می‌شود!

 • نهی از منکر یا سوت زنی

  نهی از منکر یا سوت زنی

  گروه ویدئو الف، 

  باید یاد بگیریم وقتی رشوه یا فسادی را در مجموعه‌ای دیدیم فورا آن را گزارش دهیم این همان قانون سوت زنی است که بخشی از مبلغ کشف شده را به اطلاع دهنده، هدیه می‌دهند.

 • چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان