• دلیل افزایش قیمت مرغ اعلام شد

  دلیل افزایش قیمت مرغ اعلام شد

  گروه اقتصادی الف، 

  نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گفت: قیمت مرغ زنده اواسط هفته گذشته به ۱۳هزار و۵۰۰ تومان رسید و به تبع آن قیمت مرغ گرم در بازار هزار تومان افزایش یافت و به حدود ۱۹ هزار و ۳۰۰ تا ۱۹ هزار و۵۰۰ تومان رسید.

 • قیمت مرغ همچنان می‌تازد

  قیمت مرغ همچنان می‌تازد

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت مرغ درحالی که از سوی ستاد تنظیم بازار ۱۵ هزار تومان مصوب شده، در برخی مناطق تهران از ۱۸ هزار تومان گذشته و در برخی از نقاط کشور نیز به بیش از ۲۰ هزارتومان رسیده است.

 • چرا قیمت مرغ در تهران افزایش یافت؟

  چرا قیمت مرغ در تهران افزایش یافت؟

  گروه اقتصادی الف، 

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: کاهش جوجه‌ریزی باعث افزایش قیمت مرغ شده که با توزیع مرغ تنظیم بازار و افزایش تولید مشکل برطرف می‌شود.

 • مرغداران باز هم به فکر گرانتر کردن مرغ هستند؛ کیلویی ۱۵ هزار تومان نمی‌صرفد

  مرغداران باز هم به فکر گرانتر کردن مرغ هستند؛ کیلویی ۱۵ هزار تومان نمی‌صرفد

  گروه اقتصادی الف، 

  ایرنا نوشت: دبیر کانون مرغ‌داران گوشتی کشور نسبت به سقوط صنعت طیور کشور ابراز نگرانی کرد و گفت: تصویب ۱۵ هزار تومانی گوشت مرغ توسط ستاد تنظیم بازار، نه تنها کفاف هزینه‌های تولید را نمی‌دهد بلکه صنعت طیور را با مشکل جدی روبرو خواهد کرد.

 • قیمت مرغ به مرز ۱۹ هزار تومان رسید

  قیمت مرغ به مرز ۱۹ هزار تومان رسید

  گروه اقتصادی الف، 

  قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ ۱۶ تا ۱۹ هزار تومان شد این درحالی است که تا هفته گذشته هر کیلوگرم از این محصول ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان به فروش می‌رسید.

 • قیمت مرغ افزایش یافت

  قیمت مرغ افزایش یافت

  گروه اقتصادی الف، 

  پس از افزایش قیمت چشمگیر تخم مرغ این بار نوبت به مرغ رسیده است و بازار طی روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت چشمگیر این محصول بوده است.

 • چرا مرغ گران شد؟

  چرا مرغ گران شد؟

  گروه اقتصادی الف، 

  نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی کشور دلیل افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر را حرکت به سمت قیمت تمام شده مرغ و افزایش تقاضا اعلام کرد.

 • مرغداران عامل افزایش قیمت

  مرغداران عامل افزایش قیمت

  گروه اقتصادی الف، 

  رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: مرغداران عرضه مرغ را به گونه‌ای مدیریت می‌کنند که سطح قیمت‌ها آن طور که مدنظر آن‌ها است حفظ شود.

 • مرغداران مسئول گرانی مرغ هستند

  رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی:مرغداران مسئول گرانی مرغ هستند

  گروه اقتصادی الف، 

  رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: افزایش قیمت و گرانی مرغ از سوی مرغداران است و محصولات آن‌ها در بازار به قیمت کیلویی ۱۵ هزار تومان عرضه می‌شود. این در حالی است که قیمت مصوب هر کیلو مرغ ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان است.

 • مرغ به بالاترین قیمت خود در سال جاری رسید

  مرغ به بالاترین قیمت خود در سال جاری رسید

  گروه اقتصادی الف، 

  رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان قیمت مرغ گرم را 14 هزار و 750 تومان اعلام کرد و گفت:مرغ به بالاترین قیمت خود در سال جاری رسید.