• آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  گروه اجتماعی الف، 

  مهلت ثبت‌نام برای شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۹ که از ظهر روز پنجشنبه ۲۰ شهریور از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده بود فردا شنبه ۲۹ شهریور ماه به اتمام می رسد. وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی امسال حدود ۲۸ هزار نفر را برای شغل معلمی جذب خواهد کرد.

 • دانش آموزان حادثه دیده درودزنی به استخدام آموزش و پرورش درآمدند

  دانش آموزان حادثه دیده درودزنی به استخدام آموزش و پرورش درآمدند

  گروه اجتماعی الف، 

  استاندار فارس به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش احکام استخدامی دانش‌آموزان درودزنی که سال ۸۵ در یک حادثه آتش سوزی در مدرسه آسیب دیده بودند را به آنان اعطا کرد.

 • ۷۲هزار ۵۰۰ نفر در آموزش و پرورش استخدام می شوند

  ۷۲هزار ۵۰۰ نفر در آموزش و پرورش استخدام می شوند

  گروه اجتماعی الف، 

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از جذب ۷۲ هزار و ۵۰۰ نفر اعم از معلمان نهضت سوادآموزی، حق التدریسی و فارغ التحصیلان دانشگاهی در آموزش و پرورش طی سال جاری خبر داد.

 • آیا آموزش و پرورش در سال جاری آزمون استخدامی دارد؟

  آیا آموزش و پرورش در سال جاری آزمون استخدامی دارد؟

  گروه اقتصادی الف، 

  مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره آزمون استخدامی سال ۹۹ این وزارتخانه، گفت: وزیر آموزش و پرورش و معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع به شدت پیگیر هستند که حتما سهمیه‌ای برای سال ۹۹ اخذ کنند و مقدمات کار انجام شده است.

 • جزئیات جدید پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی اعلام شد

  جزئیات جدید پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی اعلام شد

  گروه اجتماعی الف، 

  معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به‌منزله قبولی فرد تلقی نمی‌شود بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی‌شده با وزن هفتاد درصد ۷۰ درصد آزمون کتبی و ۳۰ درصد مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت "به ترتیب نمره فضلی" و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.

 • جزئیات استخدام ۴ گروه در آموزش و پرورش

  جزئیات استخدام ۴ گروه در آموزش و پرورش

  گروه اجتماعی الف، 

  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از اعلام و ابلاغ شیوه نامه جذب معلمان حق‌التدریس، مربیان پیش دبستانی و نیروهای نهضتی در هفته جاری خبر داد.