• استقرار گروه تحقیق و تفحص مجلس در سازمان سنجش

  استقرار گروه تحقیق و تفحص مجلس در سازمان سنجش

  گروه اجتماعی الف،

  رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور از استقرار گروه تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در این سازمان خبر داد.

 • نادری: رئیس مجلس سوئیس به تهران سفر می‌کند

  نادری: رئیس مجلس سوئیس به تهران سفر می‌کند

  رئیس مجلس سوئیس گفت: علاقه بسیار زیادی به شناخت بیشتر ساختار و فرهنگ ایران دارد و در مهرماه سال جاری به تهران سفر می‌کند.

 • ادعای یک نماینده از تخلف شهردار تهران

  ادعای یک نماینده از تخلف شهردار تهران

  سیاسی،
 • نتایج اولیه منتخبین شوراها امروز منتشر می‌شود

  رییس هیات نظارت بر شوراهای شهر و روستای استان تهران:نتایج اولیه منتخبین شوراها امروز منتشر می‌شود

  سیاسی،

  رییس هیات نظارت بر شوراهای شهر و روستای استان تهران گفت: تجمیع آرا در سامانه وزارت کشور هنوز به اتمام نرسیده و مقرر شده عوامل اجرایی باقی صندوق‌ها را در سامانه ثبت کرده و نسبت به انتشار نتایج اولیه منتخبین در امروز (دوشنبه) اقدام شود.

 • نماینده مجلس: یک مقام دولت گفت قانون هسته‌ای سبب انفجار در نظنز بود

  نماینده مجلس: یک مقام دولت گفت قانون هسته‌ای سبب انفجار در نظنز بود

  سیاسی،

  احمد نادری نماینده مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: ‏امروز یکی از مسئولین دولتی که به مجلس آمده بود، در ادامه نظرات مشعشع قبلی‌اش گفته: قانون اخیر هسته ای مجلس سبب انفجار و خرابکاری در نظنز بود. آقایان؛ مواضع ذلیلانه شما و رئیس جمهور در سیاست خارجی و عملکرد افتضاح داخلی تان سبب این اتفاق و وقایعی اینچنین در سال‌های اخیر شده و می‌شود.

 • یک متهم ارزی با خرید «هفت تپه» معیشت کارگران را مختل کرده است

  یک متهم ارزی با خرید «هفت تپه» معیشت کارگران را مختل کرده است

  سیاسی،

  نادری نماینده مجلس گفت: یک متهم ارزی هفت تپه را می‌خرد و با انجام برخی کارها در امنیت استان و معیشت کارگران اخلال ایجاد می‌کند.

 • نماینده مجلس: اگر روحانی حرفش را ثابت کند استعفا می‌دهم

  نماینده مجلس: اگر روحانی حرفش را ثابت کند استعفا می‌دهم

  گروه سیاسی الف،

  نادری نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رئیس جمهور بگوید که کدام لایحه معیشتی به مجلس داده و نمایندگان آن را بررسی نکرده‌اند؛‌ اگر حسن روحانی بتواند این را ثابت کند که یک لایحه معیشتی مرتبط با مشکلات روزمره را به مجلس داده و نمایندگان آن را بررسی نکرده‌اند، من از نمایندگی مردم تهران استعفا خواهم داد.

 • توئیت نماینده مجلس درباره لزوم همکاری با طالبان

  توئیت نماینده مجلس درباره لزوم همکاری با طالبان

  گروه سیاسی الف،

  احمد نادری نماینده تهران و رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی مجلس در توئیتی نوشت: «طالبان یکی از جنبش های اصیل منطقه و با زمینه قوم پشتون است. حضور در سفارت ایران در دوحه را بایستی به فال نیک گرفت. همکاری با آنان می تواند به گسترش ثبات در جامعه افغانستان و جلوگیری از نفوذ گروه هایی همچون داعش منجر شود.‏ نباید در دام بازنمایی های اشتباه رسانه های آمریکایی از آنان بیفتیم.»

 • توئیت نماینده مجلس: بیچاره مردم

  توئیت نماینده مجلس: بیچاره مردم

  گروه اقتصادی الف،

  احمد نادری نماینده مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: «باز هم می گویم: دولت معیشت مردم را گروگان گرفته. بیش از یک ماه است که در مجلس به دنبال طرح معیشتی برای پرداخت کمک هزینه زندگی به افراد نیازمند هستیم و مخالف اصلی آن از اول دولت، و بهانه هم عدم وجود منابع بوده. امروز اما اعلام کرده اند که خودشان چنین پروژه ای دارند. بیچاره مردم.»

 • نماینده تهران به کرونا مبتلا شد

  نماینده تهران به کرونا مبتلا شد

  گروه سیاسی الف،

  احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در صفحه اینستاگرامی‌ خود، از مبتلا شدن خود به بیماری کرونا خبر داد. این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

 • استیضاح وزیر اقتصاد تقدیم هئیت رئیسه مجلس شد

  استیضاح وزیر اقتصاد تقدیم هئیت رئیسه مجلس شد

  گروه اقتصادی الف،

  نماینده مجلس شورای اسلامی از کلید خوردن استیضاح وزیر اقتصاد خبر داد. احمد نادری در توئیتی نوشت: امروز استیضاح وزیر اقتصاد را با بیش از ۸۰ امضا به هیات رئیسه مجلس تحویل دادیم. محورها از خصوصی سازی ها تا بورس و بازار سرمایه، گمرکات، ارز، اختلال در تجارت بین الملل، عدم تمکین به قانون در اصلاح نظام مالیاتی و... می‌باشد. وزیر ناکارآمد اقتصاد بایستی در پیشگاه ملت پاسخگو باشد.

 • ۵۰ مشاور برای یک استاندار

  ۵۰ مشاور برای یک استاندار

  گروه اجتماعی الف،

  رئیس فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی مجلس در توئیتی به تحقیق و تفحص دیوان محاسبات از استانداری یکی از استان‌های جنوبی کشور اشاره کرد و نوشت: «نتیجه تحقیق و تفحص ماده ۴۲ دیوان محاسبات کشور از استانداری یکی از استانهای جنوبی کشور را دیدم تخلفات وحشتناک و گسترده است. طنز ماجرا این است که استاندار مربوطه، فقط ۵۰ نفر را به عنوان مشاور منصوب کرده و البته پرداخت حقوق ها هم که به شیوه علی برکت الله‬ بوده است.»