• نرخ‌های اجاره ماشین‌ عروس سر به فلک کشید؛ قیمت عجیب بادیگارد

  نرخ‌های اجاره ماشین‌ عروس سر به فلک کشید؛ قیمت عجیب بادیگارد

  گروه اجتماعی الف،

  این روزها اجاره ماشین عروس و گل آرایی آن در شب‌های عروسی به اقدامی تشریفاتی بدل شده است و نرخ‌های بالای اجاره ماشین عروس، گل‌آرایی و حتی در برخی موارد کرایه اسکورت ماشین عروس، شهروندان را در انجام این کار ناتوان کرده است.

 • شرایط اجاره ماشین عروس چگونه است

  شرایط اجاره ماشین عروس چگونه است

  گزارش بازرگانی،
 • اجاره ماشین در کیش، هر آنچه باید بدانید

  اجاره ماشین در کیش، هر آنچه باید بدانید

  گزارش بازرگانی،

  امروزه با گسترش توریسم و پیشرفت روز افزون صنعت گردشگری در جزیره کیش همسو با گسترش این صنعت در دنیا خدمات ارائه شده به مسافرین نیز بروز و نظیر خدمات ارائه شده در دنیا شده است. لذا یکی از خدمات مورد استقبال در سرتاسر دنیا خدمات کرایه ماشین های لاکچری، لوکس و بینظیر است تا مسافرین عزیز این جزیره خاطره انگیز تجربه رانندگی با بروزترین و لوکس ترین خودرو های دنیا را داشته باشند.

 • از خدمات پرواز تا اجاره ماشین در ترکیه با GoToSafar

  از خدمات پرواز تا اجاره ماشین در ترکیه با GoToSafar

  گزارش بازرگانی،

  مقوله گردشگری در جهان ما، بی نیاز از رویارویی با پیشرفت‌های همه‌جانبه و تکنولوژیک نیست. گسترش دانش گردشگری در کنار نوآوری‌های مدرن، نیازمند ذهنیت‌هایی خلاق برای برداشتن گام‌های جدید در رسیدن بشر به رویای همیشگی سیر و سیاحت در جغرافیا و فرهنگ‌های دیگر است. یعنی همان گامی که مجموعه سیاحتی «GoToSafar» برداشته است.

 •  اجاره قایق در کیش/ اجاره ماشین در کیش . معرفی سایت کیش اسپید

   اجاره قایق در کیش/ اجاره ماشین در کیش . معرفی سایت کیش اسپید

  گزارش بازرگانی،

  جزیره کیش در خلیج فارس است که به یکی از قطب‌های گردشگری ایران تبدیل شده است. زیبایی و آرامش این جزیره در کنار امکانات رفاهی و مراکز تفریحی و امنیت بالای جزیره، آن را به یک مقصد ایده آل برای بسیاری از مسافران تبدیل کرده است.