• قیمت اجاره آپارتمان در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت : بازار اجاره مسکن در مناطق مختلف شهر تهران هم‌اکنون با تنوع نسبتا مطلوبی از فایل‌های عرضه‌شده به مستاجران همراه است که سطح اجاره‌بهای پیشنهادی برخی از این فایل‌ها در مقایسه با تابستان سال جاری بدون تغییر باقی مانده ودر برخی دیگر شاهد تعدیل نرخ اجاره‌بها یا شرایط پیشنهاد شده از سوی موجر برای پرداخت مبلغ رهن واجاره ماهانه هستیم.

 • نرخ رهن و اجاره آپارتمان‌های ۷۰متری در تهران

  نرخ رهن و اجاره آپارتمان‌های ۷۰متری در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: در حالی که تا یکی، دو هفته گذشته تعداد آپارتمان‌هایی که با وجود عدم برخورداری از امکانات کامل، به قیمت‌های بالاتر از ارزش اجاری ملک در بازار عرضه شده بودند، قابل توجه بود؛ اما در اولین روز مهر ماه حباب قیمت پیشنهادی تعدادی از این املاک ترکید و قیمت‌ها به سطح مورد انتظار مستاجران نزدیک شد.

 • سرعت و کیفیت در معاملات ملکی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی

  سرعت و کیفیت در معاملات ملکی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی

  گزارش بازرگانی، 

  سرعت انجام معاملات در دورانی که قیمت‌ها بی‌ثبات هستند بسیار حائز اهمیت است. چرا که هر روز شاهد تغییرات قیمت مسکن هستیم و این امر می‌تواند سود یا زیان فراوانی به خریدار یا فروشنده برساند. در مطلب فوق جدیدترین تکنولوژی که به کمک بازار مسکن آمده است معرفی می‌شود.

 • قیمت اجاره آپارتمان نقلی در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان نقلی در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: بازار اجاره آپارتمان‌های نقلی در حال حاضر با تمایل جدی موجران برای افزایش وزن اجاره‌بها نسبت به مبلغ ودیعه روبه‌روست و از این رو کمتر آپارتمانی با اجاره ماهانه زیر یک میلیون تومان در این بازار فایل شده است نوشت.

 • گرانترین و ارزانترین شهرهای ایران برای اجاره
 • قیمت رهن و اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت : طی هفته‌های اخیر تقاضای اجاره آپارتمان‌های تا ۷۰ مترمربع تحت تاثیر رشد اجاره‌بها افزایش یافته و این روزها بسیاری از مستاجران در جست‌وجوی آپارتمان کوچک‌تر هستند که با بودجه آنها تناسب داشته باشد.

 • قیمت رهن و اجاره آپارتمان ۷۰ تا ۱۵۰ متری در تهران

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان ۷۰ تا ۱۵۰ متری در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: بازار اجاره مسکن طی روزهای اخیر با وجود آغاز ماه رمضان، با افزایش شمار فایل‌های اجاره روبه‌رو شده است. این افزایش اگرچه هنوز برای تمام مشاوران املاک محسوس نبوده، اما فعالان مناطق مصرفی در شرق و غرب تهران زودتر از سایر فعالان بازار این موضوع را احساس کرده‌اند. بهای پیشنهادی رهن و اجاره اکثر آپارتمان‌های مسکونی در فایل‌های پیشنهادی موجود در بازار اغلب برابر با فایل‌های سال گذشته است.

 • تخمین قیمت خانه شما با سیستم ارزیابی هوشمند کیلید