• پیش‌بینی کارشناسان از آینده بورس/بازار سرمایه در دولت سیزدهم به کدام سو می‎رود؟

  پیش‌بینی کارشناسان از آینده بورس/بازار سرمایه در دولت سیزدهم به کدام سو می‎رود؟

  اقتصادی، 

  بورس در دولت سیزدهم به کدام سو می‌رود؟؛ این سئوالی بود که کارشناسان بسیاری در کلاب‌هاوس تخصصی خبرآنلاین بدان پاسخ‌های متفاوتی دادند.

 • سرنوشت بورس در ۱۴۰۰

  سرنوشت بورس در ۱۴۰۰

  اقتصادی، 

  عملکرد دولت در بازارسرمایه هر چند در مقطعی سبب رشد‌های چندین درصدی شد، ولی بی ثباتی در بازار سرمایه، نتیجه عملکرد نادرست دولت است.

 • افت ۱۵هزارواحدی شاخص بورس در امروز

  افت ۱۵هزارواحدی شاخص بورس در امروز

  اقتصادی، 

  شاخص کل در بازار بورس امروز (یکشنبه، ۱۹ اردیبهشت‌ماه) ۱۵ هزار و ۵۹۱ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۱۵۱ هزار واحد رسید.

 • این ۱۰ مصوبه کام تلخ بورس را شیرین می‌کند؟

  این ۱۰ مصوبه کام تلخ بورس را شیرین می‌کند؟

  اقتصادی، 

  سازمان بورس و اوراق بهادار درحالی ۱۰ مصوبه جدید برای احیای بورس در نظر گرفته است که با وجود اینکه سه مصوبه از سه شنبه هفته قبل اجرایی شده کام بازار سرمایه همچنان تلخ است و سهام داران شاهد کاهش های بی وقفه شاخص های بورس و فرابورس هستند.

 • چاره بورس کنار کشیدن دولت است نه تزریق ۲۰۰ میلیون دلاری

  چاره بورس کنار کشیدن دولت است نه تزریق ۲۰۰ میلیون دلاری

  اقتصادی، 

  با جدی‌شدن اجرای ۲۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی به بازار سرمایه، حواشی این تصمیم دولت یکبار دیگر سر از رسانه‌ها درآورده است.

 • نامزدهای ریاست ‌جمهوری چه برنامه‌ای برای بورس دارند؟

  نامزدهای ریاست ‌جمهوری چه برنامه‌ای برای بورس دارند؟

  بورس، 

  یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه تحولات سیاسی و انتخابات ریاست‌جمهوری بر روند حرکت بورس، تاثیرگذار است، گفت: تعداد بسیاری زیادی از مردم سهامدار هستند، بنابراین فردی که نامزد ریاست جمهوری می‌شود باید نسبت به تحولات بورس حساس باشد و باید مشخص شود که چه برنامه‌ای برای این بازار دارد.

 • چشم انداز بورس پیش و پس از انتخابات ۱۴۰۰

  چشم انداز بورس پیش و پس از انتخابات ۱۴۰۰

  بورس، 

  کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به این‌که امسال انتظار تورم ۳۰ درصدی در کشور می رود، تورم، ارزش اسمی شرکت‌ها را بالا می‌برد، بنابراین این نوید را می‌توان داد که شاخص کل بورس دست کم ۳۰ درصد رشد خواهد کرد و به طور کلی سال ۱۴۰۰ بازار بسیار جذابی برای حرفه‌ای‌ های بازار خواهد بود.

 • بورس سال را پرنوسان آغاز کرد

  بورس سال را پرنوسان آغاز کرد

  اقتصادی، 

  بازار سرمایه در نخستن روز فعالیت خود در سال ۱۴۰۰ روندی پرنوسان داشت در حالی که درساعات ابتدایی معاملات شاخص کل بورس تا یک میلیون و ۳۰۴ هزار واحد کاهش یافته بود در ساعات پایانی به حدود یک میلیون و ۳۰۹ هزار واحد افزایش یافت.

 • تحلیل و بررسی بازار بورس ۲۵ اسفند ۹۹
 • آینده بازار بورس؛ نیمه پر یا خالی لیوان ؟!

  آینده بازار بورس؛ نیمه پر یا خالی لیوان ؟!

  اقتصادی، 

  بعد از ریزش شاخص بورس در هفته‌های گذشته، در روزهای اخیر اندکی شرایط بهبودیافته است. اگرچه با استعفای رئیس سازمان بورس و اختلافات بین دولت و مجلس درباره چگونگی مدیریت بازار سرمایه، پیش‌بینی خوش‌بینانه درباره آینده کمی سخت به نظر می‌رسد.

 • رئیس دفتر روحانی: به آینده بورس خوشبینیم

  رئیس دفتر روحانی: به آینده بورس خوشبینیم

  ویدئو، 

  صحبت‌های محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص وضعیت بازار بورس.

 • می‌توان به آینده بورس امیدوار بود؟

  می‌توان به آینده بورس امیدوار بود؟

  گروه بورس الف، 

  آمار و ارقام از بازگشت دوباره بازار سرمایه به روزهای سبز و امیدوارکننده خود می گویند؛ البته این بار بورس بر خلاف ماه های ابتدایی سال، آهسته و پیوسته حرکت می کند و همین رشد منطقی در کنار عوامل دیگری مانند گزارش های شرکت ها می تواند اعتماد از دست رفته سرمایه گذاران را به بازار برگرداند.

 • پیش‌بینی نایب رئیس اتاق بازرگانی از آینده بورس

  پیش‌بینی نایب رئیس اتاق بازرگانی از آینده بورس

  گروه اقتصادی الف، 

  نایب رییس اتاق بازرگانی ایران می‌گوید آینده بازار سرمایه منوط به تصمیم‌هایی است که در این زمینه گرفته خواهد.

 • بورس دوپینگی؟!

  بورس دوپینگی؟!

  گروه اقتصادی الف، 

  شاخص بورس در هفته هاي اخير منفي شده و به همين دليل بسياري از سرمايه گذاران دلواپس و نگران شده اند. كاهش فعلي بازار سرمايه در حالي است كه پس از يك دوره رشد پايدار و قدرتمند اينك بسياري از مردم نسبت به آينده بورس دلسرد شده اند.

 • درخواست رئیسی از مردم/ پیش بینی راغفر از آینده بورس/ پادرمیانی هاشمی برای حناچی/ دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری که فعالیت خود را آغاز کرده‌اند

  درخواست رئیسی از مردم/ پیش بینی راغفر از آینده بورس/ پادرمیانی هاشمی برای حناچی/ دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری که فعالیت خود را آغاز کرده‌اند

  گروه سیاسی الف، 

  هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنانکه اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.