• تولید خودرو کاهش یافت

  تولید خودرو کاهش یافت

  اقتصادی، 

  تولید انواع خودرو در دی ماه امسال، ۴.۷ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش یافته است؛ این در حالی است که از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، نسبت به مدت مشابه سال مجموع تولید خودروها افزایش ۲۱.۲ درصدی داشته است.

 • رشد ۱۸ درصدی تولید سواری در کشور

  رشد ۱۸ درصدی تولید سواری در کشور

  اقتصادی، 

  از ابتدای فروردین تا پایان آذر ماه سال جاری در تولید انواع خودروها (به جز خودروها سنگین مسافری) نسبت به میزان تولید آن‌ها در ۹ ماه سال گذشته، رشد تولید دیده می‌شود. طی ۹ ماهه امسال کمباین‌ها با رشد قریب به ۴۰ درصد، بیشترین افزایش تولید را به خود اختصاص داده‌اند. تولید انواع سواری نیز طی این مدت رشد بیش از ۱۸ درصدی نسبت به ۹ ماهه ابتدایی سال ۱۳۹۸ داشته است.

 • میزان تولید خودرو در کشور اعلام شد

  میزان تولید خودرو در کشور اعلام شد

  گروه اقتصادی الف، 

  طبق آخرین آمار اعلام شده توسط وزارت صمت، در چهار ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد تولید در بیشتر خودروها دیده می‌شود؛ در میان آمارها فقط در بخش تراکتور و اتوبوس، مینی‌بوس و ون، آمار تولید نزولی بوده است.

 • تولید ۳۶۰ هزار خودرو طی ۵ ماه

  تولید ۳۶۰ هزار خودرو طی ۵ ماه

  گروه اقتصادی الف، 

  مطابق با آخرین آمارهای وزارت صمت، کل تولیدات خودرو در دو شرکت ایران خودرو و سایپا طی ۵ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱ درصد رشد داشته است.

 • تولید خودرو افزایش یافت

  تولید خودرو افزایش یافت

  گروه اقتصادی الف، 

  طبق آمار اعلام شده توسط وزارت صمت در سه ماهه ابتدایی سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۷، رشد تولید در انواع خودروها دیده می‌شود و در میان آمارها تنها تولید اتوبوس، مینی‌بوس و ون که در مجموع آن‌ها کاهش تولید ایجاد شده است.

 • رشد ۱۸ درصدی تولید خودروسازان تا ۲۴ تیرماه

  رشد ۱۸ درصدی تولید خودروسازان تا ۲۴ تیرماه

  گروه اقتصادی الف، 

  بر اساس آمار اعلامی وزارت صمت، تولید تجمعی خودرو از اول فروردین تا ۲۴ تیرماه ۹۹ با رشد ۱۸ درصدی مواجه بوده است. همچنین تحویل خودروهای مربوط به تعهدات معوق ۴۱ درصد بهبود یافته است.

 • تولید خودرو در سه ماه امسال ۲۲ درصد افزایش یافت

  سرپرست وزارت صمت:تولید خودرو در سه ماه امسال ۲۲ درصد افزایش یافت

  گروه اقتصادی الف، 

  سرپرست وزارت صمت گفت: با افزایش ۲۲ درصدی تولید خودرو در سه ماه امسال و تعیین شرایط تلاش می‌کنیم خودرو از دلال بازی و دست واسطه‌ها خارج شده و به مصرف کننده واقعی برسد.

 • افت تولید خودرو طی دو ماهه اول امسال

  افت تولید خودرو طی دو ماهه اول امسال

  گروه اقتصادی الف، 

  تولید انواع خودرو در کشور طی ۲ ماهه ابتدایی امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل ۳.۳ درصد افت داشت. در این مدت تولید ایران خودرو ۸ درصد افزایش و تولید سایپا ۱۶ درصد کاهش یافت.

 • آمار تولید ایران خودرو و سایپا اعلام شد

  آمار تولید ایران خودرو و سایپا اعلام شد

  گروه اقتصادی الف، 

  براساس آمار منتشر شده، دو خودروساز بزرگ ایران در دو ماهه ابتدایی سال جاری، در مجموع ۱۰۹ هزار و ۷۹۴ دستگاه خودرو تولید کرده‌اند که این میزان تولید در مقایسه با آمار تولید ارائه شده در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ رشد حدود ۱.۳ درصدی را نشان می‌دهد.

 • کاهش ۴۳ درصدی تولید خودرو در فروردین + جدول

  کاهش ۴۳ درصدی تولید خودرو در فروردین + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  خودروسازان امسال را با افت تولید شروع کردند به طوری که تولید انواع خودرو در کشور طی فروردین ماه حدود ۴۳ درصد کاهش یافت.

 • روزی ۴ هزار خودرو در کشور تولید می‌شود

  روزی ۴ هزار خودرو در کشور تولید می‌شود

  گروه اقتصادی الف، 

  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مجموع آمار تولیدات دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور هم اکنون بیش از ۴ هزار دستگاه خودرو در روز است.

 • آمار تولید خودروسازان در سال ۹۸

  آمار تولید خودروسازان در سال ۹۸

  گروه اقتصادی الف، 

  طبق آمار نهایی و رسمی اعلام شده توسط توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در تولید انواع خودروها در سال ۹۸ ، گروه خودروسازی سایپا با تولید بیش از ۴۱۴ هزار دستگاه خودرو و با اختلاف نزدیک به ۴۲ هزار خودرو، از گروه صنعتی ایران خودرو پیشی گرفته و عنوان خودروساز اول کشور در سال ۹۸ را به خود اختصاص داده است.

 • افت تولید خودرو همچنان ادامه دارد

  افت تولید خودرو همچنان ادامه دارد

  گروه اقتصادی الف، 

  تولید انواع خودرو در کشور در مقایسه با مدت مشابه سال قبل همچنان روند کاهشی دارد به طوری که در ۱۱ ماهه امسال نیز شاهد افت ۱۲.۸ درصدی تولید در این بخش هستیم.